attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : کالا موجود و قیمت به روز است.
کد کالا :1021198

Digital Kitchen Scale With Bowl

ترازو دیجیتال آشپزخانه کاسه دار Digital Kitchen Scale With Bowlبا امکان اندازه گیری وزن تا 5 کیلو گرم با دقت اندازه گیری 1 گرم ساخته شده از جنس پلاستیک درجه یک و مقاوم قابل شستشو یک وسیله ضروری برای هر آشپزخانه ای می باشد. این ترازو با 2 عدد باتری قلمی کار می کند و بسیار کم مصرف است. این ترازو دارای 3 واحد اندازه گیری گرم، پوند و انس (g, 1b, oz) می باشد که می توانید با کلید Mode روی ترازو واحد اندازه گیری را تغییر دهید.
نمایشگر LCD تعبیه شده روی این ترازو واحد اندازه گیری و وزن را به خوبی نشان می دهد علاوه بر اینکه مجهز به سیستم خاموشی خودکار نیز می باشد تا در مصرف انرژی صرفه جویی شود. با استفاده از دکمه Tare/Zero نیز می توانید وزن را 0 کنید بدین صورت که پس از قرار دادن کاسه ترازو وزن را 0 کنید تا در اندازه گیری مواد درون کاسه اشتباه نشود. ابعاد این محصول 11*16*21 سانتی متر بوده و فضای کمی را در آشپزخانه اشغال می کند. وزن خود ترازو 345 گرم می باشد و به راحتی می توانید آن را هرکجا ببرید.

ترازو دیجیتال آشپزخانه کاسه دار Digital Kitchen Scale With Bowl یک محصول کاربردی و کاملاً ضروری برای هر آشپزخانه ای می باشد. ویژگی برتر این محصول در طراحی کاسه دار آن است که به راحتی می توانید هر موادی را درون کاسه ترازو ریخته و اندازه گیری کنید. استفاده از ترازو بیشتر برای شیرینی پزی و طبخ غذا از روی کتاب های آشپزی ضروری است و در سایر موارد افراد می توانند برای اندازه گیری حبوبات، سبزیجات و ... حتی در رژیم های غذایی برای اندازه گیری مقدار غذایی که باید مصرف شود بسیار کاربردی باشد.

 

ترازو دیجیتال آشپزخانه کاسه دار

 

ترازوی دیجیتال کاسه دار به شما امکان اندازه گیری بر اساس سه واحد اندازه گیری بسیار کاربردی گرم، اونس و پوند را می دهد که با استفاده از دکمه mode روی بدنه ترازو می توانید با هر بار فشار دادن دکمه واحد اندازه گیری خود را تغییر دهید که البته بر روی نمایشگر LCD روی ترازو نیز واحد اندازه گیری نشان داده می شود.

 

ترازو دیجیتال آشپزخانه

 

این ترازوی فوق العاده دارای دکمه خاموش روشن یا ON/OFF می باشد که البته در صورتیکه فراموش کنید آن را خاموش کنید بدون نگرانی پس از 90 ثانیه ترازو به صورت اتوماتیک خاموش می گردد. البته اگر عدد 0 بر روی نمایشگر نشان داده شود یا به عبارتی ترازو خالی رها شده باشد نیز پس از 20 ثانیه خاموش می شود.

 

ترازو کاسه دار آشپزخانه

 

ویژگی خاموشی خودکار باعث صرفه جویی بسیار در مصرف باتری می شود. این ترازو از 2 عدد باتری قلمی نوع AAA تغذیه می شود و همانطور که گفته شد دارای مصرف کمی نیز می باشد.

 

ترازو آشپزخانه با کاسه

 

نگران وزن کاسه محصول نباشید زیرا با قرار دادن کاسه بر روی ترازو به راحتی با فشردن دکمه Tare/Zero می توانید وزن ترازو را 0 کنید و پس از آن هر مواد غذایی که درون کاسه ترازو قرار دهید اندازه گیری می شود. حتی لازم نیست موادی که میخواهید وزن کنید را یکی یکی از ظرف خارج کرده و دیگری را وزن کنید. با استفاده از این قابلیت با هر بار وزن کردن ماده مورد نظر کافیت یک بار دکمه Tare/Zero را فشار دهید تا وزن ترازو 0 شده و مجدد ماده غذایی دیگر را اندازه گیری کند.

این ترازوی دیجیتال دارای رنگ بندی شاد و زیبایی است که به آشپزخانه شما رنگ و لعاب خاصی می بخشد، ابعاد کوچکی دارد و تنها 11*16*21 سانتی متر از فضای آشپزخانه شما را اشغال میکند. وزن خود ترازو نیز فقط 345 گرم بوده و به راحتی می توانید آن را جابجا کنید. دقت انداره گیری این ترازو بسیار بالا بوده و از 1 گرم تا 5 کیلو گرم را نیز به راحتی و با دقت بالا اندازه گیری می کند.

مشخصات

برند و مدل ترازو دیجیتال آشپزخانه کاسه دار
ابعاد 11*16*21 سانتی متر
وزن 345 گرم
جنس بدنه پلاستیک با کیفیت
دکمه خاموش و روشن دارد - ON/OFF - با قابلیت خاموشی خودکار
دکمه صفر کردن دارد - Tare/Zero - با قابلیت اندازه گیری مواد پشت سرهم بدون نیاز به تعویض
محدوده اندازه گیری 1 گرم تا 5 کیلو گرم
واحد اندازه گیری گرم، پوند و انس (g, 1b, oz)
باتری 2 عدد باتری قلمی 1.5 ولت AAA

در مورد این محصول نظردهید

پیشنهاد ویژه