attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1022126

multi function manual juicer

بدون نیاز به برق و باتری، انواع میوه و سبزیجات را آب گیری نموده و از آب میوه ای زلال و شفاف به همراه خانواده لذت ببرید. منوال جویسر یک دستگاه آب میوه گیری دستی است که از بهترین مواد اولیه ABS ساخته شده و دارای طراحی کار آمد، جمع و جور و بسیار ساده است. میوه ها را از دهانه بالایی ریخته و با کوبه مخصوص فشار می دهید، تکه های میوه وارد دستگاه شده و پوسته، هسته و تفاله های آن از دهانه مخصوص خارج می گردد و در زیر دستگاه آبمیوه وارد ظرف مخصوص می گردد، به دلیل جدا شدن تفاله، آب میوه ای بسیار شفاف و خوشمزه خواهید داشت. دسته اهرمی آن از جنس استیل ضد زنگ بوده و کلا قطعات آن بسیار مقاوم و با کیفیت است. پایه دستگاه دارای سیستم مکشی است که آن را بر روی هر سطحی فیکس می نماید. فقط آن را روی سطح مورد نظر قرار داده و پیچ چرخش روی پایه را در حالت LOCK یا قفل قرار دهید تا دستگاه هیچ لغزشی نداشته باشد. برای جدا کردن پایه از سطح نیز، پیچ چرخشی را روی حالت RELEASE قرار دهید.

مشخصات کلی آب میوه گیری دستی منوال جویسر:

مواد اولیه آن از بهترین مواد درجه یک ABS دست اول و کاملا سالم و بهداشتی است

قطعات آن دارای طراحی عالی با طول عمر بالا و با دوام می باشد و می تواند برای مدتی بسیار طولانی عملیات آب گیری را برای شما انجام دهد

ابعاد این دستگاه در حالت مونتاژ شده فقط 11*20*23 سانتی متری است که ابعاد بسیار جمع و جوری است و می توانید آن را در هر کجایی همراه خود برده و آب میوه تازه مصرف نمایید.

 

 

 

منوال-چویسر

 

این دستگاه دارای دو خروجی یکی برای آب میوه در زیر دستگاه و یکی برای تفاله در قسمت نوک دستگاه می باشد

به دلیل جدا نمودن پوسته، هسته و تفاله از آبمیوه، آب میوه ای بسیار شفاف و خوشمزه ای خواهید داشت

 

 

خرید-منوال-جویسر

 

راندمان این دستگاه بسیار بالاست و آب میوه را بسیار عالی جدا نموده و از هدر رفت آب میوه جلوگیری می نماید.

مونتاژ دستگاه بسیار ساده بوده و همه می توانند به راحتی از آن استفاده نمایند

 

 

 

آبمیوه-گیری-دستی

 

یک ظرف مخصوص آب میوه و یک کوبه مخصوص برای فشار دادن قطعات میوه داخل دستگاه وجود دارد.

پایه این دستگاه دارای سیستم ضد لغزش است، به لیتن صورت که پایه را روی سطح مود نظز قرار داده و پیچ روی پایه را در حالت قفل قرار می دهید، در کف دستگاه خلا ایجاد شده و اصلا دستگاه شما در حین کار تکان نخواهد خورد، زمانی که کار با دستگاه تمام شد، پیچ را در حالت رها قرار داده و از سطح به راحتی جدا می گردد.

 

 

آب-میوه-گیری-دستی-ارزان

 

 شستن قطعات آن بسیار ساده بوده و هیچ مشکلی ایجاد نمی نماید.

از این دستگاه می توانید برای آب گرفتن انواع  سیب، پرتقال، لیمو، انگور، انار، آناناس، هویج، هندوانه، گوجه و بسیاری دیگر از میوه ها و سبزیجات استفاده نمایید.

 

 

آب-میوه-گیری-دستی-منوال-جویسر

 

به دلیل دستی بودن، هیچ نیازی به برق و باتری نیست و در جاهای که دسترسی به برق ندارید نیز می توانید آب میوه ای خوشمزه و با کیفیت داشنه یاشید.

برای استفاده دستگاه را مونتاژ نموده، تکه های میوه را از بالا ریخته و با کوبه مخصوص داخل دستگاه فشار دهید. به همین راحتی آب میوه ای خوشمزه خواهید داشت.

 

 

 

 

طریقه-بستن-منوال-جویسر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خرید-آب-میوه-گیری-دستی

 

 

 

 

 

 

در مورد این محصول نظردهید