attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :2501163

Metal Fruit Juicer BITA 101

آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101 دارای یک دسته اهرمی قدرتمند برای آبگیری انواع میوه های آبدار مانند انار، پرتقال، انگور، لیمو، گریپ فروت و دیگر مرکبات بدون فشار به پوست میوه می باشد. آبکش این آبمیوه گیر از جنس آلومینیوم پرداخت شده ضد زنگ و مقاوم در برابر اسید میوه با سوراخ های متعدد برای گرفتن تفاله ها بدون سر ریز شدن آبمیوه می باشد که دارای خروجی مخصوص زیر آبکش می باشد.

این آبمیوه گیر فلزی محصولی ساخت ایران می باشد کاملاً دستی می باشد و بدون نیاز به برق به راحتی کار می کند. دسته و چرخ دنده های آن تمامی از جنس فولاد آبکاری شده ساخته شده اند و دارای کفی مخصوص قرار دادن ظرف آبمیوه می باشد. جنس بدنه محصول از چدن با پوشش رنگ کوره ای نسوز ضد زنگ می باشد و دستگیره آن پلاستیک مستحکم می باشد. این محصول دارای 5 سال گارانتی می باشد.

مشخصات کلی محصول

برند بیتا
مدل 101
نوع دستی اهرمی
کشور سازنده ایران

مشخصات فنی محصول

جنس بدنه چدن با پوشش رنگ کوره ای نسوز ضد زنگ
جنس کاسه و تفاله گیر آلومینیوم پرداخت شده ضد زنگ و مقاوم در برابر اسید میوه
جنس دستگیره فلز و پلاستیک با کیفیت
ابعاد 13*26*38 سانتی متر
وزن 7.384 کیلو گرم
رنگ سفید (در صورت عدم موجودی رنگ های موجود ارسال می گردد)
مناسب برای آبگیری انواع میوه های آبدار مانند انار، پرتقال، انگور، لیمو، گریپ فروت و دیگر مرکبات
تفاله گیر دارای کاسه و تفاله گیر آلومینیومی پرداخت شده ضد زنگ

آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا مناسب برای آبگیری انار، پرتقال، گریپ فروت، لیمو و ... است که دارای یک دسته اهرمی بسیار قدرتمند می باشد. کار با این محصول هیچ آموزشی لازم نداشته و تمامی اعضای خانواده می توانند از آن استفاده کنند. طراحی این آبمیوه گیر مشابه آبمیوه گیر های دستی است یعنی یک قسمت نیم دایره ای دارد که میوه مورد نظر را باید برش داده و از نصف روی آن قرار دهید، سپس اهرم را به سمت پایین بچرخانید تا قسمت کاسه مانند روی میوه آمده و آن را به سمت آبکش مخصوص فشار دهد.

 

آبمیوه گیری بیتا

 

آبکش این آبمیوه گیر از جنس آلومینیوم پرداخت شده ضد زنگ و مقاوم در برابر اسید میوه با سوراخ های متعدد برای گرفتن تفاله ها بدون سر ریز شدن آبمیوه می باشد که دارای خروجی مخصوص زیر آبکش می باشد. ابعاد این محصول 13*26*38 سانتی متر و وزن آن 7.384 کیلو گرم می باشد. قطر محفظه آبگیری حدود 11 سانتی متر می باشد که بزرگ ترین میوه ها را نیز می توان درون آن قرار داد.

 

آبمیوه گیری چهار فصل بیتا

 

این آبمیوه گیر فلزی محصولی ساخت ایران و کاملاً دستی می باشد و بدون نیاز به برق به راحتی کار می کند. دسته و چرخ دنده های آن تمامی از جنس فولاد آبکاری شده ساخته شده اند و دارای کفی مخصوص قرار دادن ظرف آبمیوه می باشد. دسته اهرمی این محصول بسیار پر قدرت بوده و بدون نیاز به صرف انرژی زیاد به راحتی می توانید یک آب انار یا آب میوه طبیعی و سالم تهیه کنید. قسمت آبگیری دستگاه نیز طراحی بزرگی دارد تا تمام آب میوه را بگیرد بدون آنکه به پوست میوه فشار وارد آورده و موجب تلخی آن شود.

 

آبمیوه گیر اهرمی

 

ویژگی های محصول:
آبگیری انواع میوه های آبدار مانند انار، پرتقال، انگور، لیمو، گریپ فروت و دیگر مرکبات
بدون مصرف برق و به صورت دستی با استفاده از اهرم
بدنه ساخته شده از چدن با پوشش رنگ کوره ای نسوز و ضد زنگ
کاسه و تفاله گیر آلومینیومی پرداخت شده ضد زنگ
دسته و چرخ دنده های فولادی آبکاری شده
دستگیره پلاستیکی
ساخت کشور عزیزمان ایران و تولید ملی

 

آبمیوه گیر دستی فلزی بیتا

در مورد این محصول نظردهید