به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1022117

JAHANAVA AFRA 10000W Meat Grinder and Fruit Juicer

چرخ گوشت جهان آوا مدل افرا یک چرخ گوشت همه کاره و بسیار با کیفیت است که شما را از چندین وسیله مختلف بی نیاز می سازد. مهم ترین کار های این چرخ گوشت شامل تجهیزات مخصوص چرخ کردن گوشت و تجهیزات مرتبط با گرفتن آب لیمو و آب غوره می باشد که بسیار کامل و کارآمد هستند. اما تجهیزات متنوع دیگری نیز به همراه این کالا وجود دارد که از آن جمله می توان به سری مخصوص سوسیس ساز، قالب همبرگر، شبکه مخصوص سبزی، ظرف مخصوص گوشت یا آبلیمو و آبغوره، ظرف مخصوص تفاله، ابزار مخصوص جهت تمیز کردن شبکه از گوشت و کوبه مخصوص اشاره کرد. بدنه و تجهیزات آن از بهترین نوع مواد پلاستیکی و فلزی ساخته شده، سیم آن در محفظه مخصوص جمع می گردد و تیغه های ضد زنگ و بسیار با کیفیت آن نیاز به تیز کردن ندارد.علاوه بر روشن و خاموش، دستگاه دارای کلید چرخش معکوش است که برای خارج کردن مواد زاید و تمیز کردن، بسیار اهمیت دارد. دو سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش از شرکت تولید کننده، دلیلی بر کیفیت بی نظیر این دستگاه می باشد.

مشخصات کامل چرخ گوشت جهان آوا مدل افرا:

جنس دستگاه از بهترین نوع مواد پلیمری ساخته شده و تیغه های آن بسیار با کیفیت و ضد زنگ می باشند و نیازی به تیز کردن نیز ندارند. ابعاد بدنه دستگاه 23*19*28 سانتی متر بوده و سیم در محفظه مخصوص سیم در قسمت بالایی عقب دستگاه جمع شده است.

 

 

چرخ-گوشت-جهان-آوا-مدل-افرا

 

توان 10000 وات و ولتاژ 220 ولت، که با برق شهری به راحتی کار می کند

جنس موتور آن بیار عالی و گیربکس آن از نوع فولادی بسیار مقاوم می باشد.

دارای تجهیزات کامل چرخ گوشت که اجازه می دهد خیلی سریع، گوشت خود را با بهتربن کیفیت ممکن چرخ نموده و استفاده نمایید. حتی بلافاصله بعد از شستن گوشت ها می توانید با این دستگاه چرخ نمایید. حتما برای شما هم پیش آمده و دیده اید که پس از چرخ کردن گوشت، چقدر تمیز کردن سوراخ های شبکه از گوشت سخت است، جهان اوا در داخل جعبه یک عدد ابزار مخصوص برای تمیز کردن شبکه قرار داده که شما را حیرت زده خواهد کرد.

 


تمیز-کننده-شبکه-چرخ-گوشت

 

یکی از مهم ترین کارایی های این چرخ گوشت، سری و تجهیزات مخصوص گرفتن آبلیمو و آبغوره بوده تا بدون هیچ مشکلی این دو کار را به صورت بهداشتی و سالم در خانه انجام داده و بی نیاز از خرید محصولات مشکوک بیرون از خانه باشید. این دستگاه اصلا هسته های غوره را له نمی کند و آب پوست لیمو را وارد آبلیمو نمی نماید و حتی می توانید لیمو ها را به صورت درسته داخل آن بریزید.

 

 

آبمیوه-و-آبغوره-گیری-جهان-آوا

 

 

به علاوه کیفیت دستگاه به قدری عالی است که می تواننید عملیات آب گیری را به صورت ممتد انجام دادن و نیاز به توقف دستگاه در بین کار نیست.

دو ظرف مخصوص به همراه این دستگاه ارسال می گردد که در زمان چرخ گوشت یکی از آن ها را برای جمع کردن گوشت چرخ شده استفاده می نمایید. در زمان گرفتن آب غوره یا آبلیمو از یکی از ظرف ها برای جمع کردن آب و دیگری برای جمع کردن تفاله ها استفاده می نماید. جنس ظرف ها به صورتی است که به راحتی تمیز شده و نیاز به استفاده از ظرف های داخل آشپزخانه نیست.

در روبروی محفظه سیم یک محفظه دیگری نیز وجود دارد که با باز کردن آن می توانید تجهیزات مربوط به سوسیس ساز را مشاهده نمایید. با بستن این تجهیزات بر روی سر چرخ گوشت، می توانید سوسیس خانگی سالم و بهداشتی خود را درون خانه تولید نمایید.

 

 

 

سوسیس-ساز-جهان-آوا

 

یک قالب مخصوص برای قالب زدن همبرگر نیز در داخل جعبه دستگاه وجود دارد تا همبر هایی زیبا و یک شکل برای خانواده و مهمانی های تهیه نمایید.

 

 

چرخ-گوشت-افرا

 

 

علاوه بر شبکه مخصوص برای چرخ کردن گوشت، یک شبکه  برای خرد کردن سبزی نیز در داخل جعبه است تا این کار با بهترین شکل ممکن انجام گردد.

 

 

سبزی-خرد-کن-جهان-آوا

 

 

یک آچار گلویی پلاستیکی وجود دارد که برای باز کردن سری آب میوه گیری و تمیز کردن آن مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

آچار-گلویی-چرخ-گوشت-افرا

 

امکان چرخش معکوس به شما اجازه می دهدکه مواد زاید را به راحتی از دستگاه خارج نمایید..

به راحتی می توان تمام ظروف، تیغه ها و سایر قطعات را تمیز و شستشو کرد.

 شرکت جهان آوا با توجه به اطمینان از کیفیت عالی دستگاه و رعایت حقوق مشتریان، دو سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش را عرضه می نماید.


 

چرخ-گوشت-افرا-10000

 

 

تجهیزات داخل جعبه به صورت خلاصه از این قرار است:

تجهیزات کامل چرخ گوشت

تجهیزات کامل گرفتن آب لیمو و آب غوره

تجهیزات سوسیس ساز

قالب همبرگر

دو ظرف برای جمع آوری مواد و تفاله

آچار پلاستیکی مخصوص

شبکه مخصوص سبزی

ابزار مخصوص تمیز کردن شبکه گوشت

کوبه

 

 

 

در مورد این محصول نظردهید

پیشنهاد ویژه