به اشتراک بگذارید :
وضعیت : کالا موجود و قیمت به روز است.
کد کالا :1001432
تخفیف 11 درصد
179000 159000 تومان

DESSINI ELECTRIC TEA TRAY KD.AKA.990

استفاده از چای ساز های برقی ساده ترین و سریع ترین روش تهیه چای می باشد.چای ساز طرح دسینی مدل Olympia یک چای ساز ارزان قیمت با کارایی بالاست.کتری از جنس استیل،ظرفیت 2 لیتر،درب قفل دار ،دسته پلاستیکی و دکمه روشن و خاموش است.

قوری پیرکس نیز دارای ظرفیت 1.5 لیتر،درب و دسته پلاستیک با کیفیت و تفاله گیر فلزی است.از خصوصیات این چای ساز می توان به ایمنی بالا، دکمه روشن و خاموش،خاموشی اتوماتیک،  چراغ شاخص، ظرفیت بالا و صرفه جویی در زمان اشاره نمود

مشخصات

برند و مدل DESSINI مدل KD.AKA.990 Olympia
ابعاد پایه 21*40 سانتی متر، کتری 15.5*22 سانتی متر و قوری 14*13 سانتی متر
وزن 1206 گرم
جنس بدنه کتری استیل
ظرفیت کتری 2 لیتر
قوری دارد
جنس قوری شیشه ای
ظرفیت قوری 1.5 لیتر
صفحه گرم نگهدارنده دارد
ولتاژ 220V-50HZ
توان 1800W

سایر مشخصات

دیگر ویژگی ها صرفه جویی در زمان، قیمت ارزان، دکمه روشن و خاموش، خاموشی اتوماتیک، چراغ شاخص

مشخصات کامل چای ساز برقی طرح دسینی Olympia

چای ساز طرح دسینی یک چای ساز با قیمت ارزان است که شامل یک پایه برای کتری و قوری،کتری 2 لیتری و قوری 1.5 لیتری است.

 

چای ساز دسینی

 

کتری آن از جنس استیل بوده و دو لیتر ظرفیت دارد،درب آن دارای یک دکمه مخصوص بوده که با فشار دادن آن درب کتری باز می شودو در واقع درب کتری قفل دار است.

 

کتری چای ساز دسینی

 

دسته کتری از جنس پلاستیک با کیفیت است تا شما به راحتی کتری را بدون سوختن دست بر می دارید.

بر روی دسته کتری یک دکمه وجود دارد که با آن می توانید چای ساز را روشن و خاموش نمایید.در داخل کتری یک خط min که نشان دهنده حداقل آب لازم برای کتری و یک خط max برای تعیین حداکثر آب داخل کتری وجود دارد که باید به آن در هنگام استفاده از چای ساز دقت نمایید.

موارد ایمنی نیز در این چای ساز کامل رعایت شده است و شما نیرز با دقت به موارد ایمنی از آن استفاده نمایید.از تر کردن و خیساندن پایه چای ساز خودداری نمایید و زمانی که المنت یا ته کتری رطوبت دارد دستگاه را روشن ننمایید.

قوری آن از جنس پیرکس بوده و دارای ظرفیت 1.5 لیتر است که ظرفیت مناسبی به حساب می آید.درب و دسته آن از نوعی پلاستیک با کیفیت بوده و یک تفاله گیر فلزی ضد زنگ در داخل قوری موجود است.

 

قوری چای ساز

 

ولتاژ دستگاه 220V-50HZ و توان آن 1800W می باشد.

 

راهنمای استفاده از چای ساز

چای ساز وسیله ای است که برای  دم کردن چای و گرم نگه داشتن آن استفاده می شود.یک کتری و یک قوری دارد که کتری به وسیله یک المنت داخلی داغ می شود و قوری هم بر روی یک صفحه گرم نگهدارنده قرار می گیرد.

 

پایه چای ساز

 

روشن و خاموش شدن این دو نیز توسط یک مدار الکتریکی ساده کنترل می شود. اگر هم آب داخل کتری تمام شود دستگاه به طور خودکار خاموش می شود.

 برای جلوگیری از ایجاد لایه چربی بر روی چای هنگام استفاده از چایساز قبل از هربار استفاده قوری و صافی آن را به طور کامل با آب سرد بشویید.

 ﺳﻴﻢ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺭﺍ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺩﺍﻍ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﺩﻭﺭ ﺁﻥ ﻧﭙﻴﭽﻴﺪ. ﺩﻭ ﺷﺎﺧﻪ ﺑﺮﻕ ﺁﻥ ﺑﺎﻳﺪ ﺩﺭ ﺟﺎﻳﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻣﻮﺍﻗﻊ ﺿﺮﻭﺭی ﺑﺘﻮﺍﻧﻴﺪ ﺑﻪ ﺳﺮﻋﺖ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺩﺳﺘﺮﺳﯽ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻴﺪ.ﻫﻴﭽﮕﺎﻩ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻧﺰﺩﻳﮑﯽ ﺍﺟﺎﻕ ﮔﺎﺯ و یا ﮔﺮﻡ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﻫﺎی ﺍﻟﮑﺘﺮﻳﮑﯽ  قرار ندهید.ﺑﻪ ﻣﻨﻈﻮﺭ ﭘﻴﺶ ﮔﻴﺮی ﺍﺯﺧﻄﺮ ﺁﺗﺶ ﺳﻮﺯی ﻭ ﺷﻮک ﺍﻟﮑﺘﺮﻳﮑﯽ ﻫﺮﮔﺰ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ چای ساز ﺭﺍ ﺩﺭ ﻓﻀﺎی ﺑﺎﺯ ﻗﺮﺍﺭ ﻧﺪﻫﻴﺪ ﻭ ﻫﻴﭽﮕﺎﻩ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺩﺍﺧﻞ ﺁﺏ ﻗﺮﺍﺭﻧﺪﻫﻴﺪ.

ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺍﺗﺼﺎﻝ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺑﻪ ﺑﺮﻕ ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺑﺎﺷﻴﺪ ﮐﻪ ﻣﻴﺰﺍﻥ ﻭﻟﺘﺎژ ﻗﻴﺪ ﺷﺪﻩ ﺑﺮ ﺭﻭی ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺑﺎ ﺑﺮﻕ ﺷﻤﺎ ﻳﮑﺴﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ .ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﺗﻮﺻﻴﻪ ﻣﯽ ﮐﻨﻴﻢ ﺗﺎ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻳﮏ ﻣﺪﺍﺭ ﺍﻟﮑﺘﺮﻳﮑﯽ ﺟﺪﺍﮔﺎﻧﻪ ﻣﺘﺼﻞ ﻧﻤﺎﺋﻴﺪ.

 

در مورد این محصول نظردهید

پیشنهاد ویژه