attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1001436

MARADO INDUCTION COOKER CD-15DE-060

اجاق برقی القائی مارادو مدل CJ-B32 دستگاهی چندکاره و ایمنی است که در مصرف انرژی صرفه جویی می نماید. اجاق برقی مارادو مجهز به صفحه سرامیکی بزرگی است که می توان تابه و قابلمه های بزرگ با کفه مخصوص اجاق برقی (یعنی با خاصیت جذب آهن ربا درکف ) را بر روی آن قرار داد. سطح صاف و هموار صفحه سرامیکی باعث می شود به راحتی بتوان آن را تمیز کرد. با فشار دادن دکمه عملکرد function می توانید برنامه پخت مورد نظرتان را انتخاب نمائید، این برنامه ها شامل 7 حالت سرخ کردن، گرم کردن، سوپ، پخت ملایم، باربیکیو، حرارت کم و حرارت بالاست.اجاق برقی القائی مارادو بر خلاف اجاق های گازی در طی پخت و پز دود ایجاد نمی کند. بنابراین خطر نشت گاز یا آتش سوزی وجود ندارد.تایمر برای مشخص نمودن میزان زمان پخت به صورت اتوماتیک،دکمه خاموش و روشن، صفحه نمایش دیجیتالی و دکمه های کم و زیاد  کردن دما از دیگر مشخصات این دستگاه است.

مشخصات کلی

برند MARADO
مدل CJ-32B
ابعاد 7*35*28 سانتی متر
وزن 1869 گرم

مشخصات فنی

جنس صفحه سرامیکی
تعداد شعله یک شعله
توان 180 تا 2200 وات
ولتاژ 220V/50HZ
درجه حرارت کم تا بسیار زیاد
دکمه های کنترل دارد
دکمه روشن و خاموس دارد
منبع تغذیه برق شهری

سایر

دیگر مشخصات دارای خاصیت القایی، قابل استفاده برای ظرف های با کف صاف و آهنی، دارای حالت های گوناگون برای پخت های مختلف

مشخصات کلی غذا پز برقی دیجیتال القایی مارادو:

اجاق برقی القائی مارادو MARADO مدل CJ-32B دستگاهی چندکاره و ایمنی است که در مصرف انرژی صرفه جویی می نماید. اجاق برقی مارادو مجهز به صفحه سرامیکی بزرگی است که می توان تابه و قابلمه های بزرگ با کفه مخصوص اجاق برقی (یعنی با خاصیت جذب آهن ربا درکف ) را بر روی آن قرار داد. سطح صاف و هموار صفحه سرامیکی باعث می شود به راحتی بتوان آن را تمیز کرد.

 

با فشار دادن دکمه عملکرد function می توانید برنامه پخت مورد نظرتان را انتخاب نمائید؛ در این صورت چراغ مربوط به برنامه مورد نظر روشن می گردد. از stir fry برای سرخ کردن سریع غذاهایی مانند مرغ استفاده کنید.warm برای گرم کردن می باشد. با عملکرد soup می توانید انواع سوپ و موادی از این قبیل را پخت نمایید. braise برای پخت ملایم می باشد.عملکرد باریبیکیو، حرارت کم و حرارت زیاد سه عملکرد بعدی هستند.

همچنین می توانید با استفاده از دو دکمه ی افزایش و کاهش درجه حرارت، حرارت دستگاه را به صورت دستی انتخاب نموده و تغییر دهید. در این حالت چراغ نشانگر مربوط به حرارت و توان خروجی روشن می گردد.اجاق برقی القائی ارکید بر خلاف اجاق های گازی در طی پخت و پز دود ایجاد نمی کند. بنابراین خطر نشت گاز یا آتش سوزی وجود ندارد.

 تایمر یکی از ویژگی های عالی این دستگاه است که با تنظیم آن، خودتان مدت زمان روشن بودن دستگاه را مشخص می نمایید و بعد از مدت زمان مشخص شدهف دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش می گردد.

اجاق برقی ارکید مجهز به سیستم هشدار اتوماتیک خطا است که می تواند تشخیص دهد ظرف روی اجاق استاندارد لازم را دارد یا نه.یکی از موارد قابل توجه قبل از خرید این دستگاه ، امکان کارکرد این اجاق برقی تنها با ظروفی است که دارای کفه آهنی می باشد . برای تایید اینکه آیا می توان تابه و یا قابلمه مورد نظر را بر روی این اجاق استفاده کرد به کف قابلمه نگاه کنید تا ببینید آیا امکان استفاده بر روی اجاق القایی درج شده است و یا اینکه یک آهن ربا به کف ظرف بزنید ، در صورتی که آهن ربا به کف ظرف بچسبد به این مفهوم است که ظرف می تواند بر روی اجاق برقی استفاده شود.

 

- توان مصرفی: 2200W

- ایمن

- مجهز به سیستم هشدار اتوماتیک

- مجهز به صفحه سرامیکی بزرگ با قابلیت تمیز کردن آسان

- دارای 7 برنامه پخت (سرخ کردن،گرم کردن، سوپ، پخت ملایم، باربیکیو، حرارت کم و حرارت زیاد .. )

- قابلیت تنظیم درجه حرارت بصورت دستی

- بدون ایجاد دود

- برق مصرفی: 220 ولت

- رنگ: مشکی

- وزن : 1549 گرم

- ابعاد:7*35*28 سانتی متر

- مصرف کم انرژی برق با 84% تبدیل انرژی

- سازگار فقط با کف اینداکشن و آهنی

 

هشدارها:*یکی از موارد قابل توجه قبل از خرید این دستگاه ، امکان کارکرد این اجاق برقی تنها با ظروفی است که دارای کفه آهنی می باشد . برای تایید اینکه آیا می توان تابه و یا قابلمه مورد نظر را بر روی این اجاق استفاده کرد، به کف قابلمه نگاه کنید تا ببینید آیا امکان استفاده بر روی اجاق القایی درج شده است و یا اینکه یک آهن ربا به کف ظرف بزنید ، در صورتی که آهن ربا به کف ظرف بچسبد به این مفهوم است که ظرف می تواند بر روی اجاق برقی استفاده شود.

در مورد این محصول نظردهید