به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :100000188

4CUP STAINLESS STEEL COFFE MAKER MOKA POT

نوشیدنی قهوه در سراسر دنیا طرفداران بسیار زیادی دارد و در ایران نیز، طرفداران قهوه روز به روز افزایش می یابد. راحت ترین راه درست کردن قهوه در سفر یا خانه، استفاده از قهوه ساز یا قهوه جوش های دستی است. قهوه ساز موکا مدل 4 کاپ، یکی از مدل های پر طرفدار بوده که دارای ظرفیت 200 میلی لیتر بوده و در هر بار می توانید بین 1 یا 4 کاپ بنا بر میزان مورد نظر، قهوه تهیه نمایید.

این نوع اسپرسو سار از جنس استیل ضد زنگ بوده و دارای ابعاد 8*16 سانتی متر می باشد. برای درست کردن قهوه کافی است مخزن را به میزان مورد نظر آب کرده و قهوه را نیز در قسمت میانی به صورت یکسان پخش نمایید، حالا آن را بسته و روی اجاق قرار دهید، در کمتر از 5 دقیقه یک اسپرسوی خوشمزه خواهید داشت.

مشخصات

نوع روگازی
جنس استیل ضد زنگ
ابعاد 8*16 سانتی متر
وزن 363 گرم
گنجایش 200 میلی گرم
رنگ بندی سیلور

سایر

دیگر مشخصات 4 کاپ، طراحی زیبا و ظریف، اسپرسو ساز

قهوه ساز دستی موکا 4 کاپ:

اگر دوستدار قهوه هستید و تمایل دارید در سفر، خانه و محل کار، خیلی سریع قهوه تهیه و میل نمایید، قهوه جوش دستی موکا انتخابی عاقلانه و عالی است.

 

 

قهوه-جوش-استیل

 

 

قهوه اسپرسو یکی از مدل قهوه های پر طرفداری است که دستگاههای برقی و دستی زیادی برای تهیه آن وجود دارد که بنا بر کارایی، گنجایش و جنس دارای قیمت های متفاوتی هستند.

نوع دستی رو گازی آن از ساده ترین قهوه ساز ها هستند که می توانید در هر جایی همراه خور برده و یک قهوه خوشمزه و عالی را در کمترین 5 دقیقه تهیه نمایید.

 

 

قهوه-ساز-دستی

 

این مدل به دلیل بدنه تمام استیل و طراحی زیبا، بسیار شیک و همه پسند بوده و با قیمت بسیار خوبی نیز عرضه گردیده است. ظرفیت 200 میلی لیترری آن یک ظرفیت متوسط بوده که می تواند 4 کاپ را پر نماید. بنا براین برای استفاده های خانوادگی و دوستانه مناسب می باشد.

 

 

قهوه-ساز-دستی-مسافرتی

 

 

یکی از مزایای این محصول، وجود دسته و دسته درب پلاستیکی ضد حرارت است تا بدون نیاز به دستگیره قهوه ساز را از روی اجاق بردارید.

برای درست کردن قهوه اسپرسو با قهوه ساز دستی موکا کافی است مخزن را به میزان مورد نظر آب نمایید، به هر حال آب نباید بیشتر از زائده فلزی بیرون از مخزن باشد، در قسمت میانی پودر قهوه را به صورت یکسان و فشرده پخش نمایید، برای هر نفر یک قاشق چایخوری پر قهوه اضافه نمایید، حالا درب را بسته و روی اجاق قرار دهید، با جوش آمدن آب، جریان آب وارد قسمت میانی شده و از روی قهوه ها عبور می نماید و به مخزن اصلی می رسد. قهوه شما آماده است کافی است میل نمایید.

 

 

قهوه-ساز-رو-اجاقی

 

 

در مورد این محصول نظردهید