به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :100000187

moka pot stainless steel coffe maker 6cup

خوردن قهوه تازه و خوشمزه هم خستگی شما را در کرده و هم برای ادامه کار انرژی به شما می بخشد. اگر می خواهید یک قهوه ساز داشته باشید که هم در خانه و هم سفر قابل استفاده باشد موکا پات استیل انتخابی عالی است. ظرفیت این موکاپات 6 کاپ بوده و بنا براین می توانید برای خانواده و دوستانتان هم با یک بار قهوه تهیه نمایید.

طراحی زیبا، جنس استیل ضد زنگ و کیفیت ظاهری آن نمایی خاص و دلپذیر به آن داده است.کافی است برای هر نفر یک قاشق قهوه در داخل محل مخصوص ریخته و فشرده نمایید در داخل مخزن هم به اندازه کاپ های مورد نظر آب بریزید و سپس روی اجاق گاز قرار دهید تا قهوه آماده از طریق لوله وارد مخزن اصلی شده و میل نمایید.

مشخصات

نوع اسپرسو ساز
جنس استیل ضد زنگ
ابعاد 9.5*19 سانتی متر
وزن 450 گرم
گنجایش 6 کاپ یا 300 میلی لیتر
رنگ بندی سیلور

سایر

دیگر مشخصات طراحی بسیار زیبا، قابل استفاده در خانه و سفر، دسته ضد حرارت

مشخصات کلی قهوه ساز دستی استیل موکاپات:

قهوه به یکی از نوشیدنی های مهم و اصلی برای خانواده ها تبدیل شده است و به خصوص ورزشکاران برای چربی سوزی بیشتر معمولا زیاد قهوه می نوشند.

قهوه ساز در دو نوع برقی و دستی موجود بوده و هر دو نوع عالی و کار آمد هستند. اما قهوه ساز های دستی یک مزیت عالی دارند که می توان در هر جایی همراه برده و استفاده نمود.

 

اسپرسو-ساز-6-کاپ

 

قهوه ساز موکاپات، یک مدل دستی آن هم از جنس استیل ضد زنگ با ظاهر بسیار شکیل و زیباست که هم برای استفاده های خانگی و هم محل کار و مسافرت بسیار مناسب می باشد.

ظرفیت 6 کاپ آن هم یک ظرفیت عالی به حساب می آید تا هم برای استفاده های شخصی استفاده نمایید و هم زمانی که مهمان دارید برای همه قهوه آماده نمایید.

دسته قهوه جوش دستی موکاپات نیز از جنس پلاستیک نسوز است تا بدون نیاز به دستگیره و عدم سوختن دست، قهوه ساز را جابجا نمایید.

اگر می خواهید هدیه ای زیبا و به درد بخور به عزیزان خود بدهید، این اسپرسو ساز می تواند انتخابی هوشمندانه باشد.

 

 

قهوه-جوش-دستی-6-کاپ

 

این قهوه ساز شامل سه قسمت می باشد، اولین قسمت که مخزن آب بوده، پایین ترین بخش می باشد و می توانید به تعداد کاپ هایی که می خوالهید قهوه درست نمایید در آن آب بریزید که البته حد اکثر ظرفیت آن 6 کاپ است. نکته ای که باید دقت نمایید این است که در مخزن آب نباید بیشت از سوپاپ اطمینان آب بریزید که ممکنم است خطراتی ایجاد نماید.

 

قسمت میانی که یک ظرف مشبک است محل ریختن قهوه است، برای هر کاپ یک قاشق چایخوری پر قهوه در این قسمت ریخته و فشرده نمایید.

بالاترین قسمت، مخزن قهوه است، بعد از اینکه درب قهوه ساز را بستید آن را روی اجاق گاز قرار داده، آب مخزن بعد از جوش آمدن وارد قسمت میانی شده و از روی قهوه ها عبور می نماید و سپس قهوه آماده وارد مخزن اصلی نمایید.

اسپرسو شما آماده است، میل نمایید.

در مورد این محصول نظردهید