attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1001919

Takta Multi Drum Grater

استفاده از رنده در آشپزخانه یک ضرورت بوده و البته دردسر های خودش را دارد که از آن جمله می توان به بریدن دست، غیر بهداشتی بودن، بو گرفتن دست و سختی کار برای بعضی از مواد اشاره کرد. رنده رومیزی تکتا محصولی بی نظیر و استثنایی است که تمام مشکلات ذکر شده را برای شما حل نموده و سرعت عمل و کارایی بسیار بالایی دارد.

این کالا دارای یک پایه مکشی است که با دسته مخصوص بر روی میز یا هر سطح دیگری کامل فیکس شده و هیچ گونه لغزش یا حرکتی ندارد. ساختار آن شبیه چرخ گوشت های دستی بوده و دارای 4 تیغه استیل ضد زنگ ( سایر فروشگاهها 3 تیغه عرضه می نمایند ) بوده که به راحتی در جای مخصوص قرار می گیرد، تیغه ها شامل عملکرد رنده ریز، رنده درشت، خلال کن و چیپس ساز یا همان ورقه کن بوده و شما را از استفاده از محصولات متعدد بی نیاز می کند. با چرخاندن یک دسته می توانید انواع سبزیجات، سیب زمینی، هویج، پنیر پیتزا و خشکبار را رنده، خرد و خلال نمایید.

مشخصات

جنس پلاستک بهداشتی و تیغه های استیل
ابعاد 26*13 سانتی متر بدون احتساب دسته
وزن 570
نوع رومیزی
مناسب برای رنده ، خلال کردن و ورقه کردن
تعداد تیغه 4 عدد تیغه استیل ضد زنگ
سایر مشخصات بسیار با کیفیت، ساخته شده از مواد درجه یک

مشخصات کلی رنده رومیزی تکتا:

استفاده آسان و راحت

بسیار کاربردی

قابل استفاده به جای چند محصول

 

 

رنده-و-خلال-کن-سبزیجات

 

 

از نوع رومیزی

عدم دخالت دست

صرفه جویی در وقت و انرژی

 

 

خرید-رنده-رومیزی-تکتا

 

جنس بدنه بسیار با کیفیت از پلاستیک مقاوم و بهداشتی

4 عدد تیغه استیل ضد زنگ

تیغه ها شامل رنده ریز، رنده درشت، خلال کن . رنده چیپسی

 

قیمت-رنده-رومیزی-تکتا

 

بسیار با کیفیت و ساخت ایران

دارای استاندارد های لازم

دارای پایه مکنده بسیار قوی برای فیکس شدن بر روی انواع سطوح و جلوگیری از لغزش و حرکت

 

 

رنده-رومیزی-4-تیغه

 

جلوگیری از خطر بریدگی دست در استفاده از رنده های متداول

بهداشت بیشتر

شستشوی آسان

رنده رومیزی آشپزخانه شامل یک بدنه از جنس پلاستیک است که همانند چرخ گوشت های قدیمی طراتحی شده و دارای یک دسته مخصوص می باشد.برای شروع کافی است تیغه مورد نظر خود را در محل مخصوص قرار داده و دسته را به آن پیچ نمایید، مواد مورد نظر را از بالای رنده تکتا وارد نموده و با قطعه گوشت کوب مخصوص، مواد را فشار دهید و دسته رنده را بچرخانید.

 

رنده-رومیزی-آشپزخانه

 

مواد و سبزیجات مورد نظر را با سرعت و بدون نیاز به فشار بالا و خستگی خرد کرده، رنده نموده، خلال کرده و یا ورقه نمایید.

یکی از نکات مهم در استفاده از رنده تکتا، رعایت بهداشت بیشتر و عدم دخالت دست برای استفاده از موااد غذایی است. البته این نکته قابل تامل است که دیگر خطر بریدگی دست با رنده که در آشپزی زیاد پیش می آید نیز برطرف شده و دست ها در کنار مواد مختلف بو یا رنگ نمی گیرد.

یکی از مزایای این رنده، قابلیت استفاده برای انواع سبزیجات، سیب زمینیف پیاز، هویج، پنیر پیتزا، خشکبار و غیره است تا راحت ترین و سریع ترین روش را در اختیار شما قرار دهد.

 

رنده-رومیزی-تکتا-قیمت

 

تیغه های محصول 4 عدد بوده و کاملا از نوع ضد زنگ می باشند و تمام کارایی های لازم را برای شما به ارمغان می آورد.

حرکت دستگاههای دستی و برقی بر روی سطح یکی از مشکلات و مسایل آن هاست که البته تولید کننده ایرانی تکتا کاملا این مشکل را حل نموده است. پایه مکشی قوی آن با دسته مخصوص و با فشلر دادن رو به پایین کاملا بر روی سطح فیکس شده و زمانی که کار شما تمام شده با آزاد کردن همان دسته مب توانید رنده را از روی سطح جدا نمایید.

 

رنده-رومیزی-سه-تیغه

 

این کالا یک کالای ایرانی بسیار با کیفیت است که در مقایسه با نمونه های چینی کاملا قابل مشاهده می باشد، و البته اینکه با خرید کالای ایرانی به تولید و نیروی کار هموطن خود احترام گذاشته و به آن رونق بخشیده اید.

 

در مورد این محصول نظردهید