attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1021195

Shake n Take 3

مخلوط کن و میکسر برقی حرفه ای Shake n Take 3 یک محصول کاربردی است که همزمان مخلوط کن و بطری ورزشی را در اختیار شما قرار می دهد. این محصول دارای یک پایه مخلوط کن برقی با موتور 180 وات است که با سرهم کردن قطعات یک مخلوط کن کامل را در اختیارتان قرار می دهد. بر روی بدنه میکسر یک کلید روشن/خاموش قرار داده شده که پس از قرار دادن مواد مورد نظر و بستن بطری روی آن با فشار دادن دکمه دستگاه شروع به کار می کند.

گنجایش بطری حداکثر 800 میلی لیتر می باشد و ابعاد آن 6.5*22 سانتی متر می باشد. درب پوش بطری دارای دسته حلقه ای می باشد که می توانید به کیف متصل کنید یا با دست راحت بگیرید ضمن آنکه دارای واشر مخصوص جهت جلوگیری از نشتی می باشد. تیغه های استیل و برنده این محصول توانایی خرد کردن انواع مواد غذایی و میوه ها را دارد.

مشخصات محصول

برند Shake n Take 3
نوع برقی
ولتاژ 180W
جریان 220V
گنجایش 800ml
ابعاد بدنه: 10*14.5 سانتی متر - بطری: 6.5*22 سانتی متر
وزن 718 گرم
جنس تیغه استیل ضد زنگ
جنس بدنه پلاستیک مقاوم
تنظیم سرعت ندارد - دارای دکمه فشاری ممتد
سایر قابلیت جدا شدن و استفاده از پارچ به عنوان بطری نوشیدنی با درب مخصوص

مخلوط کن و میکسر برقی حرفه ای Shake n Take 3 یک محصول کاربردی است که همزمان مخلوط کن و بطری ورزشی را در اختیار شما قرار می دهد. این محصول دارای یک پایه مخلوط کن برقی با موتور 180 وات است که با سرهم کردن قطعات یک مخلوط کن کامل را در اختیارتان قرار می دهد.

 

شیکر برقی

 

بر روی بدنه میکسر یک کلید روشن/خاموش قرار داده شده که پس از قرار دادن مواد مورد نظر و بستن بطری روی آن با فشار دادن دکمه دستگاه شروع به کار می کند.

 

میکسر shake n take 3

 

گنجایش بطری حداکثر 800 میلی لیتر می باشد و ابعاد آن 6.5*22 سانتی متر می باشد. درب پوش بطری دارای دسته حلقه ای می باشد که می توانید به کیف متصل کنید یا با دست راحت بگیرید ضمن آنکه دارای واشر مخصوص جهت جلوگیری از نشتی می باشد. تیغه های استیل و برنده این محصول توانایی خرد کردن انواع مواد غذایی و میوه ها را دارد.

 

میکسر shake n take

 

این مخلوط کن مخصوص میوه، پودر های بدنسازی، مواد خوراکی نرم و ... می باشد که می توانید چند تکه کوچک یخ نیز به آن اضافه کنید. استفاده از آن بسیار راحت بوده و شستشوی راحتی نیز دارد. پارچ یا بطری مخزن آن قابلیت تبدیل به بطری درب دار نیز دارد، بدین صورت پس از مخلوط کردن مواد مورد نظرتان می توانید مخلوط کن را برعکس کنید و بطری را از قسمت موتور و بدنه جدا کنید. درب پوش مخصوص بطری را روی آن قرار داده و با خود به هرجا ببرید.

 

مخلوط کن شیک ان تیک

 

طراحی مخزن مخلوط کن به صورت بطری با درب مخصوص منجر شده این محصول بین ورزشکاران محبوبیت خاصی پیدا کند زیرا هم ابعاد کوچکی دارد و هم به سرعت انواع نوشیدنی ها را فراهم می کند. بیشترین مصرف این محصول برای کسانی است که می خواهند در حجم کم آب میوه یا نوشیدنی دیگری را آماده کنند.

 

shake n take 3


حداکثر ظرفیت بطری مخلوط کن 800 میلی لیتر می باشد که از جنس پلاستیک مقاوم بوده اما نباید از آن انتظار مخزن های شیشه ای را داشت. میکسر شیک ان تیک با برق کار می کند و ولتاژ موتور آن 180 وات با جریان 220 ولت می باشد. جنس بدنه آن از پلاستیک بوده و طراحی آن طوری است که به راحتی در دست جای شده و سر نمی خورد.

 

مخلوط کن شیک تیک 3

 

تیغه استیل استفاده شده در این میکسر از جنس استیل ضد زنگ مقاوم می باشد که دارای قدرت برندگی و خرد کنندگی بسیار بالایی می باشد. کافیست بطری را بر روی تیغه سوار و در سر جای خود قرار دهید. حالا دکمه فشاری روی بدنه را فشار داده و نگه دارید تا دستگاه عمل کند. همانطور که میبینید تیغه ها با سرعت و قدرت بالایی شروع به چرخش نموده و هر آنچه درون بطری است را مخلوط می کنند.

 

مخلوط کن برقی شیک تیک


این محصول با توجه به ابعاد جمع و جوری که دارد قابل استفاده در منزل، محیط کار، باشگاه، مسافرت و ... می باشد. از مهم ترین مزایای این مخلوط کن استفاده از ظرف مخلوط کن به عنوان بطری است که دارای درب مخصوص نیز می باشد.

 

میکسر شیک ان تیک 3

در مورد این محصول نظردهید

پیشنهاد ویژه