attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1022118

novin portable launch dish

ظرف غذاهای بیرون بر یکی از نیازهای اصلی خانواده ها شده است و برای بردن غذا برای محل کار، مدرسه، مسافرت، پیک نیک و غیره به کار می آید. این کالا دارای مدل ها، سایز ها و طبقات مختلفی است تا بنا بر نیاز، مدل مورد نظر را خرید نمایید. مدل های فشرده و جمع و جور بیشترین طرفدار را داشته چرا که حمل و نقل آن ها ساده تر می باشد.

ظرف غذای استیل نوین با یک برند معروف و از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده است. ظرف غذا شامل یک ظرف اصلی با ابعاد 8*15 سانتی متر و یک ظرف اضافه داخلی با ابعاد 15*3 سانتی متر است که برای خورش، سالاد و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. درب آن دارای واشر پلاستیکی نسوز بوده تا نشت غذا را به حد اقل برساند و درب ظرف با سه عدد گیره کاملا محکم می گردد. شرکت نوین این ظرف را تا 25 سال گارانتی نموده است تا شما را از کیفیت استثنایی آن مطمئن سازد.

مشخصات

برند نوین
مدل
جنس استیل ضد زنگ 0.5
ابعاد قطر 15 و ارتفاع 8 سانتی متر
وزن 344 گرم
رنگ
تعداد طبقه یا ظرف یک ظرف اصلی و یک عدد ظرف داخلی برای خورش، ماست و سالاد
مناسب برای سفر، محل کار، مدرسه، پیک نیک و ...
حجم مناسب و کاملا کافی برای یک نفر
نوع بسته شدن درب سه عدد گیره استیل
واشر دارد
گارانتی 25 سال گارانتی
سایر مشخصات کیفیت عالی و قیمت مناسب

زندگی های مدرن امروزی معمولا باعث میشود که همه مدت زیادی را بیرون از خانه گذرانده و حتی برخی از وعده های غذایی را بیرون از خانه میل نماییم. خرید غذا از بیرون علاوه بر تحمیل هزینه های زیاد از لحاظ بهداشت و سلامت نیز جالب نخواهد بود و بنا براین بسیاری از افراد ترجیح می دهند که وعده غذایی خود را از غذای خانه ببرند و برای حمل غذا در بیرون از خانه البته ظرف های عادی مناسب نبوده و باید از ظرف های بیرون بر استفاده نمود که برای این کار طراحی شده اند.

ظرف های بیرون بر غذا از جنس های مختلف مانند پلاستیک، الومینیوم، پیرکس و استیل ساخته شده و دارای ابعاد مختلفی بوده و برخی نیز در دو طبقه و یا سه طبقه عرضه شده اند که کار بر بنا بر نیاز خود، مدل مورد نظر خود را انتخاب می نمایند.

متداول ترین نوع ظرف های غذا، ظرف های یک نفره با طراحی فشرده و کار آمد هستند، چرا که حمل روزانه ظرف های بزرگ واقعا سخت و مشکل است. علاوه بر این جنس های فلزی پر طرفدار تر هستند به دلیل اینکه برای گرم کردن غذا نیازی به ریختن غذا در یک ظرف دیگر نیستید که انجام این کار در بیرون از خانه سخت و زمان بر است.

 

 

ظرف استیل غذا بیرون بر نوین

 

 

شرکت نوین یکی از شرکت های ایرانی با محصولات بسیار با کیفیت و شناخته شده است که یک ظرف غذای بیرون بر با کارایی عالی طراحی و به بازار عرضه نموده است.

 جنس این ظرف از استیل ضد زنگ با ضخامت و کیفیت مناسب می باشد، که شامل یک ظرف اصلی بزرگ با ارتفاع 8 سانتی متر و قطر 15 سانتی متر بوده و درون آن نیز یک ظرف کوچکتر وجود دارد تا انواع خورش، ماست و سالاد را به صورت جدا از غذا داشته باشید.

درب غذا دارای یک واشر پلاستیکی نسوز بوده تا از نشت غذا به بیرون ظرف جلوگیری نماید. سه گیره استیل کاملا درب ظرف را در محل محکم می نماید.

 

 

ظرف-غذا-استیل-نوین

 

 

حجم ظرف به صورتی است که برای یک نفر حتی اگر خوشخوراک باشد کافی خواهد بود، بنا برای برای بردن غذاهای یک نفره کاملا مناسب می باشد.

شرکت نوین همه محصولات خود را گارانتی می نماید تا مشتریان با اطمینان کامل خرید خود را انجام دهند، گارانتی ظرف استیل غذا نوین از همه بیشتر و جالب تر است به صورتی که در کف ظرف، به گارانتی 25 ساله آن اشاره شده است تا با اعتماد کامل از کیفیت محصول، خرید خود را انجام دهید.

در مورد این محصول نظردهید