به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1000002110-1000002111-1000002118

Square Bento Double Layer 2 Container Lunch Box 1.8L

ظرف غذا دو طبقه داخل استیل بنتو مدل Square Bento Lunch Box 1.8L، محصولی با طراحی کاربردی، انتخابی ایده آل برای دانشجویان، دانش آموزان، شاغلین و افرادی می باشد که نیاز به همراه داشتن غذای خود دارند. این ظرف متشکل از دو طبقه مجزا می باشد که به صورت دو جداره بوده، جنس جداره داخلی از استیل ضد زنگ و جداره خارجی آن پلاستیک می باشد.

این ظرف غذا به دلیل دو جداره بودن و ایجاد فضای خلا در بین دو جداره می تواند مدت زمان بیشتری غذای شما را گرم نگه دارد. ظرفیت کلی این ظرف 1.8 لیتر است و بر روی درب آن دو دستگیره تاشو برای حمل آسان در نظر گرفته شده است. اتصال طبقه های این ظرف از طریق گیره های تعبیه شده بر روی بدنه انجام می گیرد. همچنین بر روی درب این محصول یک درپوش کوچک به منظور تهویه بخار داخل ظرف تعبیه شده است. واشر های موجود روی لبه ی درب ظرف از نشت مواد غذایی به بیرون جلوگیری می کند.

مشخصات

برند بنتو | Bento
مدل دو طبقه
جنس جداره داخلی از استیل- جداره خارجی از پلاستیک
ابعاد 13*15*20 سانتی متر
وزن 408 گرم
رنگ نارنجی، آبی، سبز
تعداد طبقه یا ظرف 2 طبقه
مناسب برای محل کار، پیک نیک، مدرسه، دانشگاه و ...
حجم 1.8 لیتر
نوع بسته شدن درب از طریق گیره های تعبیه شده به صورت چفتی
واشر دارد
گارانتی -
سایر مشخصات دوجداره، قابلیت گرم نگه داشتن غذا تا چند ساعت- دارای دسته تاشو برای حمل آسان- قابل تبدیل به ظرف غذای یک طبقه

افراد بسیاری می باشند که به دلایل مختلفی نمی توانند وعده های غذایی خود را در منزل میل کنند و تمایل به مصرف غذای آماده نیز ندارند. بهترین راه حل برای این افراد انتخاب یک ظرف غذای بیرون بر با کیفیت می باشد تا بتوانند غذای خانگی را در مدتی که بیرون از منزل می باشند استفاده کنند. یک ظرف غذای خوب علاوه بر آنکه باید دارای حجم مناسبی باشد، باید دارای قابلیت حمل و نقل آسان و همچنین امکان گرم نگه داشتن غذا برای مدت زمان مناسبی باشد. یک ظرف غذای خوب باید به گونه ای طراحی شده باشد تا در حین جابجایی یا در صورت افتادن و ضربه خوردن به ظرف، درب آن باز نشود و غذا بیرون ریخته نشود. ظرف غذای دو طبقه lunch box با طراحی کاربردی و شیک می تواند بهترین گزینه برای انتخابی ایده آل برای افرادی می باشد که نیاز به یک ظرف غذای همراه دارند.

 

 خرید ظرف غذای دو طبقه Lunch Box

 

این محصول به صورت دو طبقه طراحی شده است و به شما این امکان را می دهد تا در یک ظرف پلو و در ظرف دیگر خورشت یا سالاد بریزید و با توجه به نحوه بسته شدن درب ظرف که به صورت گیره ای می باشد و کاملا کیپ می شود، نگران ریختن غذا از درون ظرف نخواهید بود. لازم بذکر می باشد که یک واشر پلمپ کننده در طبقه اول ظرف به منظور جلوگیری از نشت غذا تعبیه شده است.

 

 قیمت ظرف غذای دو طبقه Lunch Box

 

این ظرف به صورت دوجداره طراحی شده است، جداره داخلی از استیل ضد زنگ و جداره بیرونی از پلاستیک تهیه شده است که در رنگ های متنوعی بوده و زیبایی خاصی را به ظرف شما می دهد. ظرف غذای بنتو به دلیل استفاده از فن آوری خلاء در بین دو جداره آن می تواند برای مدت زمان بیشتری نسبت به ظرف غذاهای معمولی غذای شما را گرم نگه دارد.

 

خرید ظرف غذای بیرون بر 

 

شما در صورت نیاز می توانید تنها از یکی از ظرف ها استفاده کنید و درب محصول را بر روی آن کیپ کنید و به همراه داشته باشید. بر روی درب این ظرف غذای لانچ باکس دو عدد دسته تاشو در دو طرف درب تعبیه شده است تا برحتی بتوانید ظرف را جابجا کنید و حمل و نقل آسان تری داشته باشد. اگر به درب این محصول دقت داشته باشید مشاهده خواهید کرد یک دستگیره با حالت قلب به صورت تاشو بر روی درب ظرف تعبیه شده است که به منظور خروج بخار داخل ظرف می توانید آن را باز یا بسته کنید.

 

 خرید ظرف غذای بیرون بر لانچ باکس

 

ظرفیت ظرف غذای دو طبقه Bento بنتو 1.8 لیتر می باشد و ظرفیت هر ظرف به طور جداگانه 0.9 لیتر می باشد که ظرفیت قابل قبولی برای یک نفر می باشد. این ظرف غذا می تواند نسبت به ظرف غذاهای ساده مدت زمان بیشتری غذای شما را گرم و تازه نگه دارد. اتصال طبقه های این ظرف به یکدیگر از طریق گیره های تعبیه شده بر روی ظرف می باشد و مانع از بیرون ریختن غذا می شود. این محصول مناسب برای استفاده در محل کار، مدرسه، دانشگاه و ... است.

 

 بهترین ظرف غذای بیرون بر دو طبقه

 

مشخصات کلی ظرف غذای داخل استیل دو طبقه بنتو:

  • طراحی کاربردی و زیبا
  • ظرفیت کلی ظرف 1.8 لیتر
  • دارای واشر پلمپ کننده ظرف در طبقه اول
  • دارای دو طبقه مجزا
  • قابل تبدیل به ظرف غذای یک طبقه
  • جنس جداره داخلی از استیل و جداره خارجی پلاستیک با کیفیت
  • دارای دو دستگیره تاشو بر روی درب برای حمل آسان و تهویه بخار داخل ظرف
  • اتصال طبقه ها به یکدیگر از طریق گیره های تعبیه شده بر روی بدنه
  • طراحی شده برای استفاده به عنوان ظرف غذا محل کار، پیک نیک، مدرسه، دانشگاه و ...

 

 

در مورد این محصول نظردهید