attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :pelin mini oven

Pelin Non-Stick Mini Barbecue Oven

غذا ساز همه کاره پلین نسل جدید از لوازم پخت و پز در آشپزخانه است که با سرعت بالایی امکان پخت انواع غذاهای گریل، بخار پز، فست فود و ... را برای شما فراهم کرده است. این محصول در واقع یه غذاساز چند منظوره 4 در 1 است که از قطعات مختلفی تشکیل شده است و به واسطه آن به راحتی و فقط با تعویض کفی ها می توانید هر غذایی را به بهترین و سالم ترین روش تهیه کنید.

برجسته ترین ویژگی این محصول پخت دوطرفه غذا از بالا و پایین همزمان است! بله شاید باور نکردنی باشد ولی این مینی فر کوچک روگازی مشابه ماکروفر عمل کرده و غذا را دوطرفه از بالا و پایین و کاملا یکنواخت طبخ می کند. دیگر ویژگی برجسته این محصول عدم نیاز به روغن است که امکان پخت انواع غذا بدون روغن را فراهم نموده و می توانید کاملا سالم و رژیمی غذاهای مورد علاقه تان را تهیه کنید. در این پکیج 3 کفی مخصوص نچسب گرانیت بخار پز و پخت نان، به همراه یک قالب فلزی تمام استیل،چنگال و یک درب با دستگیره نسوز ارسال می گردد.

مشخصات

برند پلین، Pelin
مدل غذاساز همه کاره پلین - مینی فر دوطرفه
جنس گرانیتی نچسب
ابعاد -
وزن -
درب دارای درب مخصوص فلزی شیشه ای با دستگیره نسوز
منبع حرارت اجاق گاز ( دو طرفه از بالا و پایین )
مناسب برای پخت بدون روغن انواع غذا، نان و فست فود
متعلقات 3 عدد کفی نچسب، یک قالب کمربندی، درب محصول، چنگال مخصوص
سایر این محصول کاملا تولید ملی بوده و در حمایت از رونق تولید داخلی خرید آن توصیه می شود.

غذا ساز همه کاره پلین نسل جدید از لوازم پخت و پز در آشپزخانه است که با سرعت بالایی امکان پخت انواع غذاهای گریل، بخار پز، فست فود و ... را برای شما فراهم کرده است.

 

غذاساز همه کاره پلین

 

این محصول در واقع یه غذاساز چند منظوره 4 در 1 است که از قطعات مختلفی تشکیل شده است و به واسطه آن به راحتی و فقط با تعویض کفی ها می توانید هر غذایی را به بهترین و سالم ترین روش تهیه کنید.

 

غذاساز همه کاره pelin

 

برجسته ترین ویژگی این محصول پخت دوطرفه غذا از بالا و پایین همزمان است! بله شاید باور نکردنی باشد ولی این مینی فر کوچک روگازی مشابه ماکروفر عمل کرده و غذا را دوطرفه از بالا و پایین به صورت همزمان کاملا یکنواخت طبخ می کند.

 

بخارپز همه کاره پلین

 

دیگر ویژگی برجسته این محصول عدم نیاز به روغن است که امکان پخت انواع غذا بدون روغن را فراهم نموده و می توانید کاملا سالم و رژیمی غذاهای مورد علاقه تان را تهیه کنید.

 

غذاساز بدون روغن دو طرفه پلین

 

در این پکیج 3 کفی مخصوص نچسب برای پخت بدون روغن، بخار پز و پخت نان، به همراه یک قالب فلزی تمام استیل، چنگال مخصوص و یک درب با دستگیره نسوز ارسال می گردد.

 

مینی فر همه کاره پلین

 

مینی فر همه کاره پلین از بهترین مواد اولیه تولید شده است و تمامی قطعات آن دارای پوشش نچسب درجه یک می باشند که از دوام بسیار بالایی برخوردارند و سال ها در آشپزخانه شما در کنارتان خواهند ماند.

 

غذاساز 4 در 1 پلین

 

در آخر به این موضوع دقت داشته باشید این محصول ساخت میهن عزیزمان ایران و تولید کاملا ملی است که با خرید آن علاوه بر دریافت یک محصول همه کاره می توانید به رونق گرفتن تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی و تولید کنندگان داخلی سهمی داشته باشید.

 

تابه دو طرفه گرانیت پلین

در مورد این محصول نظردهید