attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1001589

grill cast iron granite coating cookware

تابه چدنی گریل یکی از بهترین ظرف هایی است که بایدر در هر آشپزخانه ای وجود داشته باشد تا بتوانید انواع گوشت، مرغ، ماهی، استیک، همبرگر و ... را با کمترین میزان روغن ممکن و یا حتی بدون روغن گریل نموده و از خوردن غذایی سالم بهره مند شوید. این تابه چدنی بسیار با کیفیت بوده و به سفارش شرکت آگرین ساخته شده است. این تابه از هر دو طرف قابل استفاده بوده، یک طرف آن ساده و طرف دیگر آن شیار دار می باشد تا بتوانید روغن و آب مواد غذایی را جدا نموده و یا بر روی آن خط انداخته و ظاهری بسیار زیبایی داشته باشید.

یکی از مزایای عالی این ماهیتابه درب پیرکس با دیواره استیل به ارتفاع 5 سانتی متری است که کامل تابه را پوشانده و می تواند به مغز پخت شدن انواع مواد غذایی و دورچین شما کمک نماید. از این تابه می توانید روی اجاق گاز، داخل فر و روی زغال استفاده نموده و حتی در سفرها همراه خود ببرید.

مشخصات کلی تابه چدنی گریل نالینو:

ساخته شده از چدن با روکش گرانیت و سرامیک

جنس چدن به گرم شدن سریع ظرف، پخش شدن حرارت و صرفه جویی در انرژی کمک شایانی می کند.

الان بسیاری از افراد به استفاده از غذاهای سالم اهمیت زیادی می دهند و بیماران قلبی، فشار خون، چربی و قند خون نیز باید حتما از غذاهایی سالم با کمترین میزان روغن استفاده نمایند.

تابه چدنی گریل از هر دو طرف قابل استفاده می باشد یک طرف آن ساده بوده و می توانید برای پخت نان، و نان پیتزا و هر ماده دیگیری استفاده نمایید، یک طرف آن نیز شیار دار می باشد.

 

 

 

تابه-گریل-آگرین

 

 

شیار دار بودن این طرف برای جدا کردن آب و روغن مواد بسیار کار برد دارد و به علاوه می تواند بر روی انواع کباب شما خط انداخته و زیبایی خاصی به غذای شما ببخشد.

می توانید ابتدا غذای خود را در طرف صاف سرخ کرده و با بپزید و سپس در طرف گریل بر روی آن خط بیندازید.

نیاز به استفاده بسیار کم روغن در این ظرف، آن را به یک ظرف رژیمی عالی تبدیل نموده است.

از تابه چدنی گریل می توان بر روی اجاق گاز، داخل فر و حتی بر روی زغال استفاده نمود. بنا براین در سفر و پیک نیک های حتما تابه گریل آگرین را همراه خود ببرید.

 

 

ماهیتابه گریل

 

 

درب این تابه، یکی از نقاط قوت این ظرف است، جنس آن از پیرکس بوده و دارای دیواره 5 سانتی متری می باشد. با گذاشتند درب تابه، بخار در آن جمع شده و مواد غذایی شما مغز پخت می گردند.

ظرف های چدن، ظرف هایی عالی و با کیفیت برای آشپزخانه هستند، ولی نگهداری آن ها نیز بسیار مهم است. حتما از قاشق های پلاستیکی و چوبی برای آن ها استفاده نموده تا از آسیب به لایه نسوز جلوگیری شود

 

 

 

ماهیتابه-لانینو

 

 

 

ظرف های چدنی داغ را به هیج وجه ناگهان زیر آب سرد نبرده و در حین داغ بودن داخل یخچال قرار ندهید و اجازه دهید دمای آن ها پایین بیاید.

برای پخت انواع استیک گوشت و مرغ و حتی پخت سبزیجاتن و دورچین ها از یک ظرف استفاده نموده و از آشپزی لذت ببرید.

قطر تابه چدنی، 30 سانتی متر بوده و فضای زیادی برای پخت و گریل انواع مواد را فراهم می نماید. ضخامت تابه نیز یک سانتی متر می باشد.

در مورد این محصول نظردهید