به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1000001171-1000001170

Merci 4 Grid Kitchen Storage Box Storage

ارگانایزر حبوبات، محصولی جدید با طراحی کاربردی که به شما این امکان را می دهد در یک ظرف چندین نوع حبوبات را نگهداری کنید. در طراحی این ظرف خلاقانه سه دیواره تفکیک کننده داخلی در نظر گرفته شده که حجم داخلی ظرف را به چهار محفظه داخلی مجزا تقسیم می کند، لازم بذکر می باشد این دیواره تفکیک کننده دارای قابلیت جداسازی می باشد و به شما امکان تبدیل فضای درونی از 4 به 3 ، 2 و 1 محفظه را می دهد.

این ظرف نگهدارنده حبوبات 1*4 با استفاده از مواد پلاستیکی شفاف درجه یک و بهداشتی تهیه شده است. این ظرف دارای یک درپوش چرخشی با یک خروجی می باشد تا شما براحتی از مواد غذایی داخل محفظه دلخواه را، به میزان مورد نظر تخلیه کنید، لازم بذکر می باشد این ظرف نگهدارنده دارای یک درب اصلی بوده که توسط چهار گیره در نظر گرفته شده در اطراف آن به خوبی کیپ می شود و مانع از نفوذ رطوبت و هوا به داخل ظرف می شود. ابعاد این ظرف 13*13*18 سانتی متر می باشد.

مشخصات

نوع رومیزی
جنس پلاستیک مقاوم و با کیفیت
وزن 231 گرم
ابعاد 13*13*18 سانتی متر
ظرفیت 4 محفظه
سایر قابل استفاده برای نگهداری مواد غذای مختلف نظیر حبوبات ، خشکبار ، ادویه و ...
اقلام همراه -

 نگهداری مواد غذایی و خشکبار در آشپزخانه ها از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد، زیرا مواد غذایی باید در شرایط ویژه ای نگهداری شوند تا کیفیت و ارزش غذایی خود را از دست ندهند، برخی از این مواد نباید در دمای معمولی یا در معرض هوای آزاد باشند زیرا در غیر این صورت از کیفیت مواد غذایی به طرز چشم گیری کاسته می شود. از مهمترین مواد عذایی در هر آشپزخانه ای حبوبات، خشکبار و ادویه ها می باشند که در واقع بیس اولیه تهیه غذا می باشند. برای نگهداری اصولی و بهداشتی این مواد غذایی نیاز به ظروفی درب دار می باشد که در معرض هوا و رطوبت قرار نگیرند، در غیر این صورت به تدریج و با گذشت زمان از کیفیت مواد غذایی کاسته می شود.

 

خرید اینترنتی  ظرف چهار قسمتی حبوبات

 

در حین انتخاب یک ظرف نگهدارنده برای مواد غذایی باید به طراحی، گنجایش و جنس ظرف توجه داشته باشیم تا یک انتخاب خوب و کاربردی داشته باشیم. ظرف نگهدارنده حبوبات چهار قسمتی، محصولی جدید با طراحی خلاقانه و کاربردی می باشد که علاوه بر زیبایی ظاهری دارای ابعاد جمع و جور و کاملا حساب شده ای می باشد و مناسب برای خانه هایی می باشد که آشپزخانه هایی کوچک دارند، زیرا این ظرف در حکم چهار ظرف مجزا می باشد. این ظرف که به صورت استوانه ای طراحی شده است دارای ارتفاع 18 سانتی متر می باشد اما محفظه داخلی این ظرف توسط یک دیواره جداکننده سه قسمتی به چهار قسمت مجزا تقسیم می شود.

 

ارگانایزر حبوبات چهار قسمتی

 

این ظرف با طراحی متفاوت و کاربردی مناسب برای نگهداری انواع حبوبات، تنقلات، میوه های خشک، برنج، شکر و... می باشد. درب محصول توسط چهار گیره به خوبی بر روی دهانه ظرف محکم می شود و مانع از نفوذ رطوبت و هوا به داخل ظرف شده و به مرور زمان این مواد بو نمیگیرد و رنگ آنها تغییر نمی کند و به طور کلی از کیفیت مواد غذایی داخل ظرف کاسته نمی شود. این ظرف با استفاده از پلاستیک شفاف درجه یک و بهداشتی تولید شده است و مناسب برای استفاده در منازل، آشپزخانه ها، رستوران ها، کافی شاپ ها و.... می باشد. این ظرف نگهدارنده حبوبات و خشکبار را علاوه بر دست می توانید در داخل ماشین ظرفشویی مورد شستشو قرار دهید.

 

خرید ارگانایزر حبوبات چهار قسمتی

 

با توجه به طراحی خاص این ظرف که به صورت 1*4 می باشد به خوبی مشکل کمبود فضا در آشپزخانه های کوچک را حل کرده است، زیرا شما استفاده از یک ظرف را جایگزین چهار ظرف نگهدارنده کرده ایم که در بسیاری از موارد به طور کامل پر نمی شوند و حجم زیادی دارند. بنابراین این ظرف با طراحی خاص خود این مشکل را به خوبی حل کرده است. با توجه به اینکه این ظرف با استفاده از مواد پلاستیکی بهداشتی و مقاوم  و به شکل استوانه ای  طراحی و تولید شده علاوه بر آنکه قابل استفاده در کابینت می باشد شما می توانید از آن در داخل یخچال استفاده کنید. ابعاد این ظرف 13*13*18 سانتی متر می باشد و در دو رنگ مختلف عرضه شده است.

 

 ظرف چهار قسمتی حبوبات

 

ظرف چهار قسمتی حبوبات مرسی، به صورت استوانه ای طراحی شده است و در داخل آن یک دیواره جدا کننده با سه دیواره که به یکدیگر متصل می باشند در نظر گرفته شده است تا حجم داخلی این ظرف به راحتی به چهار قسمت تقسیم شود تا شما امکان نگهداری چهار نوع از مواد غذایی از جمله برنج، حبوبات و... را به صورت تفکیک شده و در یک ظرف داشته باشید.

در صورت نیاز شما می توانید این دیواره را به طور کلی از ظرف خارج کنید و یک حجم کلی در اختیار داشته باشید و حتی در صورت نیاز  امکان برداشتن هر کدام از دیواره ها را داشته تا فضای داخلی ظرف را به سه، دو و یک محفظه تبدیل کنید .

 

  ظرف چهار قسمتی حبوبات قیمت

 

به منظور خروج مواد داخل ظرف به صورت تفکیک شده یک درپوش گردان با یک خروجی بر روی دهانه ظرف در نظر گرفته شده است تا با چرخانده خروجی بر روی قسمت مورد نظر از مواد غذایی مورد نظر به اندازه دلخواه از ظرف تخلیه کنید. لازم بذکرمی باشد که این ظرف دارای یک درب اصلی می باشد که توسط چهار گیره در نظر گرفته شده برای آن به خوبی بر روی دهانه ظرف محکم شده تا مانع از نفوذ هوا و رطوبت به داخل ظرف شود. از این ارگانایزر 4 قسمتی علاوه بر نگهداری حبوبات می توانید برای نگهداری سایر مواد غذایی ازجمله انواع خشکبار، برنج، شکر، میوه های خشک، ادویه و ... استفاده کنید.

 

 ظرف چهار قسمتی حبوبات ارزان

در مورد این محصول نظردهید