به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1000002116

Steamer Insert

سبد بخارپز چندکاره فوق، محصولی با طراحی هوشمندانه و کاربردی که با استفاده از استیل ضد زنگ ساخته شده است. یکی از ویژگی های این محصول قابلیت تنظیم سایز سبد بر اساس قطر قابلمه یا ظرفی که سبد را می خواهیم در آن قرار دهیم را دارد. این سبد مشتکل از 17 پره مشبک مجزا با قابلیت همپوشانی تشمیل شده است.

این سبد بخار پز استیل دارای سه پایه استیل و یک دسته برای حمل و نقل آسان تر سبد می باشد که باحتی قابل جدا شدن بوده. از این سبد می توانید برای بخار پز کردن مواد غذایی داخل قابلمه با سایزهای مختلف استفاده کنید و همچنین می توانید از آن به عنوان یک ظرف سرو برای میوه و تنقلات نیز یا حتی برای خشک کردن میوه ها بهره ببرید. این بخارپز چندکاره دارای ابعاد 6*28*28 سانتی‌متر به صورت باز شده و وزنی در حدود 230 گرم می باشد.

مشخصات فنی

برند و مدل فاقد برند - مدل تاشو
وزن 232 گرم
ابعاد در حالت تاشده 4.5*18.3*18.3 سانتی متر و در حالت باز شده 6*28*28 سانتی متر
رنگ نقره ای
جنس بدنه استیل
تعداد دسته یک عدد
جنس دسته استیل
پایه دارد - سه عدد
در ندارد
سایر توضیحات سبد بخار پز کردن سبزیجات - مناسب استفاده در ظروف عادی - با قابلیت تنظیم اندازه- قابلیت شست‌وشو در ماشین ظرفشویی

  یکی از شیوه های پخت سالم مواد غذایی بخار پز می باشد که بدون نیاز به استفاده از روغن یا سرخ کردن می توان غذاهایی سالم و طبیعی تهیه کرد. بسیاری از افراد به دلیل بیماری های خاص یا داشتن رژیم سالم از خوردن غذاهای سرخ شده و روغن دار منع می شوند، بنابراین بهترین شیوه برای طبخ مواد غذایی برای این افراد استفاده از روش بخار پز می باشد.

 

قیمت سبد بخار پز استیل تاشو

 

در حال حاضر نمونه های مختلفی از بخار پز در بازار این محصولات موجود می باشد که بسته به نوع عملکرد دارای قیمت های متفاوتی می باشند. یک روش ایده آل و بهداشتی برای پخت سبزیجات و انواع گوشت و ماهی بخارپز کردن می باشد که بدون استفاده از روغن، غذایی سالم با حفظ ارزش غذایی تهیه کرد.

 

خرید سبد بخار پز استیل تاشو

 

در روش بخار پز کردن مواد غذایی در تماس با آب نمی باشند و تنها از طریق بخار دهی مواد غذایی با روش طبیعی طبخ می شوند، انواع بخار پز های برقی و بخار پز های ساده سبدی که شما می توانید بر اساس نیاز خود یکی از انواع آنها را انتخاب کنید و مورد استفاده قرار دهید. با توجه به قیمت بالای بخار پز های برقی و همچنین ابعاد آنها که ممکن است به کمبود فضا برای نگهداری، نیاز به یک گزینه جایگزین می باشد. سبد بخار پز استیل محصولی با طراحی متفاوت و کاربردی که به دلیل نحوه استفاده ساده و ابعاد جمع و جور بسیار محبوب می باشد. این بخار پز های سبدی متشکل از چندین پره مشبک جدا می باشد که دارای قابلیت همپوشانی می باشد.

 

سبد بخار پز استیل تاشو ارزان

 

محصول فوق یک نمونه سبد بخار پز استیل می باشد که دارای ابعاد جمع و جور و کاربرد بسیار ساده ای می باشد. شما می توانید انواع سبزیجات یا حتی گوشت و مرغ را براحتی در سبد قرار دهید و درون قابلمه یا هر ظرف دیگری قرار دهید تا به تدریج و با بخار حاصل از جوشیدن آب پخته شود. این سبد با استفاده از استیل ساخته شده است و دارای سه پایه از جنس بدنه سبد می باشد که براحتی قابلیت اضافه شدن یا جدا کردن می باشد. در وسط ظرف یک دسته تعبیه شده است که به مانند پایه های بخار پز دارای قابلیت جدا کردن بوده و شما براحتی می توانید با استفاده از این دسته، سبد را جابجا کنید.

 

قیمت سبد بخار پز استیل چند کاره

 

یکی دیگر از ویژگی های این سبد امکان استفاده از این سبد برای سرو میوه و سایر تنقلات می باشد، شما می توانید میوه یا سایر موارد را مورد شستشو قرار داده و در داخل این سبد گذاشته تا آب آنها گرفته شود. توجه داشته باشید که یکی از دلایل محبوبیت این سبد قابلیت تا شدن سبد می باشد که به این ترتیب فضای کمتری را اشغال می کند. این سبد بخار پز به دلیل ابعاد کوچک، وزن کم و کاربرد آسان می تواند در طول سفر یا خوابگاه نیز مورد استفاده قرار گیرد. این بخارپز چندکاره در حالت تاشده دارای ابعاد 4.5*18.3*18.3 سانتی متر و در حالت باز شده دارای ابعاد 6*28*28 سانتی متر می باشد. وزن این محصول 232 گرم می باشد.

 

خرید سبد بخار پز استیل تاشو

 

یکی از مهمترین ویژگی های این محصول که موجب محبوبیت آن شده است، قابلیت تنظیم اندازه آن بر اساس ظرفی که می خواهیم سبد را در آن قرار دهیم می باشد. شما می توانید با حرکت دادن پره های مشبک این سبد که دارای قابلیت تاشو می باشد می توانید سایز سبد را تغییر داده و براحتی در ظرف قرار دهید. این سبد با دارا بودن یک دسته براحتی قابل جابجایی بوده و می توانید خیلی راحت آن را از ظرف بیرون بیاورید. شما می توانید از این ظرف نه تنها برای بخار پز کردن بلکه برای سرو تنقلات و میوه نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

 

سبد بخار پز استیل چند کاره قیمت

در مورد این محصول نظردهید