attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :3001315

3 PCS Kitchen Knife

ست 3 تکه چاقو استیل طرح سرامیکی گل دار مدل 3 PCS Kitchen Knife یک مجموعه چاقوی بی نظیر ساخته شده از جنس استیل ضد زنگ اصل است که به چاقو های سرامیکی یا نانوی آنتی باکتریال نیز معروف هستند. این ست چاقو شامل 3 عدد چاقو به رنگ های صورتی، سبز و زرد به ابعاد 19، 22 و 24 سانتی متر و وزن 31، 36 و 45 گرمی به ترتیب می باشد. چاقو ها دارای دسته های پلاستیکی آرگونومیک می باشند که در زمان استفاده حس راحتی خواهید داشت.

مجموعه چاقوهای طرح سرامیکی گل دار آشپزخانه قابل استفاده برای انواع مواد غذایی بوده و دارای رنگ بندی و طرح بسیار زیبایی می باشد که به آشپزخانه شما رنگ و لعاب خاصی می بخشد. استفاده از لایه رنگی باعث شده شستشوی این چاقو ها آسان بوده و علاوه بر آن امکان رشد و تکثیر باکتری ها و قارچ ها بر روی آن وجود نداشته باشد.

مشخصات کلی محصول

نوع چاقو آشپزخانه
برند 3PCS Kitchen Knife
تعداد ست 3 عدد چاقو
جنس جنس تیغه استیل جنس دسته پلاستیک درجه یک
اندازه 19 ، 22 و 24 سانتی متر
وزن 31، 36 و 45 گرم
رنگ صورتی، سبز و زرد
سایر ویژگی ها تیغه چاقو ها طرح سرامیکی گل دار، مناسب سفره آرایی و استفاده برای برش انواع مواد غذایی، سبک و خوش دست

ست 3 تکه چاقو استیل طرح سرامیکی گل دار مدل 3 PCS Kitchen Knife یک مجموعه چاقوی بی نظیر ساخته شده از جنس استیل ضد زنگ اصل است که به چاقو های سرامیکی یا نانوی آنتی باکتریال نیز معروف هستند.

 

ست 3 تکه چاقو سرامیکی آشپزخانه

 

این ست چاقو شامل 3 عدد چاقو به رنگ های صورتی، سبز و زرد به ابعاد 19، 22 و 24 سانتی متر و وزن 31، 36 و 45 گرمی به ترتیب می باشد. چاقو ها دارای دسته های پلاستیکی آرگونومیک می باشند که در زمان استفاده حس راحتی خواهید داشت.

 

ست 3 تایی چاقو گل دار

 

مجموعه چاقوهای طرح سرامیکی گل دار آشپزخانه قابل استفاده برای انواع مواد غذایی بوده و دارای رنگ بندی و طرح بسیار زیبایی می باشد که به آشپزخانه شما رنگ و لعاب خاصی می بخشد. استفاده از لایه طرح سرامیک رنگی باعث شده شستشوی این چاقو ها آسان بوده و علاوه بر آن امکان رشد و تکثیر باکتری ها و قارچ ها بر روی آن وجود نداشته باشد.

 

ست چاقو نانو آنتی باکتریال

 

استفاده از تکنولوژی روکش خاص باعث شده طرح استفاده شده در تیغه ها ماندگاری بالایی داشته و در اثر شستشو آسیب نبیند. با برش مواد غذایی با این چاقو ها طعم و رنگ واقعی غذا حفظ خواهد شد.

 

ست چاقو 3 تایی استیل ضد زنگ

 

 

وزن سبک و طراحی آرگونومیک چاقو باعث شده خانم های خانه دار به راحتی با این مجموعه 3 تکه می توانند کار کنند بدون اینکه به مچ دست و انگشت های دست آسیبی وارد شود یا درد ایجاد کند. طراحی 3 چاقو با اندازه ها و طرح های مختلف تمامی نیاز هر بانوی خانه داری را برطرف نموده و از برش مواد غذایی تا سفره آرایی را می توانید انجام دهید.

 

ست چاقو 3 تکه گلدار

در مورد این محصول نظردهید

پیشنهاد ویژه