attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1021112

Burger Press

همبرگرساز دستی فلزی Burger Press مناسب برای تهیه انواع همبرگرهای خانگی شکم پر می باشد. از همبرگرساز دستی Burger Press می توان علاوه بر برای مصارف خانگی، خارج از منزل و در مسافرت استفاده نمود.

با همبرگر ساز دستی امکان تهیه همبرگر با طعم ها و مواد غذایی مختلف و متنوع فراهم شده است.

همبرگر ساز برگر پرس در واقع یک قالب همبرگر است و به گونه ای طراحی شده است که به شما اجازه می دهد با پر کردن مواد غذایی مانند: پنیر،قارچ،پیاز،سیر و... یک همبرگر شکم پر خوشمزه درست کنید.  

نام محصول همبرگرساز دستی فلزی Burger Press
وزن 211 گرم
ابعاد 9*12*12 سانتی متر
جنس فلزی
نوع دسته چوبی پیچی

قابل استفاده برای درست نمودن انواع همبرگر های شکم پر

ساخته شده از مواد درجه یک

شستشوی آسان

کم حجم و بسیار کاربردی

سبک ومقاوم

رنگ زیبای همبرگر ساز خانگی

 

همبرگر ساز دستی 

 

همبرگرساز دستی فلزی Burger Press تولید همبرگر های شکم پر با طعمی متفاوت و خوشمزه که همبرگرساز جادوئی شما را قادر می سازد تا نوع دیگری از همبرگر باطعم های مختلف را تجربه نمایید .دیگر خرید همبرگر های فست فودی آماده را فراموش کنید ،همبرگر ساز دستی برگر پرس رابه خانه خود بیاورید و با سلیقه خودتان همبرگر با طعم های مختلف و متفاوت درست کنید و از دستپخت خود لذت ببرید

 

همبرگر ساز فلزی

 

با همبرگرساز دستی فلزی Burger Press  با خیال راحت همبرگرهای بهداشتی و خوشمزه در خانه خود درست کنید و لذت ببرید . دستگاه همبرگر ساز چرخ کرده های شما رو به صورت دلخواه شما درست کرده و غذایی رویایی درست میکند.

 

همبرگر ساز خانگی

 

آموزش طرز تهیه همبرگر از غذای چرخ کرده 

گوشت چرخ کرده یا هر موادی که چرخ کرده کردین رو داخل گود دستگاه ریخته و در پوش دستگاه را ببندید تا گوشت چرخ کرده به خوبی فشرده شود سپس در پوش را باز نموده و مواد دیگر مانند ( سیب زمینی – پیاز و … ) میریزید آنگاه دو باره در پوش را ببندید تا مواد درون گوشت قرار گیرد و موادی دو لایه داشته باشین و به صورت زیبایی تزئین شوددر پایان دو باره درپوش را باز نمایید و آن را سرخ نمایید.

 

همبرگر ساز برگر پرس

 

قالب همبرگرساز دستی فلزی Burger Press دستگاهی ساده می باشد که با قرار دادن گوشت چرخ کرده در داخلش آن را گود می کند و هر مواد خوراکی که فکر می کنید میتواند باعث شود تا همبرگر خوشمزه ای داشته باشید داخل آن بریزیدو بعد با قرار دادن تکه رویی روی همبرگر، دستگاه بسته شده تا مواد داخل آن به بیرون نریزد و سپس می توانید برگر شکم پر یا در اصل همون stuffed burger آمریکایی را داشته باشید.

 

همبرگر ساز دستی فلزی

 

حالا همه چیز برای درست کردن یک همبرگر خوشمزه حاضر است فقط کافی است همبرگر شکم پر خود را از داخل همبرگر ساز استافس در آورده و آن را در ماهی تابه سرخ کرده و سپس آن را  میل نمایید.

در مورد این محصول نظردهید