attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : کالا موجود و قیمت به روز است.
کد کالا :1021200
تخفیف 21 درصد
24000 19000 تومان

Smart Cutter 2 in 1 Knife & Cutting Board

قیچی همه کاره 2 در 1 کلیور کاتر ادغامی از 2 ابزار تخته گوشت و چاقو در یک محصول است که دارای تیغه صاف برنده می باشد. لبه پایینی قیچی به حالت تخته گوشت بوده و جنسی از پلاستیک فشرده سخت دارد که در زمان برش زدن میوه، سبزیجات، نان و ... نقش موثری دارد. در بین دسته های قیچی یک فنر فلزی قرار دارد که باز و بسته شدن قیچی را بسیار راحت نموده است. در انتهای دسته این قیچی یک ضامن قرمز رنگ تعبیه شده است که به منظور بسته نگه داشتن و ایمنی بیشتر قیچی می باشد. 

طول بدنه محصول 24 سانتی متر ، عرض 6 سانتی متر و طول تیغه ها نیز 12 سانتی متر می باشد. طراحی دسته های قیچی دارای آرگونومی بوده و از پلاستیک نرم پاک کنی ساخته شده تا در زمان استفاده در دست به خوبی جای بگیرد. در حال حاضر محصول تک تیغه موجود می باشد و با فیلم تبلیغاتی که یک تیغه حالت دار نیز دارد متفاوت می باشد.

مشخصات فنی محصول

برند Smart Celever Cutter
مدل قیچی 2 در 1 همه کاره
کاربرد مناسب خرد کردن و تکه کردن انواع مواد غذایی، میوه جات، سبزی جات، صیفی جات و ...
ابعاد بدنه 6*24 سانتی متر
ابعاد تیغه 2*12 سانتی متر
وزن 250 گرم
تعداد تیغه یک تیغه چاقویی صاف، یک تیغه پلاستیکی شبیه تخته گوشت
جنس تیغه تیغه های چاقویی از فولاد ضد زنگ، پایه تخت گوشت از پلاستیک سخت
جنس بدنه پلاستیک نرم پاک کنی درجه یک
ضامن ایمنی دارای ضامن قفلی در انتهای دسته قیچی
سایر مشخصات دارای فنر فلزی در مرکز قیچی به منظور سهولت در باز و بسته کردن قیچی ، قابلیت شستشو در ماشین ظرف شویی

قیچی همه کاره 2 در 1 کلیور کاتر ادغامی از 2 ابزار تخته گوشت و چاقو در یک محصول است که دارای تیغه برنده صاف می باشد. لبه پایینی قیچی به حالت تخته گوشت بوده و جنسی از پلاستیک فشرده سخت دارد که در زمان برش زدن میوه، سبزیجات، نان و ... نقش موثری دارد. در بین دسته های قیچی یک فنر فلزی قرار دارد که باز و بسته شدن قیچی را بسیار راحت نموده است. در انتهای دسته این قیچی یک ضامن قرمز رنگ تعبیه شده است که به منظور بسته نگه داشتن و ایمنی بیشتر قیچی می باشد. 

 

قیچی همه کاره

 

طول بدنه محصول 24 سانتی متر ، عرض 6 سانتی متر و طول تیغه ها نیز 12 سانتی متر می باشد. طراحی دسته های قیچی دارای آرگونومی بوده و از پلاستیک نرم پاک کنی ساخته شده تا در زمان استفاده در دست به خوبی جای بگیرد.

 

قیچی آشپزی

 

باز و بسته کردن تیغه ها بسیار راحت بوده و تمامی اجزای این محصول قابل شستشو حتی با ماشین ظرف شویی می باشند. مناسب برای خرد و قطعه قطعه کردن انواع میوه ، سبزیجات ، تکه های گوشت و انواع مواد غذایی دیگر در آشپزخانه، هتل، رستوران و ...

 

قیچی آشپزخانه 3 در 1 کلیور کاتر

 

 

قیچی دو تیغ

 

این قیچی ، به گونه ای طراحی شده است که بتوان به سادگی انواع میوه ، سبزیجات ، تکه های گوشت و ... را بدون نیاز به تخته گوشت و چاقوهای تیز آشپزخانه ، برش و یا تکه تکه کرد. smart cutter ، ظاهری شبیه به یک قیچی دارد ، با این تفاوت که لبه پایینی آن یک تخته کوچک و لبه بالایی آن یک چاقوی بسیار تیز می باشد که به شما امکان می دهد در کترین زمان ممکن میوه ، سبزیجات ، گوشت و ... را خرد و تکه تکه کنید . 

 

قیچی تخته گوشت و چاقو

 

در خردکردن میوه و سبزیجات شما همواره باید دست خود را به سمت بالا و پایین حرکت دهید و به دسته نیرو وارد کنید که این امر سبب فشار به انگشتان و مچ دست شما خواهد شد . کاری که باعث درد در این نواحی از دست می شود. اما با استفاده از قیچی کاتر ، این مشکل نیز حل خواهد شد ، کافیست به سادگی همانند قیچی برش بزنید . در این امر دیگر فشار زیاد گذشه ، به دست شما وارد نخواهد شد و از سویی دیگر استفاده از قیچی 2 در 1 کلیور کاتر ، صرفه جویی در زمان را برای شما به ارمغان خواهد آورد .

 

اسمارت کاتر 3 در 1 تخته گوشت و چاقو

 

 • طراحی زیبا ، نوین و بسیار کارآمد
 • تلفیقی از تخته گوشت و چاقوی آشپزخانه
 • دارای دسته های ارگونومیک
 • سبک و ایمن
 • طول قیچی : 24 سانتی متر
 • طول تیغه : 12 سانتی متر
 • دارای تیغه بسیار تیز
 • سهولت در استفاده
 • دارای ضامن قفل شونده
 • شست و شوی آسان
 • صرفه جویی در زمان و انرژی
 • قرار گرفتن سطح صاف به جای تیغه پایینی (جایگزین تخته گوشت)
 • فنر تعبیه شده در بین دو دسته قیچی جهت سهولت در باز و بسته شدن
 • مناسب برای خرد و قطعه قطعه کردن انواع میوه ، سبزیجات ، تکه های گوشت و انواع مواد غذایی دیگر
 • مناسب جهت استفاده در منازل ، رستوران ها ، هتل ها و ...

 

در مورد این محصول نظردهید

پیشنهاد ویژه