attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1021160

Corn Stripper

ذرت دون کن Corn Stripper جدا کننده کامل و سالم دانه های ذرت است، تیغه فولادی تیز آن بدون اینکه آسیبی به دانه ها بزند آنها را از چوب ذرت جدا می کند. شبیه به موس کامپیوتر طراحی شده است و دارای محفظه ای شفاف برای نگهداری دانه های ذرت است. طرز استفاده از آن بسیار آسان است کافیست آن را از بالا به پایین بر روی بدنه ذرت (بلال) بکشید.

ذرت یکی از غلات مهم و پر مصرف در وعده های غذایی بشمار می رود، با استفاده از ذرت دون کن Corn Stripper قادر خواهید بود در کوتاه ترین زمان ممکن دانه های ذرت را جدا کنید و در تهیه سالاد،ذرت مکزیکی،کنسرو ذرت و سایر غذاها استفاده نمایید. همچنین می توانید آنها را بسته بندی و برای مصارف بعدی در فریزر نگهداری کنید.

ذرت دون کن Corn Stripper جدا کننده کامل و سالم دانه های ذرت است، تیغه فولادی تیز آن بدون اینکه آسیبی به دانه ها بزند آنها را از چوب ذرت جدا می کند. شبیه به موس کامپیوتر طراحی شده است و دارای محفظه ای شفاف برای نگهداری دانه های ذرت است. طرز استفاده از آن بسیار آسان است کافیست آن را از بالا به پایین بر روی بدنه ذرت (بلال) بکشید.

ذرت یکی از غلات مهم و پر مصرف در وعده های غذایی بشمار می رود، با استفاده از ذرت دون کن Corn Stripper قادر خواهید بود در کوتاه ترین زمان ممکن دانه های ذرت را جدا کنید و در تهیه سالاد،ذرت مکزیکی،کنسرو ذرت و سایر غذاها استفاده نمایید. همچنین می توانید آنها را بسته بندی و برای مصارف بعدی در فریزر نگهداری کنید.

ذرت دانه کن دستی

نام محصول Corn Stripper
ابعاد  6.2*6.8*11.8 سانتی متر
وزن 150 گرم
جنس بدنه پلاستیک
جنس تیغه فولاد ضد زنگ
ظرفیت محفظه 0.5 فنجان


ویژگی های ذرت دون کن Corn Stripper:

  • کوچک و قابل حمل
  • کارایی بالا
  • جنس تیغه از فولاد ضد زنگ
  • محفظه جدا برای تمیز کردن آسان
  • دارای نوار جدا کننده آسان دانه های ذرت از چوب
  • محفظه جمع کننده دانه های ذرت با ظرفیت 0.5 فنجان (حدود یک چوب بلال)

در مورد این محصول نظردهید