attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :3001431

QUARTZ STAND ELECTRIC HEATER

اگر به دنبال حرارت فوری و بسیار گرم برای محیط های خاص و یا فضاهایی که دسترسی به وسایل گرمایشی ندارند، هستید بخاری برقی ایستاده کوارتز یک گزینه عالی و کار آمد است.

این هیتر دارای یک پایه تاشو ست که در زمان استفاده باز نموده و در صورت عدم نیاز می بندید تا فضای کمتری اشغال نماید. دو شعله آن بسیار پر حرارت بوده و سریع گرم می شوند. یک پیچ تنظیم در پایین بخاری وجود دارد که به شما اجازه می دهد که هر کدام از شعله ها را به صورت جداگانه و یا هر دو شعله را روشن نمایید. در پشت شعله ها یک صفحه فلزی رفلکس وجود دارد تا از اتلاف حرارت تا حد ممکن جلوگیری نماید. یک دسته در بالای بخاری تعبیه شده است تا ساده ترین نوع حمل را برای شما فراهم نماید.

مشخصات کلی

برند ومدل کوارتز مدل SG-80X
ابعاد 25*39 *6 سانتی متر در حالت پایه بسته و 25*39*17 سانتی متر در حالت پایه باز
وزن 626 گرم
جنس بدنه پلاستیک

مشخصات فنی

ولتاژ 220-240 ولت
توان 400-800 وات
نوع ایستاده
تنظیم حرارت دارد
فن -
امکان چرخش -
طول سیم 62 سانتی متر

سایر

دیگر امکانات دو شعله، زیبا، دسته حمل

هیتر برقی ایستاده کوارتز مدل SG-80X :

جنس بدنه این هیتر پلاستیکی بوده و وزن بسیار سبکی دارد

در قسمت بالای بخاری برقی یک محل در داخل بدنه برای حمل تعبیه شده است تا به راحتی آن را در بین مکان های مختلف جابجا نمایید.

پایه این بخاری ایستاده بسیار جالب طراحی شده است، در زمان عدم استفاده کامل بسته شده و بر روی بدنه قزرار می گیرد تا کمترین فضای ممکن را اشغال نماید و در زمان استفاده پایه را باز می نمایید تا هیتر در حالت ایستاده قرار بگیرد.

 

هیتر-برقی-ایستاده

 

هیتر برقی ایستاده کوارتز، دارای دو عدد شعله می باشد که دارای حرارت عالی بوده و زمانی که روشن می نمایید بدون معطلی و بسیار فوری گرم شده و به رنگ قرمز در می آید.

 هر کدام از شعله ها دارای 400 وات بوده و روی هم 800 وات مصرف دارند.

پیچ تنظیم در پایین بخاری به شما اجازه می دهد که شعله پایینی و یا شعله بالایی ( هر کدام که تمایل دارید) روشن نمایید و یا هر دو شعله رو به صورت همزمان روشن نمایید.

 به دلیل طراحی ویژه و زیبایش در هر کجایی می توانید به راحتی مورد استفاده قرار دهید و از گرمای آن در خانه، محل کار و زیر کرسی به خوبی بهره مند شوید.

در پشت دو شعله یک صفحه فلزی سیلور رنگ وجود دارد که حرارت را به صورت تابشی به محیط برگردانده و از اتلاف حرارت جلوگیری می نماید. در جلوی شعله ها یک توری فلزی قرار داد تا ایمنی بیشتری ایجاد نماید.

در مورد این محصول نظردهید