attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1001166

Clamp Electric Heater

هیتر برقی گیره دار طرح پنکه Clamp Electric Heater دارای تکنولوژی لامپ حرارتی بوده و با مصرف 350 وات نسبت به هیتر های المنتی بسیار کم مصرف تر و ایمن تر می باشد. کارکرد آن با برق شهری 220 ولت بوده و دارای کابل برق سرخود می باشد. ابعاد هیتر 16*25*35 سانتی متر با وزن 450 گرم می باشد که تقریبا جمع و جور و سبک است و به راحتی هرکجای خانه یا محل کار خود می توانید آن را نصب کنید.از ویژگی های برتر این مدل هیتر برقی حرارتی می توان به دارا بودن پایه گیره دار آن اشاره کرد که قابل نصب بر روی لبه انواع سطوح می باشد. علاوه بر آن در قسمت بالایی هیتر یک دسته کوچک تعبیه شده که امکان آویزان کردن آن را نیز فراهم نموده است. هیتر برقی گیره دار علاوه بر طراحی ظاهری جذاب و زیبا به طرح پنکه دارای کیفیت ساخت خوبی بوده و کارکرد آن به واسطه لامپ حرارتی تابشی می باشد. طول سیم دستگاه 100 سانتی متر می باشد. یک دکمه 3 حالته ( کم - خاموش - زیاد ) در پشت دستگاه نیز قرار دارد.

 گرم کردن تمامی خانه یا اتاقی که فاقد دودکش است همواره یکی از مشکلات عمده خانواده ها در شروع فصل زمستان است. استفاده از هیتر های برقی نیز گاه با مشکلات مصرف بالای برق یا نبودن فضای کافی و مناسب برای استفاده از آن هاست. یک هیتر کوچک و جمع و جور که قابلیت نصب بر روی انواع لبه ها و گوشه های محیط را داشته باشد ضمن آنکه مصرف برق پایینی نیز داشته باشد می تواند بسیار کمک کننده باشد.

 

هیتر برقی حرارتی

 

هیتر برقی گیره دار طرح پنکه Clamp Electric Heater دارای تکنولوژی لامپ حرارتی بوده و با مصرف 350 وات نسبت به هیتر های المنتی بسیار کم مصرف تر و ایمن تر می باشد. کارکرد آن با برق شهری 220 ولت بوده و دارای کابل برق سرخود می باشد. ابعاد هیتر 16*25*35 سانتی متر با وزن 450 گرم می باشد که تقریبا جمع و جور و سبک است و به راحتی هرکجای خانه یا محل کار خود می توانید آن را نصب کنید.

 

هیتر برقی لامپ حرارتی

 

از ویژگی های برتر این مدل هیتر برقی حرارتی می توان به دارا بودن پایه گیره دار آن اشاره کرد که قابل نصب بر روی لبه انواع سطوح می باشد. علاوه بر آن در قسمت بالایی هیتر یک دسته کوچک تعبیه شده که امکان آویزان کردن آن را نیز فراهم نموده است. هیتر برقی گیره دار علاوه بر طراحی ظاهری جذاب و زیبا به طرح پنکه دارای کیفیت ساخت خوبی بوده و کارکرد آن به واسطه لامپ حرارتی تابشی می باشد. طول سیم دستگاه 100 سانتی متر می باشد. یک دکمه 3 حالته ( کم - خاموش - زیاد ) در پشت دستگاه نیز قرار دارد.

 

هیتر برقی حرارتی تابشی

 

با استفاده از این هیتر برقی کاربردی می توانید در محل کار خود، منزل یا هرکجا که نیاز به گرم کردن محیط داشته باشید به راحتی و در چند ثانیه آن را نصب و روشن کنید. همانطور که گفته شد این هیتر دارای یک دکمه 3 حالته است. یعنی اگر روی 0 باشد دستگاه خاموش است، اگر روی یک خط باشد دستگاه روی درجه کم تنظیم شده و اگر روی دو خط باشد روی درجه زیاد تنظیم شده است.

 

هیتر برقی

مشخصات کلی

برند ومدل Clamp Electric Heater
ابعاد 16*25*35 سانتی متر
وزن 450 گرم
جنس بدنه پلاستیک با کیفیت و فلز ضد زنگ

مشخصات فنی

ولتاژ 220 ولت
توان 350 وات
نوع لامپ حرارتی تابشی
تنظیم حرارت در 2 حالت کم و زیاد
فن -
امکان چرخش -
طول سیم 100 سانتی متر

سایر

دیگر امکانات دارای پایه گیره دار قابل نصب بر روی لبه انواع سطوح

در مورد این محصول نظردهید