به اشتراک بگذارید :
وضعیت : کالا موجود و قیمت به روز است.
کد کالا :1001150
قیمت :
55000 تومان

JJ-001 HITTER

اگر در جایی هستید که از منابع گرمایی فاصله دارید و یا در مواقعی که هوا سردتر است نیاز به یک وسیله حرارتی متحرک و سبک دارید هیتر رومیزی گزینه مناسبی است.

ابعاد این هیتر بسیار کوچک و فقط 15*15 سانتی متر است که به وسیله یک پایه به راحتی بر روی میز یا هر جای دیگر قرار گرفته و شما را گرم خواهد کرد.

این بخاری برقی کوچک دارای یک رشته المنت ب با 300 وات مصرف، بدنه فلزی و طراحی مناسبی است در پشت المنت یک بخش بازتابنده وجود دارد تا حرارتی که به سمت دستگاه می رود را دوباره به محیط بازگرداند.سیم این هیتر 115 سانتی متر بوده و یک دکمه روشن و خاموش بر روی آن تعبیه شده است.

این مینی هیتر برقی کوچک با ابعاد 15*15  سانتی متر و جنس فلزی که دارد، بسیار سبک و قابل حمل بوده و با وجود اینکه پایه ای ندارد ولی طراحی آن به گونه ای است که  به راحتی بر روی میز نصب میگردد.هم چنین دارای سیمی به طول 115  سانتی متر برای متصل کردن آسان آن به برق میباشد، دکمه ی خاموش و روشن کردن دستگاه هم روی همین سیم میباشد.

 

مشخصه ها و ویژگی های کلی محصول:

_جنس بدنه فلزی

_ دارای یک عدد المنت

_ ابعاد 15*15 سانتی متری

_  قابل حمل و سبک

_  دارای سیمی به طول 115 سانتی متر

_ قابلیت تنظیم درجه حرارت

 

 

 

با نزدیک شدن به فصل های سرد، وسایل گرمایشی برای گرم کردن منزل و محل کار اهمیت بسیاری پیدا میکنند.این وسایل گرمایشی به دو نوع در بازار موجود میباشند، وسایلی که از انرژی الکتریکی به عنوان سوخت استفاده میکنند و دسته ی دیگر وسایلی هستند که از گاز شهری بهره میبرند.

ما همیشه با دلایلی هم چون گرمای زیاد، هزینه ی کمتر انرژی گاز نسبت به برق، نصب آسان و...رو به استفاده از بخاری های گازی آورده ایم.

بخاری های گازی با وجود مزایایی که دارند، معایبی هم دارند که نباید از آن غافل شد، یکی از این معایب این است که دیوار ها و سقف ها پس از استفاده دراز مدت از این گونه وسایل دود گرفته و سیاه میشوند که این موضوع به خودی خود همیشه آزار دهنده بوده است.

از مهم ترین نگرانی ها در استفاده از بخاری های گازی، خطر نشت گاز به محیط میباشد و در هنگام خواب این نشتی گاز هیچ گونه علائمی ندارد و باعث خفگی و چه بسا مرگ میشود.

برای رهایی از این گونه مشکلات و نگرانی ها ما به شما مینی هیتر برقی رومیزی را پیشنهاد میکنیم تا دیگر نه نگران نشت گاز باشید و نه نگران سیاه شدن دیوار و سقف ناشی از دود وسایل گاز سوز.

همیشه تصورمان از وسایل گرمایشی برقی، پر مصرف بودن آنها بوده است، در صورتی که  این هیتر برقی با کمترین مصرف برق و با دارا بودن یک رشته المنت و یک فن قدرتمند، گرمایش مطلوبی را با بیشترین سرعت، در محیط منزل یا محل کار ایجاد میکند.

 در این نوع هیتر های مدل پنکه ای، گرمای تولید شده توسط المنت 300 وات، با استفاده از بخش بازتابنده که در پشت المنت وجود دارد، به محیط بازگردانده میشود و با دارا بودن قابلیت چرخش، تمامی فضای تحت پوشش خود را به سرعت گرم میکند.

ترموستات اتوماتیک این دستگاه، موجب میشود، وقتی که محیط بسیار گرم شد به طور کاملا خودکار خاموش میشود تا دمای محیط به سوی سرد شدن رفت، باز خودکار روشن میشود و عملکرد گرمایشی خود را از نو شروع میکند.

ولوم کنترلی آن، به شما این اجازه را میدهد تا دستگاه را خاموش یا روشن کنید و حتی بتوانید میزان دمای حرارتی هیتر را کنترل و  به دلخواه تنظیم نمایید.

از مزایای این هیتر برقی علاوه بر کم مصرف بودن، میتوان به این اشاره کرد که هوای محیط را همچون نمونه های گازی اش، خشک نمیکند و باعث حفظ رطوبت و کاهش بروز آلرژی میشود.

در مورد این محصول نظردهید