به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :101000366

ساعت دیواری مسی طرح خاتم

ساعت دیواری مسی طرح خاتم محصولی جدید با طراحی بسیار زیبا می باشد که بسیار مناسب برای هدایای تبلیغاتی است. این ساعت دیواری با ابعاد قاب 2.5*33*33 سانتی متر دارای یک بشقاب مسی در مرکز ساعت به قطر 24 سانتی متر می باشد که روی آن چاپ طرح گل خورده است. نوع موتور این ساعت دیواری تیک تاکی می باشد و با باتری قلمی کار می کند.

طرح قاب چوبی ساعت چاپ خاتم است و خاتم اصل نمی باشد. این ساعت دیواری به دلیل شبیه بودن به صنایع دستی خاتم کاری و قلم زنی بسیار محبوب می باشد و به دلیل اینکه ساخت ماشینی دارد قیمت آن بسیار مقرون به صرفه شده است و برای هدایای تبلیغاتی شرکت ها و سازمان ها بسیار مناسب می باشد.

مشخصات

مدل طرح خاتم کاری
مکانیزم تیک تاکی
ابعاد 2.5*33*33 سانتی متر
وزن 644 گرم
فرم صفحه گرد
جنس قاب چوب
رنگ قاب چاپ خاتم
رنگ صفحه مسی طرح دار
نوع موتور تیک تاکی
نوع عقربه فلزی
پاندول ندارد
عقربه شب تاب ندارد
گارانتی موتور ندارد
مدت گارانتی -

سایر مشخصات

توضیحات قطر بشقاب مسی وسط ساعت 24 سانتی متر می باشد. طرح خاتم بوده و خاتم کاری اصل دست ساز نمی باشد.

ساعت دیواری مسی طرح خاتم محصولی جدید با طراحی بسیار زیبا می باشد که بسیار مناسب برای هدایای تبلیغاتی است. هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت یکی از مهم ترین انتخاب شرکت ها و سازمان ها برای مراسمات مهم می باشد چراکه انتخاب هدیه ای شکیل که با قیمتی مناسب باشد بسیار حائز اهمیت می باشد.

 

 ساعت دیواری مس و خاتم

 

این ساعت دیواری با ابعاد قاب 2.5*33*33 سانتی متر دارای یک بشقاب مسی در مرکز ساعت به قطر 24 سانتی متر می باشد که روی آن چاپ طرح گل خورده است. نوع موتور این ساعت دیواری تیک تاکی می باشد و با باتری قلمی کار می کند.

 

 ساعت دیواری طرح خاتم و مسی

 

طرح قاب چوبی ساعت چاپ خاتم است و خاتم اصل نمی باشد. به این معنا می باشد که طرح خاتم روی ساعت در واقع چاپی می باشد و خاتم کاری دست ساز اصل نمی باشد. استفاده از طرح خاتم به منظور زیباتر نمودن این محصول می باشد و در نگاه اول شباهت بسیار زیادی به خاتم کاری دارد.

 

 ساعت دیواری ارزان

 

این ساعت دیواری به دلیل شبیه بودن به صنایع دستی خاتم کاری و قلم زنی بسیار محبوب می باشد و به دلیل اینکه ساخت ماشینی دارد قیمت آن بسیار مقرون به صرفه شده است و برای هدایای تبلیغاتی شرکت ها و سازمان ها بسیار مناسب می باشد.

 

ساعت دیواری تبلیغاتی

 

در مورد این محصول نظردهید