به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1011375

DELTA HAMON WALLCLOCK

ساعت دیواری های بزرگ و سلطنتی در کنار مبلمان، دکوراسیونی استثنایی و بسیار شیک ایجاد می کنند. ساعت دیواری دلتا هامون یکی از ساعت های بزرگ با ابعاد 96*46 سانتی متر است که دارای رنگ طلایی با سایه های قهوه ای و دارای طرح بند اسلیمی و گل بسیار زیبایی است، نگین های آبی رنگ موجود بر روی مرکز گل ها، زیبایی ساعت دیواری را دو چندان نموده است.

ساعت دیواری دلتا هامون از جنس پلاستیک فشرده و طرح چوب است. موتور روانگرد آن از نوع بی صدا بوده و هیچ گونه مزاحمت صوتی در محیط ایجاد نمی نماید. این ساعت زیبا را می توان با مبلمان و دکوراسیون های مختلف ست نمود. این مدل ساعت دارای یک پاندول زیباست که با یک باتری قلمی به حرکت در می آید.

مشخصات

مدل هامون
مکانیزم کوارتز
ابعاد 96*46 سانتی متر
وزن 3550 گرم
فرم صفحه گرد
جنس قاب پلاستیک فشرده
رنگ قاب طلایی و قهوه ای
رنگ صفحه سفید
نوع موتور موتور روانگرد بی صدا
نوع عقربه فلزی
پاندول دارد
عقربه شب تاب -
گارانتی موتور -
مدت گارانتی گارانتی تحویل

سایر مشخصات

توضیحات

ویژگی های ساعت دیواری دلتا هامون:

دارای ابعاد بزرگ 96*46 سانتی متر که باعث میشود برای سالن های پذیرایی و فضاهای بزرگ بسیار مناسب باشد

ساعت دیواری دلتا هامون از جنس پلاستیک فشرده بوده و همانند چوب به نظر می رسد، رنگ آمیزی آن هم به رنگ طلایی با سایه های قهوه ای رنگ است.

 

ساعت-دیواری-دلتا-هامون

 

این ساعت زیبا را می توان به خصوص با مبلمان های چوبی و سلطنتی ست کرد تا زیبایی مبلمان و خود ساعت به چندین برابر افزایش یابد.

یکی از نکات این ساعت دیواری مدرن و شیک، نگین های زیبا با رنگ های کریستالی و آبی است. نگین های آبی رنگ در مرکز گل ها روی بدنه قرار گرفته اند و نگین های کریستالی در دور تا دور صفحه نمایش قرار گرفته اند.

پاندول هم در زیبایی ساعت دیواری های سلطنتی بسیار موثر است که خوشبختانه این ساعت دیواری نیز دارای پاندول بوده و با یک باتری قلمی کار می کند.

 

ساعت-دیواری-پاندول-دار-هامون

 

صفحه نمایش ساعت به رنگ سفید بوده و دارای قطر 22 سانتی متر می باشد که از کیفیت و ظاهر خوبی برخوردار است.

موتور این ساعت، از نوع روانگرد بی صداست و با یک باتری قلمی کار می کند، بنابراین از موتور ساعت، هیچ صدای مزاحمی در محیط ایجاد نمی گردد.

 

 

 

ساعت-دیواری-سلطنتی-دلتا-هامون

 

در مورد این محصول نظردهید