به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :151114

ladder shelf

یکی از پر طرفدار ترین شلف ها یا استند های زینتی، استند نردبانی است که دلیل آن البته زیبایی و قابل جابجا کردن آن خواهد بود. مدل شلف نردبانی حاضر با مدل هایی که دیده اید فرق داشته و دارای طراحی بسیار زیبا و منحصر به فردی است. این استند دارای سه طبقه در طرف راست، سه طبقه در طرف چپ و دو طبقه میانی است تا با گلدان و یا وسایل تزیینی دکوراسیونی خاص و شیک ایجاد نمایید.

جنس آن از چوب بوده و با پیچ و مهره به هم متصل می گردد، ارتفاع آن یک متر بوده و 8 کفی طبقه آن دارای ابعاد 29.5*29.5 سانتی متر است که فضای کافی و خوبی برای قرار دادن انواع گلدان، مجسمه، گل و وسایل تزیینی دیگر است.در حالت مونتاژ شده دارای پهنای 70 و عرض 30 سانتی متری است.

مشخصات

نوع استند نردبانی
جنس چوبی
وزن 4286 گرم
ابعاد ارتفاع 100 سانتی متر، عرض 70 و عمق 30 سانتی متر
رنگ سفید
تعداد طبقات 8 طبقه، هر طبقه 29.5*29.5 سانتی متر است
تعداد کشو -
سایر بسیار زیبا و منحصر به فرد، تغییر عالی در دکوراسیون، مناسب برای انواع گلف گلدان، مجسمه، عروشک و غیره

مشخصات کلی شلف نردبانی مدل خرچنگی:

مناسب برای انواع گل، گلدان، مجسمه و وسایل تزیینی

بسیار زیبا و شکیل با طراحی زیبا و متفاوت از شلف های نردبانی دیگر

ساخته شده از جنس چوب طبیعی

دارای رنگ سفید

مناسب برای فضاهای مختلف خانه، محل کار، اتاق، سالن پذیرایی و غیره

 

شلف-نردبانی

 

دارای قطعات جداگانه و بسته بندی فشرده، زمانی که به دست شما برسد می توانید با پیچ و مهره های همراه، شلف نردبانب را روی یکدیگر سوار نمایید.

در حالت مونتاژ شده دارای یک متر ارتفاع و حدود 70 سانتی متر پهنا و 30 سانتی متر عرض دارد

دارای 8 کفی با چیدمان بسیار خاص و شیک

3 طبقه در سمت راست، سه طبقه در سمت چپ و 2 طبقه در وسط

بسیار فانتزی و خاص

 

گاهی ما از دکوراسیون اطرافمان خسته شده ایم ولی نمی توانیم برای تغییر آن هزینه زیادی انجام دهیم، یکی از راههای ارزان قیمت تغییر دکوراسیون استفاده از شلف ها و یا استند های تزیینی است که تغییر بسیار شگرفی در پیرامون شما ایجاد می نماید.

 

 

استند-نردبانی

 

استند نردبانی یا همان شلف نردبانی این سال ها، طرفداران بسیار زیادی پدا کرده است که البته به دلیل زیبایی و متحرک بودن آن می باشد. معمولا همه مدل های آن دارای شکل واحدی بوده و با هم فرقی ندارند، مدلی که هم اکنون در سایت برای شما عرضه کرده ایم را شاید در جای دیگری پیدا نکنید.

این مدل استند که به استند نردبانی خرچنگی معروف است دارای چیدمان خاص و شیکی است تا انواع گل، گلدان، مجسمه و وسایل تزیینی خود را با حالتی بسیار شیک روی آن قرار دهید.

به دلیل طراحی خاصش، تعداد فضاهایی که به شما می دهد بیشتر بوده و با پراکندگی شیکی طراحی گردیده است، تا بتوانید وسایل تزیینی مختلفی را در کنار هم روی آن قرار دهید و از محیط اطراف خود لذت ببرید.

 

استند در حالت مونتاژ نشده و به همراه پیچ و مهره های لازمه برای شما ارسال می گردد، مزیت این نوع طراحی این است که اگر بخواهید شلف را جمع کنید فضای کمتری اشغال کرده و به راحتی می توانید آن را جابجا نمایید.

در مورد این محصول نظردهید