به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :3001428

fantasy corner shelf

یکی از انواع شلف های فانتزی شلف های کنج هستند به این معنی که کاملا در سه گوش دیوار قرار گرفته و بی استفاده ترین فضاها را تبدیل به یک دکوراسیون زیبا و جایی برای لوازم شما می نماید. شلف حاضر نیز یک شلف کنج و از نوع دیواری است که باید آن را روی دیوار پیچ نمایید و یا با میخ فیکس کنید.

دارای سه طبقه بوده و به دلیل طراحی زیبا، جمع و جور و کارآمد می توان در اتاق، سالن، حمام و دستشویی مورد استفاده قرار داد و لوازم مورد نیاز و یا لوازم تزیینی خود را بر روی آن قرار دهید. جنس آن از چوب بوده و دارای روکش رنگی سفید می باشد. ارتفاع آن 79، عرض 28 و عمق 18 سانتی متر می باشد.

مشخصات

نوع شلف کنج دیواری
جنس چوب
وزن 1174 گرم
ابعاد ارتفاع آن 79، عرض 28 و عمق 18 سانتی متر
رنگ سفید
تعداد طبقات سه طبقه
تعداد کشو -
سایر بسیار زیبا، مونتاژ آسان، قابل استفاده در فضاهای گوناگون

مشخصات کلی شلف دیواری سه طبقه:

دارای جنس چوبی

دارای روکش رنگی سفید

مناسب برای انواع فضاها مانند اتاق، سالن، محل کار و حتی حمام و دستشویی

طراحی بسیار فانتزی و زیبا

کفی طبقات دارای شعاع 18 سانتی متر و پهنای 27 سانتی متری است

اتصال بسیار ساده قطعات

 

 

 

شلف-دیواری-کنج

 

 

شلف ها قابلیت این را دارند که فضای ساده و بی روح اطراف شما را تبدیل به فضایی شاد و زیبا نمایند و علاوه بر این، می توانند فضای اندک اطراف شما را افزایش داده تا ابزارهای مختلف خود را بر روی آن ها نگهداری نمایید.

شلف حاضر یکی از شلف های کوچک و جمع و جوری است که می توان در هر جایی نصب نمود و مورد استفاده قرار داد. به دلیل اینکه در کنج یا سه گوش دیوار نصب می گردد هیچ فضای کاربردی را در واقع اشغال نمی کند و بلکه فضایی بیشتر برای شما ایجاد می کند.

قطعات آن به صورت مونتاژ نشده ارسال می گردد تا فضای کمی را اشغال نماید ولی مونتاژ این شلف بسیار ساده بوده و بدون نیاز به هیچ پیچ و مهره ای، به هم متصل می گردد.

با قرار دادن گلدان، گل، مجسمه و عروسک بر روی آن می توانید فضایی شیک در اتاق ایجاد نمایید.

در مورد این محصول نظردهید