به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1511130

EDISON LAMP ZFR WARM WHITE 60W

یکی از مهمترین گزینه ها در طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ ها و رستوران ها، نوع نور پردازی متناسب با این مکان ها می باشد. لامپ فیلامنتی ادیسونی با طراحی نوستالژیک و تولید نور زرد رنگ زیبا، یک گزینه بسیار مناسب برای نور پردازی در این مکان ها می باشد. لامپ فیلامنتی ادیسونی 60 وات مدل EDISON LAMP ZFR WARM WHITE 60W نمونه ای کلاسیک با درجه مصرف بهینه A می باشد که علاوه بر زیبایی محیط نسبت به صرفه جویی در مصرف انرژی نیز بهینه شده است.

پایه سرپیچ لامپ از نوع E27 می باشد که قابل نصب بر روی انواع سرپیچ های معمول می باشد. ابعاد لامپ 64*140 میلی متر می باشد و طول عمر آن در بهترین حالت 3000 ساعت می باشد. میزان مصرف لامپ +A بوده و توان مصرفی آن 60 وات می باشد. 

مشخصات فنی

وزن 80 گرم
ابعاد 64*140 میلی متر
طول عمر 3000 ساعت
انرژی +A
رنگ نور آفتابی یا خورشیدی
ساخت کشور چین
ولتاژ 220-240
توان مصرفی 60 وات

لامپ ادیسونی خیاری با ظاهری زیبا و نوستالژی، نمونه ای از لامپ های رشته ای محسوب می شود، که به دلیل ظاهر زیبا  و تولید نورآفتابی مایل به زرد بیشتر به عنوان یک المان تزئینی در طراحی و زیبا سازی فضای داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. این لامپ رشته ای که متشکل از یک رشته تنگستن در داخل یک حباب شیشه ای زیبا می باشد با تولید نور آفتابی، زیبایی دو چندانی به محیط می بخشد. توان مصرفی این محصول 60 وات می باشد و جز لامپ های پر مصرف محسوب می شود و بهتر است برای زیبا سازی و طراحی دکوراسیون کافی شاپ ها، رستوران ها، مراکز خرید و ... مورد استفاده قرار گیرد. این محصول با برق شهری کار می کند و ولتاژ 220 ولت دارد.

 

 لامپ ادیسونی

 

یکی از مهمترین گزینه ها در طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ ها و رستوران ها، نوع نور پردازی متناسب با این مکان ها می باشد. لامپ رشته ای ادیسونی با طراحی نوستالژیک و تولید نور زرد رنگ زیبا، یک گزینه بسیار مناسب برای نور پردازی در این مکان ها می باشد.

نورآفتابی متمایل به زرد تولید شده توسط این لامپ خیاری ادیسونی مدل ZFR WARM WHITE EDISON LAMP، بسیار مناسب برای نگهداری گل و گیاه می باشد، در واقع به دلیل رشته تنگستن بکار رفته در این لامپ، علاوه بر روشنایی تولید گرما نیز می کند و استفاده از این لامپ در محیط هایی که از گیاهان نگهداری می شود، علاوه بر تامین نور، گرمای مورد نیاز را نیز تامین می کند و به عنوان یک گزینه بسیار مناسب برای محیط های آپارتمانی که قصد نگهداری گل و گیاه دارند، می باشد.

 

 لامپ فیلامنتی

 

نور تولید شده توسط این لامپ خیاری که دارای طول موج مادون قرمز نیز می باشد، جایگزین بسیار مناسبی برای نور خورشید در مکان هایی می باشد که نور آفتاب موجود نمی باشد. این لامپ ها یکی از گزینه های مناسب برای نورپردازی در گلخانه ها برای تامین نور و گرمای مورد نیاز گیاهان می باشد.

این محصول دارای ابعاد 64*140 میلی متر و وزن 80 گرم با جعبه می باشد و با دارا بودن سرپیچ E27  به شما این امکان را می دهد در هر کجا نیاز به استفاده از یک نور ملایم و یک لامپ نوستالژیک دارید به راحتی از آن استفاده کنید. ولتاژ مصرفی این لامپ 220-240V 50/60Hz می باشد. با استفاده از این لامپ رشته ای، می توانید یک طراحی و نورپردازی زیبا و نوستالژیک داشته باشید. استفاده از این لامپ با تولید نور زرد رنگ ملایم  با شدت مناسب، در فضای داخلی کافی شاپ ها بسیار مرسوم می باشد و به هیچ عنوان چشم را اذیت نمی کند.

 

 لامپ ادیسونی ارزان

 

با توجه به سبک جدید طراحی داخلی و نورپردازی های مدرن، استفاده از این لامپ در طراحی داخلی رستوران های مدرن، کافی شاپ ها، مراکز خرید جدید و حتی دکوراسیون داخلی منازلی مایل به داشتن فضای مدرن و جدید می باشد، بسیار مرسوم می باشد. این لامپ با تولید نور زرد و ملایم گرما بخش جمع های دوستانه شما می باشد و یک همنشینی لذت بخش در محیطی گرم و زیبا را برای شما رقم می زند.

 

 لامپ ادیسونی 60 وات

 

این محصول یکی از تولیدات کمپانی ZFR  واقع در کشور چین می باشد و از مواد اولیه مرغوب و مطابق با استاندارد های بین المللی ساخته شده و در گرید محصولات درجه یک این کشور قرار گرفته است. این محصول یکی از محصولات روشنایی دکوراتیو می باشد که هر چند دارای ظاهری نوستالژیک می باشد اما متناسب با سبک زندگی مدرن و هنری ساخته شده است.

در مورد این محصول نظردهید