به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :7500001

landscape backlight board snowy way 55*75 cm

یکی از مهم ترین نکات زیبایی و چشمگیر برای خانه، محل کار و .. دکوراسیون های زیبا و تقسیم نور در بین فضاهای گوناگون است. تابلو لایت بک یا لایت باکس و یا چراغ دار به نوعی ار تابلو گفته می شود که در پشت تصویر دارای منبع نور بوده و بر روی جاهایی از تصویر نور بیشتری می تاباند تا به تابلو جلوه خاصی داده و تصویر را زنده تر در معرض دید قرار دهد. تابلو های چراغ دار علاوه بر عملکرد به عنوان یک تابلوی زیبا، با ایجاد نور ملایم در فضاهای مورد نظر شما و جلوه بصری ویژه ای ایجاد می نماید.تابلوی لایت باکس طرح راه برفی دارای تصویر بسیار زیبای نوستالجیک از یک مسیر خیابانی پوشیده از برف است، با روشن کردن چراغ تابلو، لامپ های خیابان در تصویر روشن می شود تا زیبایی و رویایی بودن تصویر را به چندین برابر افزایش دهد. ابعاد قاب 75*55 سانتی متر بوده و قاب آن از جنس چوب با عرض 5 سانتی متر است. منبع تغذیه نور، هم از طریق اتصال به برق شهری و هم از طریق باتری تامین می گردد و یک دکمه خاموش و روشن نیز در پشت تابلو وجود دراد.

مشخصات

ابعاد 55*75 سانتی متر
وزن 2032 گرم
جنس قاب چوب
عرض قاب 5 سانتی متر
رنگ قاب دور کار قهوه ای تیره
جنس تصویر نوعی پارچه مخصوص
نوع اتصال به دیوار با میخ
منبع تغذیه نور باتری و برق شهری
دکمه خاموش و روشن دارد

سایر

دیگر خصوصیات بسیار زیبا، نور زرد، تصویر مسیر برفی، پذیرش سفارش به صورت عمده و تکی

ویژگی های کلی تابلو لایت باکس طرح راه برفی:

از جنس چوب و پارچه

دارای ابعاد 55*75 سانتی متر

قاب چوبی با عرض 5 سانتی متر

نور چراغ به رنگ زرد

منظره ای از یک خیابان برفی

دارای سیم برق برای اتصال به برق شهری

دارای محل قرار دادن باتری

دارای دکمه خاموش و روشن

نور چراغ به رنگ زرد

نور پردازی زیبا از پشت منظره

مصرف کم

مناسب برای ایجاد دکوراسیون بسیار زیبا و متفاوت

 

 

تابلو-چراغ-دار-راه-برفی

 

سطوح موجود در منازل یا هر فضای بسته دیگری با توجه به کارآیی و زیبایی آنها ضروری‌ است. در این میان دیوارها به علت کاربرد در تفکیک فضاها و به عنوان وسیع‌ترین سطوح قابل دیدن در منزل، از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند. بنابراین اگر دیوارها قدرتی در نمایش زیبایی نداشته یا سطوحی کاملا خالی باشند،افراد در بدو ورود احساس خلاء خواهند کرد. ساده‌ترین و کارآمدترین راه برای رفع این مشکل استفاده از تابلو است. تابلوها علاوه بر جنبه تزئینی، اثرات مستقیم و غیرمستقیم زیادی بر محیط می‌گذارند.

 

 

 

تابلو-بک-لایت

 

 

تابلوهای بک لایت (Light Box) - تابلو نور دکوراتیو - نسل جدیدی از تابلوهای تزئینی ست که به دلیل نور پردازی که در پشت آنها صورت می پذیرد فضایی بسیار زیبا،رمانتیک و نزدیک به واقعیت را ایجاد می نماید.ابعاد این محصول طبق سفارش مشتری می باشد.تابلو بک لایت یا ( پشت چراغدار) یک قاب عکس است که عکس آن از نوع چاپ ترانسپرنت بوده و در پشت آن یک منبع نور از لامپ های ( ال. ای . دی ) قرار دارد. نور ساطع شده از منبع نور، تصویر عکس را روشن کرده و چشم اندازی زیبا نظیر یک نمایشگر ( ال . سی . دی ) ایجاد می کند.

 

 

تابلو-بک-لایت-منظره-ای

 

 

بک لایت یا پشت چراغدار به تابلوهایی گفته می شود که در پشت آن یک منبع نور فلوئورسنت قرار دارد. نور ساطع شده از منبع نور، تصویر عکس را روشن کرده و چشم اندازی زیبا و طبیعی تری ایجاد می کند . تابلوهای بک لایت با برق شهر کار می کنند و مصرف برق آن ها کمتر از 40 وات است. با نصب تابلو روی دیوار در محل هایی که جای لامپ مهتابی یا لامپ های روشنایی است و یا جاهایی که نزدیک به کلید یا پریز برق است،می توانید سیم آن را مخفی کنید .

 

تصویر تابلو در حالت خاموش بودن چراغ ها

تابلو-لایت-باکس-راه-برفی

 

 

در مورد این محصول نظردهید

پیشنهاد ویژه