attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :7550120

چراغ گردسوز کوچک

چراغ های گرد سوز علاوه بر زیبایی ظاهری و تزیین دکوراسیون شما، دارای حالت نوستالژیکی است که یادآور سال های قبل و دوران قدیم است. این چراغ گرد سوز از جنس پایه مسی و قسمت شیشه ای چراغ تشکیل شده است.

این چراغ گرد سوز کوچک دارای ابعاد 30*9.5 سانتی متر بوده و یک وسیله تزیینی بسیار زیبا و جمع و جور برای مکان های مختلفی در خانه خواهد بود. بر روی شیشه تصویر کوچکی از ناصرالدین شاه قرار دارد و با رنگ طلایی تزیینی شده است. این چراغ علاوه بر جنبه تزیینی ، به صورت واقعی نیز کار کرده و می توانید درون مخزن آن، نفت یا تینر روغنی ریخته و از روشنایی رویایی آن بهره ببرید.

چراغ های گرد سوز، در حال حاضر بیشتر جنبه تزیینی دارند، و برای بسیاری از افراد حالت توستالژی داشته و یاد آور روزهای کودکی می باشد.

تزیین دکوراسیون با چراغ گرد سوز حالتی زیبا و قدیمی به خانه داده و برای هدیه دادن نیز واقعا عالی و منحصر به فرد هستند. مدل های متنوع با جنس های مختلفی در بازار عرضه می گردد تا بنا بر میزان هزینه مورد نظر و سلیقه، مدل خود را انتخاب نمایید.

 

  چراغ-گردسوز-کوچک

 

چراغ گرد سوز حاضر یکی از مدل های جمع و جور و کوچک است که دارای طراحی زیبایی است و می توانید برای روی میز، کنار تخت و سایر مکان ها استفاده نمایید.

 

چراغ-گردسوز-تزیینی

 

جنس پایه فلزی آن از مس بوده و می توانید در مخزن آن نفت یا تینر روغنی ریخته و واقعا آن را روشن نمایید، شیشه آن نیز علاوه بر زیبایی می تواند نور حاصل از فتیله را افزایش دهد.

ابعاد آن 30*9.5 سانتی متر بوده و توسط هنرمندان اصفهانی ساخته شده است.

 

چراغ-گرد-سوز-مسی

 

 

در مورد این محصول نظردهید