به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1004589

Place Shampoo And Tiny Liquid Invention Without Tank

جا شامپویی و مایع ریز کیان تک اولین مدل جامایعی بدون مخزن است که توسط مخترعین ایرانی به شماره ثبت 95099 تولید شده است. این محصول با ابعاد بدنه 12.5*6*34 سانتی متر به راحتی بر روی دیوار حمام، سرویس بهداشتی، اماکن صنعتی، مسکونی، تجاری و اداری قابل نصب می باشد.

نحوه عملکرد این دستگاه به صورت فشاری و دستی می باشد ضمن آنکه بدون مخزن بوده و شما می توانید هر قوطی مایع ظرف شویی، دستشویی یا شامپو را بدون محدودیت در سایز قوطی داخل دستگاه قرار داده و تنظیم نمایید. ویژگی بدون مخزن بودن این دستگاه این مزیت را به همراه دارد که شما به راحتی بدون نیاز به تخلیه مایع و به صورت کاملا بهداشتی می توانید از قوطی خود مایع استفاده کنید.

 

مشخصات فنی محصول

برند و مدل کیان تک بدون مخزن
ابعاد 12.5*6*34 سانتی متر
وزن 353 گرم
رنگ سفید / قرمز
جنس پلاستیک با کیفیت
نوع پمپ فشاری
عملکرد دستی
نوع دستگاه دیواری
گارانتی 12 ماهه
سایر توضیحات اختراع ایرانی، قابلیت استفاده انواع قوطی مایع و شامپو با قابلیت تنظیم ارتفاع

اولین جا شامپویی و مایع ریز اختراعی بدون مخزن، قابل استفاده برای انواع مایع ها از جمله مایع صابون، ظرفشویی، شامپو و انواع مواد ضدعفونی کننده محیطی با ظاهری زیبا و قابل استفاده برای انواع محیط و دکوراسیون با رنگ سفید/قرمز. این محصول دارای گیره ی قفلی در پشت بدنه می باشد که امکان تنظیم ارتفاع برای انواع قوطی های مایع را فراهم کرده است.

 

مایع ریز بدون مخزن دیواری

 

ویژگی های جامایع و شامپو کیان تک :
 
- قابل استفاده در ظرفشویی، حمام، اماکن مسکونی، اماکن صنعتی، تجاری، اداری و ...
- مناسب برای نظم بخشیدن به محیط
- اولین جاشامپویی و مایع ریز اختراع شده بدون مخزن
- قابلیت تنظیم متناسب با ابعاد قوطی شامپو و مایع ظرفشویی
- ابعاد : 12.5*6*34 سانتی متر
- نصب و راه اندازی آسان
- جنس : پلاستیک
- نوع : دیواری

 

جا مایع بدون مخزن

 

روش استفاده:

 
مرحله اول:
جداسازی دستگاه الز پایه اصلی 
دستگاه را به آرامی به سمت بالا فشار دهید به مقداری که پایه هایی که در قسمت انتهای دستگاه وجود دارد از جایگاه خود خارج شود. پس از خارج شدن پایه ها، دستگاه را همزمان به طرف بیرون کشیده تا دستگاه از پایه اصلی خود جدا شود.
 
 
کیان تک
 
 
مرحله دوم:
پایه اصلی دستگاه را توسط پیچ های موجود در پکیج بر روی مکان مورد نظر نصب نمایید.
 
مرحله سوم:
تنظیم دستک نگهدارنده و جاگذاری قوطی مایع
در پشت قسمت نگهدارنده قوطی یا دستک، یک شصتی فنری وجود دارد که برای تنظیم کردن ارتفاع دستک یا قسمت نگعدارنده قوطی با ظرف مایع مورد نظر می باشد. ابتدا شصتی فنری را به عقب بکشید تا ضامن دستک آزاد شود و متناسب با ارتفاع قوطی، دستک را به سمت بالا حرکت دهید بعد درب قوطی مایع را برداشته، دستگاه را معوس کرده به شکلی که قسمت مخروطی شکل به سمت بالا باشد بعد قوطی را جاگذاری کنید. در آخر دستک را به سمت انتهای قئطی به آرامی فشار دهید تا قوطی کاملا در جای خود محکم شود.
 
 
جا مایع و شامپو بدون مخزن کیان تک
 
 
مرحله چهارم:
قرار دادن دستگاه بر روی پایه اصلی
بعد از قرار دادن ظرف مایع در جالیگاه خود دستگاه را به حالت اولیه برگردانید. در این مرحله ابتدا قسمت بالای دستگاه را در جایگاه خود که در قسمت بالای پایه طراحی شده قرار دهید و با فشار کم به سمت بالا حرکت دهید تا در جایگاه خود بر روی پایه اصلی قرار دهید و به سمت پایین فشار دهید تا در جایگاه خود قفل شود.
 
 
جا مایع کیان تک
 
 
مرحله پنجم:
ابتدا به مدت یک الی دو دقیقه منتظر بمانید. تا محلول به سمت پایین و داخل پمپ هدایت شود. سپس چند مرتبه با فشار آوردن بر روی شستی پمپ به آرامی عمل پمپ کردن را انجام دهید تا هوا از پمپ خارج شود و مایع در دسترس شما قرار بگیرد.
نکته: برای تعویض قوطی مایع تمام مراحل به جز مرحله دوم تکرار شوند.
 
 
 مایع ریز دیواری بدون مخزن

در مورد این محصول نظردهید