attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :104000240

خمیر دندان ریز اتوماتیک بهداشتی اسپادانا همراه با جا مسواکی

استفاده از خمیر دندان و مسواک امری اجتناب نا پذیر در همه خانه ها بوده و همه به دنبال استفاده از وسایلی برای نظم دهی، نگهداری و بهداشت این وسایل هستند. در اینجا یکی از بهترین کالاها برای این کار را به شما معرفی می نماییم. اسپادانا یک محصول ایرانی بسیار با کیفیت است. محصول شامل یک دستگاه خمیر دندان ریز اتوماتیک است که خمیر دندان با هر سایزی داخل آن فیکس شده و بدون دخالت دست و با فشار دادن سر مسواک در محل مخصوص، خمیر دندان روی مسواک شما قرار می گیرد و به دلیل مکانیکی بودن عملکرد، نیاز به برق و باتری ندارد.

جا مسواکی آن هم دارای یک کاور مخصوص بوده که از نشستن حشرات و گرد و خاک بر روی مسواک ها جلوگیری می نماید و آن ها را از محیط سرویس بهداشتی جدا می نماید. در داخل جا مسواکی 5 عدد مسواک قرار می گیرند.

مشخصات

برند اسپادانا
مدل دیواری اتوماتیک
جنس پلاستیک درجه یک بهداشتی
وزن خمیر دندان ریز 170 گرم و جا مسواکی 42 گرم
ابعاد خمیر دندان ریز 5.7*6*25 سانتی متر و جا مسواکی 4*5.3*11.4 سانتی متر
نحوه نصب دیواری از طریق چسب دو طرفه
جا خمیر دندانی اتوماتیک، مکانیکی بدون نیاز به برق و باتری
جا مسواکی ظرفیت 5 عدد مسواک، دارای کاور پوشش دهنده مسواک ها
سایر طراحی زیبا، بهداشتی، کیفیت بالا، ساخت ایران

مشخصات کلی دستگاه خمیر دندان اسپادانا:

بهداشت دهان و دندان یکی از مهم ترین فاکتور های سلامت و عدم انتقال بیماری های مختلف از راه دهان است. یکی از بیشترین چیزهایی که در مورد دهان و دندان با آن درگیر هستیم مسواک و خمیر دندان است که بهداشت و تمیرز نگه داشتن ان ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

 

از سوی دیگر ظروف و وسایل نظم دهنده و ارگانایزر مسواک و خمیر دندان برای بانوان از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا هم از لحاظ بهداشتی و هم از لحاظ زیبایی تاثیر به سزایی دارند.

اسپادانا یک شرکت ایرانی معتبر است که جای خمیر دندان و مسواک جالب و با کیفیتی را تولید نموده است که هم به بهداشت این وسایل کمک کرده و هم ظاهر شیک و زیبایی دارند.

 

این محصول شامل یک خمیر دندان ریز می باشد که از جنس پلاستیک درجه یک تولید شده و دارای ابعاد5.7*6*25 سانتی متر است. خمیر دندان شما با هر سایز و اندازه ای درون آن جا می شود کافی است در خمیر دندان را باز کرده و پلوم آن را بردارید و خمیر دندان را در محل مخصوص قرار داده و درب خمیر دندان ریز را ببندید.

 

خمیر دندان ریز را از طریق چسب های دو طرفه موجود در بسته بندی بر روی دیوار بچسبانید، دقت داشته باشید که اول محل را مشخص نموده و بعد کامل آن را تمیز نمایید تا هیچ گونه چربی و کثیفی در زیر آن نبوده و به خوبی بر روی دیوار بچسبد. به همین دلیل هیچ نیاز به سوراخ کردن دیوار و دردسر های حاصله نیست.

 

این دستگاه خمیر دندان ریز به صورت اتوماتیک کار می کند به این صورت که وقتی مسواک را در محل مخصوص فشار دهید خمیر دندان به اندازه مناسب بیرون می اید. عملکرد دستگاه به صورت مکانیکی طراحی شده است و خوشبختانه نیازی به برق و باطری نیست که یکی از مزایای مهم این دستگاه است.

 

قسمت بعدی کالا، جا مسواکی دیوری آن است که از جنس پلاستیک بهداشتی بوده و به وسیله چسب دو طرفه بر روی دیوار نصب می شود و بنا براین نیازی به دریل و میخ کاری نخواهد بود. درون این جا مسواکی 5 عدد مسواک جا می شوند که هیچ تماسی با یکدیگر ندارند و بنا بر این از انتقال باکتری ها و میکروب ها در بین مسواک ها جلوگیری می کند.

این جا مسواکی دارای یک کاور مخصوص بوده که بر روی مسواک ها قرار گرفته و از نشستن حشرات و گرد و غبار بر روی مسواک ها جلوگیری می نماید. یکی دیگر از کار کرد های این کاور، جدا سازی محیط سرویس بهداشتی از محل مسواک ها خواهد بود.

 

ویژگی های این محصول را به صورت خلاصه می توان این گونه نام برد:

ساخت ایران

جنس پلاستیک بهداشتی درجه یک

خمیر دندان ریز اتوماتیک بدون نیاز به دست

عملکرد مکانیکی بدون نیاز به برق و باتری

رعایت بهداشت فردی

قابل استفاده در خانه، مسافرخانه و هتل

با دوام

استفاده آسان

جا مسواکی کاورر دار با ظرفیت 5 عدد مسواک

دارای چسب های دو طرفه

جلوکگیری از هدر رفت خمیر دندان

ظاهر زیبا و شیک

در مورد این محصول نظردهید