attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1001155

Electric Ped Egg Power Velvet Smooth Foot Rasp

 سنگ پای برقی پد اگ پاور Ped Egg Power یک دستگاه الکتریکی بسیار کاربردی برای ازبین بردن پوست های اضافی و مرده ی کف و پاشنه پا می باشد. تکنولوژی این دستگاه در سری غلتکی سمباده ای آن است که از جنس ذرات کریستالی ساخته شده و پس از برخورد با سطح پوست زخیم و مرده شروع به ساییدن آن می کند و پوستی نرم و لطیف برایتان به ارمغان می آورد.

دارای یک حلقه نقره ای چرخشی به منظور روشن و خاموش کردن دستگاه، قابلیت کار هم با باتری و هم با برق، دارای یک سری غلتکی اضافی رایگان، دارای سرپوش مخصوص غلتک، ابعاد دستگاه، 3.5*7*16.5 سانتی متر و وزن آن به تنهایی 117 گرم و طول سیم برق آن نیز حدود 94 سانتی متر می باشد. طراحی ایمنی این دستگاه به این صورت است که اگر غلتک را بیش از حد به پوست فشار دهید سری آن از کار می ایستند تا زمانیکه فشار کم شده و از پوست فاصله بگیرد.

مشخصات کلی محصول

مدل Velvet Smooth Foot Rasp
برند Ped Egg Power
نوع سنگ پا برقی
کاربرد ازبین بردن پینه، ترک و پوست های مرده کف و پاشنه پا

مشخصات فنی محصول

ابعاد 3.5*7*16.5 سانتی متر
وزن 117 گرم
جنس بدنه پلاستیک با کیفیت
رنگ بندی صورتی و آبی
سری چرخشی دارای غلتک سمباده ای چرخشی
جنس سری حالت سمباده ای از جنس ذرات کریستالی
قابلیت تعویض دارای دکمه آزادسازی سری جهت تعویض
سرعت چرخش 2000 دور در دقیقه
منبع تغذیه باتری و برق
طول سیم حدود 94 سانتی متر
اقلام همراه یک عدد سری غلتکی اضافه، سیم شارژ USB، درپوش سری
سایر توضیحات دارای یک حلقه نقره ای چرخشی به منظور روشن و خاموش کردن دستگاه

سنگ پای برقی پد اگ پاور Ped Egg Power یک دستگاه الکتریکی بسیار کاربردی برای ازبین بردن پوست های اضافی و مرده ی کف و پاشنه پا می باشد. تکنولوژی این دستگاه در سری غلتکی سمباده ای آن است که از جنس ذرات کریستالی ساخته شده و پس از برخورد با سطح پوست زخیم و مرده شروع به ساییدن آن می کند و پوستی نرم و لطیف برایتان به ارمغان می آورد.

 

سنگ پای برقی پد اگ پاور

 

با توجه به اینکه پس از مدتی استفاده سری غلتکی آن صاف شده و قدرت ساییدگی خود را از دست می دهد یک عدد سری اضافی نیز ارسال خواهد شد. از مجه تمایز های این محصول با محصولات مشابه قابلیت کار با باتری و هم با برق می باشد. اگر بخواهید از باتری استفاده کنید لازم است 4 عدد باتری 1.5VAA را در قسمت دسته محصول جایگذاری کنید. در غیر این صورت کافیست کابل USB همراه محصول را به درگاه شارژ کنار بدنه محصول وصل نموده و سپس به برق متصل کنید. حلقه نقره ای رنگ با علامت 0 1 که در قسمت میانی دستگاه وجود دارد به منظور روشن و خاموش کردن دستگاه تعبیه شده است. یعنی اگر بر روی حالت 0 باشد دستگاه خاموش و اگر بر روی حالت 1 باشد دستگاه روشن می شود. پس اطمینان حاصل کنید دستگاه بر روی حالت خاموش باشد و سپس به برق متصل نمایید.

 

سنگ پا برقی Ped Egg Power

 

جنس بدنه سنگ پای برقی از پلاستیک با کیفیت و ضد لغزش ساخته شده که در زمان استفاده راحت تر می توانید آن را در دست بگیرید. این محصول بهترین جایگزین سنگ پا و سوهان های معمولی است که در کم ترین زمان ممکن پوستی لطیف و تازه به شما هدیه می دهد.

قدرت موتور این محصول بسیار بالا بوده و تا 2000 دور در دقیقه چرخش دارد اما به هیچ عنوان بر روی پوست شما آسیبی وارد نمی کند. هیچ نیازی به ایجاد فشار زیاد مثل سنگ پاهای قدیمی ندارد و به راحتی در چند ثانیه ترک ها و پوست های پاشنه و کف پا را ازبین میبرد. بهترین نتیجه زمانی حاصل می شود که پوست پای شما خشک باشد. بنابراین می توانید پس از استحمام پاها را به خوبی خشک کرده و سپس از سنگ پای برقی استفاده کنید. برای تمیز کردن پاها پس از آن نیز می توانید از یک شویند و الیاف نرم کف پا استفاده کنید. برای تغذیه پوست تازه پا نیز بهتر است از مرطوب کننده های مخصوص کف پا نیز استفاده کنید.

 

سنگ پا برقی چرخشی سمباده ای


به منظور تعویض سری غلتکی لازم است دکمه رنگی کنار سری را فشار دهید تا ضامن غلتک آزاد شود، حال کافیست غلتک را به سمت بیرون بکشید تا از جای خود جدا شود. برای جای گذاری سری جدید نیز کافیست آن را در شیار مخصوص قرار داده و با یک فشار کوچک جا بندازید.
در بسته بندی سنگ پای الکتریکی پد اگ پاور یک عدد کابل USB شارژ و یک درپوش محافظ غلتک و یک غلتک اضافی نیز قرار داده شده است.

 

سنگ پا برقی

 

توجه: به دلیل زبر بودن سری غلتکی دقت داشته باشید هنگان روشن بودن دستگاه در حال چرخش روی مناطق زخم شده و آسیب دیده قرار ندهید. نگه داشتن بیش از 3 الی 4 ثانیه سری در حال چرخش نیز توصیه نمی شود زیرا ممکن است موجب آسیب سطحی شود. بهترین نتیجه استفاده از این دستگاه بر روی پوست زخیم و پینه شده پاشه و کف پاها می باشد و شرط لازمه آن خشک بودن پوست است.

توجه: این پکیج حاوی باتری قلمی نمی باشد.

در مورد این محصول نظردهید