attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1000002157

tv back lighting

نوار ال ای دی تک سبد مدل حاضر یک پکیج عالی و بسیار خاص برای نور پردازی پشت تلویزیون و ایجاد فضایی بسیار رویایی و زیبا می باشد. نوار ال ای دی به کار رفته در این محصول از نوع 16 رنگ بوده و با ریموت کنترل همراه می توانید آن را در رنگ دلخواه، متغیر، چشمک زن و ... تنظیم نمایید و یا تغییر دهید.
این مدل شامل سه قطعه ال ای دی 80، 40 و 40 سانتی متری متصل با دو قطعه سیم فلت 30 سانتی متری برای چرخش جهت است تا طبق تصاویر در پشت تلویزیون خود نصب نمایید. این نوار ال ای دی از نوع پشت چسبدار شده بوده و با جدا کردن برچسب پشتی امکان چسباندن آن فراهم می گردد. این محصول برای تلویزیون های مختلف از سایز 40 تا 60 اینچ قابل استفاده بوده تا دکوراسیون خانه خود را متحول نمایید.محتویات بسته شامل نوار ال ای دی 235 سانتی متری 12 ولت، کانکتور RGB ، ریموت کنترل و آداپتور می باشد. شما هم بدون نیاز به کمک دیگران یک نورپردازی بی نظیر انجام دهید. قبل از نصب تصاویر را کامل مشاهده نمایید.

مشخصات

برند و مدل پکیج ریموت دار ریسه ال ای دی 16 رنگ تک سبد مخصوص تلویزیون
ابعاد طول 235 سانتی متر
جنس پلاستیک و فلز
وزن وزن کل 250 گرم
توان 20-75 وات
ولتاژ 12 ولت
تعداد ال ای دی در هر متر 60 چراغ ال ای دی
میزان روشنایی 1000 لومن
زاویه نور دهی 180 درجه
مناسب برای تزیین و نمای پشت تلویزیون
منبع نیرو برق شهری با اتصال آداپتور مخصوص
متعلقات یک عدد آداپتور، کانکتور RGB ، ریموت کنترل
سایر قابل استفاده برای همه، بدون نیاز به نصاب یا آموزش حرفه ای، نوار ال ای دی پشت چسبدار شده


در داخل بسته علاوه بر نوار مخصوص، یک کانکتور RGB نیز وجود داردکه به نوار ال ای دی وصل می شود و باید دقت داشته باشید که دو فلش موجود بر روی سری ها کاملا مقابل یکدیگر قرار بگیرند.

 

یک عدد آداپتوذر مخصوص نیز وجود دارد که به محل فیش کانکتور RGB وصل شده و به برق شهری متصل نمایید.


نصب بسیار آسان و بدون نیاز به آموزش یکی از نکات عالی این محصول است. ال ای دی به کار رفته در این کالا از نوع 12 ولت می باشد تا خطری ایجاد ننماید ولی به هر حال از قطع کردن و یا مرطوب نمودن آن در زمان روشنی خودداری نمایید.
16 رنگ بسیار زیبا، دامنه وسیعی از انتخاب ها را برای شما امکان پذیر می سازد.

در مورد این محصول نظردهید