attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1000002156

decoration led strip light

اگر تمایل دارید بدون نیاز به نصاب و هزینه، نمای داخلی و دکوراسیون خود را نور پردازی نمایید محصول جدید و جذاب بسته چراغ ال ای دی تزیین دکوراسیون تک سبد را خرید نمایید. این بسته شامل یک نوار ال ای دی مخصوص 5 متری، آداپتور 220 به 12 ولت، کانکتور RGB ، و ریموت می باشد. کافی است در هر جایی که تمایل دارید مانند ، زیر کابینت، لبه پله ها، لبه های تخت و میز، کناره های دیوار ها و اپن یا هری جای دیگری که دوست دارید را انتخاب نموده و با یک دستمال کاملا تمیز نمایید، حالا چسب پشت ال ای را جدا نموده و نوار ال ای دی را در محل مورد نظر بچسبانید. این نوار دارای 16 رنگ بسیار زیبا و جذاب است که با ریموت کنترل همراه می توانید در حالت های مختلف دلخواه و با رنگ مورد نظر تنظیم نموده و زیبایی منحصر به فردی به خانه و اتاق خود ببخشید. می توانید این نوار را حتی برش داده و به قطعات کوچکتری تبدیل نمایید ولی دقت داشته باشید که برای هر برش به یک آداپتور نیاز خواهید داشت.

مشخصات

برند و مدل نوار ال ای دی نور پردازی تک سبد
ابعاد طول 5 متر
جنس پلاستیک و فلز
وزن 454 گرم
توان 20-75 وات
ولتاژ 12 ولت
تعداد ال ای دی در هر متر 60 چراغ ال ای دی
میزان روشنایی 1000 لومن
زاویه نور دهی 180 درجه
مناسب برای تزیین و روشنایی انواع نما و دکوراسیون
منبع نیرو برق شهری با اتصال آداپتور مخصوص
متعلقات یک عدد آداپتور، کانکتور RGB ، ریموت کنترل
سایر قابل استفاده برای همه، بدون نیاز به نصاب یا آموزش حرفه ای، نوار ال ای دی پشت چسبدار شده

پکیج ال ای دی تزیین دکوراسیون تک سبد یک مجموعه کامل و بی دردسری است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به کمک ، نصای و یا هزینه های اضافی دکوراسیون خانه خود را متحول سازید و یک جشن زیبا از رنگ های متعدد به راه بیندازید.

 

/ال ای دی رنگی

 

این پکیج شامل یک نوار ال ای دی مخصوص 16 رنگ، کانکتور مخصوص RGB و ریموت کنترل می باشد. نحوه متصل کردن این کالا بسیار ساده است. کافی است کانکتور سیم و باکس RGB را بهم وصل نمایید فقط دقت داشته باشید که فلش های موجود بر روی سری ها دقیقا باید روبروی یکدیگر باشند.

 نحوه اتصال

در داخل بسته یک عدد آداپتور نیز وجود دارد که به باکس RGB وصل می شود. به همین راحتی مونتاژ شده و چراغ های ال ای دی روشن می گردند. این نوار ال ای دی از نوع 16 رنگ بوده و بسیار زیبا و متنوع می باشد. با ریموت کنترل می توانید رنگ ها را تغییر داده و بر روی حالت های مختلف تنظیم نمایید.

 

 

نوار-ال-ای-دی-رنگی

 

این نوار ال ای دی از نوع پشت چسبدار شده می باشد، وقتی می خواهید جایی را تزیین نمایید کافی است آن جا را از قبل کاملا تمیز نموده، برچسب پشت ال ای دی را جدا نمایید و به محل مورد نظر بچسبانید.

بر روی باکس ال ای دی یک شاخک وجود دارد که سنسور ریموت بر روی آن قرار گرفته است، این شاخک را طوری قرار دهید که بتوانید با ریموت نوار ال ای دی را کنترل نمایید.

می توانید اضافه این نوار را در محل مورد نظر جدا نمایید، قسمت بریده شده هم کار می کند ولی توجه داشته باشید که برای روشن کردن قسمت جدا شده هم شما نیاز به آداپتور خواهید داشت.

 

 

ال-ای-دی-نمای-تلویزیون

 

 

با این نوار ال ای دی می توانید فضایی رویایی در خانه خود ایجاد نمایید و از زیبایی آن لذت ببرید. از این محصول می توانید برای زیر کابینت ها، لبه تخت، لبه میز، پله ها، دیوار، لبه قاب ها و صد ها جای دیگیر که خودتان تمایل دارید استفاده نمایید.

 

این نوار دارای ولتاژ 12 ولت بوده و بنا براین در صورت اتفاقات، هیچ خطر جانی در پی نخواهد داشت ولی به هر حال در جاهای خیس و مرطوب از این نوار استفاده ننمایید.

در مورد این محصول نظردهید