به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :103000170

taksabad parrallele 2 pcs luggage straps

بند نگهدارنده دو تایی برند تک سبد کمربندهایی از جنس نوار برزنتی بسیار محکم و مقاوم هستند که دارای قفل های خرچنگی با استحکام بالاست. از این بند ها می توان استفاده های متعددی نمود که مهم ترین آن ها بستن و محکم کردن چمدان است، به خصوص برای زمانی که چمدان خیلی پر بوده و احتمال باز شدن آن می رود بسیار مفید است. از این بند ها برای بستن بار به روی چرخ دستی، بستن دو چمدان یا دو بار و بسته مختلف بر روی یکدیگر استفاده می گردد. طول این بند ها را به راحتی می توانید تنظیم نمایید. این بند در کو تاهترین حالت 94 سانتی متر و در بلند ترین حالت 176 سانتی متر می باشد، این بازه گسترده باعث می گردد تا بتوانید برای کار های مختلفی از این بند ها استفاده نمایید. در هر بسته از این محصول دو عدد بند نگهدارنده تک سبد موجود است. این بند ها هدیه ای عالی برای کسانی است که زیاد سفر می نمایند، به عنوان هدیه تبلیغاتی نیز می توانید از این بند ها استفاده نمایید علاوه بر اینکه در صورت سفارش با تعداد بالا امکان حک لوگو یا برند شما بر روی بند ها وجود دارد.

مشخصات

برند و مدل بند حمل و نکهدارنده دو تایی تک سبد
جنس بند برزنتی و قفل خرچنگی از پلاستیمک مقاوم
وزن هر بند 51 گرم
ابعاد حد اقل طول 94 و حد اثر طول 176 سانتی متر
کاربرد بستن و محکم کردن ساک و چمدان، اتصال انواع بسته و بار بر روی هم
سایر ساخت ایران، قابل شستشو، استحکام بالا

بند نگهدارنده دو تایی برند تک سبد کمربندهایی از جنس نوار برزنتی بسیار محکم و مقاوم هستند که دارای قفل های خرچنگی با استحکام بالاست. از این بند ها می توان استفاده های متعددی نمود که مهم ترین آن ها بستن و محکم کردن چمدان است، به خصوص برای زمانی که چمدان خیلی پر بوده و احتمال باز شدن آن می رود بسیار مفید است. از این بند ها برای بستن بار به روی چرخ دستی، بستن دو چمدان یا دو بار و بسته مختلف بر روی یکدیگر استفاده می گردد. طول این بند چمدان را به راحتی می توانید تنظیم نمایید.

این بند در کو تاهترین حالت 94 سانتی متر و در بلند ترین حالت 176 سانتی متر می باشد، این بازه گسترده باعث می گردد تا بتوانید برای کار های مختلفی از این بند ها استفاده نمایید. در هر بسته از این محصول دو عدد بند نگهدارنده تک سبد موجود است. این بند ها هدیه ای عالی برای کسانی است که زیاد سفر می نمایند، به عنوان هدیه تبلیغاتی نیز می توانید از این بند ها استفاده نمایید علاوه بر اینکه در صورت سفارش با تعداد بالا امکان حک لوگو یا برند شما بر روی بند ها وجود دارد.

 شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در حین سفر درب چمدانتان بر اثر ضربات یا فشار بین بار ها باز شده و وسایلتان به بیرون ریخته اند یا مفقود شده اند. با استفاده از بند محافظ چمدان دیگر نگران این مشکلات نباشید و با خیالی آسوده سفر کنید. کافیست بند چمدان تک سبد را از دو سمت دور چمدان خود بسته و تنظیم و فیکس نمایید. حالا اگر حتی درب چمدان نیز باز شود بدون هیچ مشکلی این بند ها مشابه یک کمربند ایمنی عمل کرده و همچنان مانع از باز شدن کامل درب چمدان شده و از وسایل شما به خوبی حفاظت می کنند.

در مورد این محصول نظردهید