به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :103000163

Cutlery Set Travel Stainless Steel Spoon and Fork Folding Knife for Camping

ست قاشق، چنگال و چاقو سفری مدل تاشو ابزاری مناسب و کاربردی است که در طول سفر و کمپینگ در تهیه و خوردن غذا به شما کمک بسزایی می کند. این ست شامل سه ابزار بسیار کاربردی می باشد که در طول سفر و پیکنیک بسیار مورد نیاز می باشد. این مجموعه‌ ی جمع و جور و کاربردی دارای یک کیف برزنتی با کیفیت با درب چسبی و ابعاد 2.5*7*11.5 سانتی متر می باشد.

این ست تاشوی سفری به دلیل ابعاد جمع و جور و وزن کم مناسب برای افرادی می باشد که به صورت انفرادی سفر می کنند، براحتی در کوله پشتی و کیف شما جای می گیرد. وزن این ست با کیف 109 گرم است، جنس تیغه ی چاقو، چنگال و قاشق از استیل بوده و دارای دسته های پلاستیکی قوی و تاشو می باشد.

مشخصات فنی

برند و مدل K603 Camping Cutlery Set
وزن 109 گرم کل مجموعه به همراه کیف
جنس پلاستیک و استیل
رنگ استیل - سبز یشمی
ابعاد کیف 2.5 × 7 × 11.5 سانتی متر
ابعاد قاشق در حالت باز 1.3*4*20 سانتی متر | در حالت تاشده 2*4*11 سانتی متر
ابعاد چنگال در حالت باز 1.3*2.5*19 سانتی متر | در حالت تاشده 1.8*2.5*11 سانتی متر
ابعاد چاقو در حالت باز 1*1.3*20 سانتی متر | در حالت تاشده 1*1.3*11 سانتی متر
کاربرد مناسب برای سفر و کوه نوردی
سایر توضیحات دارای کیف برزنتی با درب چسب دار

قدر مسلم در طول سفر به مانند زمانی که در خانه می باشیم، نیاز به ابزار و وسایلی برای تهیه و میل کردن غذا داریم، بنابراین پیرو این نیازها، میل به استفاده از ابزارهایی با ابعاد کوچک و وزن کم وجود دارد، ابزار هایی که به شما در رفع نیاز هایتان در طول سفر کمک بسزایی داشته باشد تا شما سفری راحت و خاطره انگیزی داشته باشید. یکی از مهمترین وسایل که در طول سفر خواه یک روزه یا چند روزه نیاز به همراه داشتن آن می باشد، ست قاشق، چنگال و چاقوی سفری بوده که نه تنها برای میل کردن غذا بلکه برای تهیه غذا نیز مورد نیاز می باشد. در اینجا قصد داریم شما را با یک ست سفری کاربردی و بسار با کیفیت با قابلیت تاشو آشنا کنیم.

 

خرید ست قاشق و چنگال سفری ارزان

 

ست قاشق، چنگال و چاقوی سفری فوق نمونه ای بسیار با کیفیت با طراحی فوق العاده کاربردی می باشد که دارای جنس استیل با دسته هایی از جنس پلاستیک با کیفیت با قابلیت تاشو می باشد. این ست کاربردی در داخل یک کیف برزنتی بسیار با کیفیت قرار گرفته شده است که درب آن به صورت چسبی بسته می شود، بنابراین شما می توانید براحتی این ست را در داخل کوله پشتی یا کیف خود قرار دهید و در طول سفر با خود همراه داشته باشید. 

یکی از مهمترین ویژگی های این ست، داشتن کیف برزنتی با قابلیت شستشو می باشد که نیاز به استفاده از نایلون را مرتفع ساخته که خود کمک بسزایی به حفظ محیط زیست خواهد داشت.

 

ست قاشق و چنگال سفری

 

در این ست سفری، سه وسیله کاربردی قرار دارد که هر سه دارای قابلیت تاشو بوده که خود کمک بسزایی در حمل و نقل راحت این ست خواهد داشت. جنس تیغه چاقو، قاشق و چنگال از استیل ضد زنگ با کیفیت بالا بوده که دارای دسته هایی از جنس پلاستیک بوده که دارای قابلیت تاشو می باشند که در صورت عدم نیاز می توانید آنها را تا کرده و در داخل کیف برزنتی قابل شستشوی این ست قرار دهید و در داخل وسایل سفر خود قرار دهید. مواد و قطعات مورد استفاده در تهیه این ست سفری از مهمترین عوامل وزن کم این محصول می باشد.

 

تجهیزات جانبی کوه‌نوردی و سفر 

 

این ست سفری به افرادی که به صورت انفرادی سفر می کنند توصیه می شود، زیرا علاوه بر آنکه مناسب برای یک نفر می باشد، دارای ابعاد جمع و جور و کاور محافظ برای حمل راحتر می باشد. کیف برزنتی این محصول علاوه بر آنکه می تواند در کوله پشتی شما قرار گیرد می تواند به صورت کمری نیز مورد استفاده قرار گیرد.

 

ست سفری تاشو

 

طول کلی چاقوی موجود در این ست ابزار سفری تاشو 20 سانتی متر و دارای تیغه ای استیل به عرض 1 سانتی متر و دسته پلاستیکی با قابلیت تاشو به طول 11 سانتی متر می باشد که در صورت بسته شدن خطر آسیب توسط تیغه چاقو در حین قرار گیری در کیف نیز کاهش می یابد.

 

خرید ست قاشق چنگال مسافرتی تاشو

 

این ابزار ها در صورت تا شدن دسته، دارای طول 11 سانتی متر بوده که ابعاد جمع و جوری محسوب شده، لازم بذکر می باشد که بر روی دسته پلاستیکی شیارهایی به منظور جلوگیری از لیز خوردن در حین استفاده تعبیه شده است، با تا کردن دسته پلاستیکی، براحتی در بین وسایل شما قرار می گیرد. علاوه بر ابعاد جمع و جور این محصول، جنس فلز مورد استفاده در تهیه آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد که از استیل ضد زنگ، مقاوم در برابر رطوبت و ضربه می باشد. این محصول مناسب برای کوهنوردی و کمپینگ می باشد.

 

 

 این مجموعه سفری شامل قاشق، چنگال و یک چاقو می باشد که دارای قابلیت تاشو می باشد، شما می‌توانید آن‌ها را تا کرده و در داخل کیف برزنتی همراه محصول گذاشته و در داخل کیف، ساک یا کوله‌پشتی خود جای دهید   و در طول سفر از آن استفاده کنید. ابعاد این کیف 2.5 × 7 × 11.5 سانتی متر است و وزنی در حدود 109 گرم دارد که می‌تواند به شما در تهیه و خوردن وعده غذای یتان در طول سفر کمک زیادی بکند. در حین انتخاب و خرید یک وسیله سفری ویژگی هایی از جمله جاگیر نبودن، وزن کم و کارایی مهمترین مواردی می باشند که باید به آنها توجه داشته باشید تا سفری راحت را تجربه کنید، محصول حاضر نیز بر اساس ویژگی های مذکور طراحی و ساخته شده است.

 

در مورد این محصول نظردهید