attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1002020

Barbel Vacuum Steel Jug

فلاسک مسافرتی استیل چایی باربل مدل 1155 همه خصوصیت های لازم برای یک فلاسک مسافرتی خوب را دارد. از آن جمله می توان به بدنه تمام استیل چه در داخل و چه بیرون فلاسک اشاره کرد که کاملا ضد زنگ بوده و هیچ نگرانی جهت شکستن و یا آسیب دیدن فلاسک نخواهید داشت و در واقع یک فلاسک نشکن خواهید داشت.

ابعاد فلاسک 13.5*26.5 سانتی متر و گنجایش دو لیتر دارد تا به راحتی میزان حجم لازم برای مصرف خانوادگی در سفرها، تفریح ها و غیره فراهم نماید. درب آن از جنس پلاستیک بوده و به صورت پیچی بسته شده و واشر های تعبیه شده اجازه هیچ گونه نشتی را نخواهد داد. بر روی درب یک دکمه فشاری وجود دارد تا با آن خروجی فلاسک را باز و بسته نمایید.

مشخصات فنی

برند barbel
مدل 1155
ظرفیت 2 لیتر
جنس بدنه استیل ضد زنگ
جنس مخزن استیل ضد زنگ
نوع خروجی آب دارای دکمه فشاری
ابعاد 13.5*26.5 سانتی متر
وزن 915 گرم
نوع عایق خلا
سایر قیمت مناسب، کیفیت خوب، نشکن

مشخصات کامل فلاسک مسافرتی استیل چایی باربل:

بیرون رفتن از خانه برای سفر، تفریح و کار، مستلزم داشتن وسایلی برای راحتی و آسایش بیشتر است. فلاسک یکی از موارد بسیار مهم برای بیرون رفتن از خانه است، چرا که همه دوست دارند همواره از نوشیدنی های گرم و یا سرد استفاده نمایند برای این کار باید وسیله ای برای حفظ دمای مایعات داشته باشند.

فلاسک باربل مدل 1135 یکی از مدل های عالی از لحاظ کارایی و قیمت است که می تواند تمام نیاز های شما را بر طرف نماید. از این محصول می توانید هم برای حفظ دمای مایعات گرم تا 12 ساعت و هم حفظ دمای مایعات سرد تا 24 ساعت استفاده نمایید.

 

فلاسک-مسافرتی-ارزان

 

جنس بدنه و داخل فلاسک مسافرتی باربل کاملا از استیل ضد زنگ و مقاوم بوده و یک فلاسک نشکن به حساب می آید. بنا براین می تواند در برابر ضربات احتمالی مقاومت داشته و طول عمر بالایی داشته باشد.

دسته ارگونومیک آن ازی جنس پلاستیک بوده و به صورتی طراحی شده که استفاده از آن را ساده و راحت باشد.

 

فلاسک-چایی

 

درب فلاسک از نوع پلاستیکی بوده و به صورت پیچی بر روی آن بسته می شود. واشر های تعبیه شده در آن جلوی نشت مایعات به بیرون را کاملا می بندد.

 از لحاظ سایز و اندازه یک فلاسک متوسط با ظرفیت 2 لیتر بوده که به خوبی احتیاجات خانواده را برطرف می نماید. ابعاد آن 13.5 * 26.5 سانتی متر می باشد.

 

فلاسک-نشکن

 

در مورد این محصول نظردهید