attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :6511132

DP LED Rechargeable Headlight LED-722A

چراغ پیشانی مدل DP LED Rechargeable Headlight LED-722A بسیار مناسب کمپینگ و کوه نوردی بوده و هر کجا که نیاز به نور اضطراری داشته باشید و نتوانید چراغ قوه معمولی در دست بگیرید به راحتی با نصب این چراغ قوه کوچک اما پر نور بر روی سر و پیشانی دید کافی پیدا خواهید کرد. بند های کشی همراه این محصول امکان نصب سریع و آسان چراغ قوه بر روی سر و قابلیت تنظیم کش ها متناسب با سایز دور سر را فراهم کرده است. 

از ویژگی های این محصول می توان به چراغ LED با توان 1 وات، ظرفیت باتری 800 میلی آمپر، قابلیت شارژ تا 12 ساعت و قابلیت استفاده تا 8 ساعت به بالا، بند های کشی قابل تنظیم، کابل شارژ همراه محصول، ولتاژ AC 100-240V~50/60Hz، قابلیت چرخش سری چراغ تا 90 درجه، کلید 3 حالته روشن/خاموش و تنظیم شدت نور، چراغ نشانگر شارژ دستگاه، جنس بدنه پلاستیک درجه یک اشاره نمود.

مشخصات کلی محصول

برند DP
مدل LED-722A
نوع چراغ قوه پیشانی
مناسب برای کمپینگ، کوه نوردی، دوچرخه سواری و ...
کشور سازنده چین

مشخصات فنی محصول

جنس پلاستیک درجه یک
ابعاد 7*9.6*7.8 سانتی متر
وزن 207 گرم
نوع لامپ LED
توان 1W
زاویه تابش 60 درجه
قابلیت تغییر زاویه تا 90 درجه
تنظیم روشنایی در 2 حالت کم و زیاد
باتری داخلی 800 میلی آمپر
ولتاژ AC 100-240V~50/60Hz
مدت زمان شارژ حدود 12 ساعت
مدت زمان قابل استفاده 8 ساعت به بالا
برد حدود 10 متر
طول سیم حدود 55 سانتی متر
رنگ بندی قرمز
متعلقات بند های کشی، کابل شارژ

چراغ پیشانی مدل DP LED Rechargeable Headlight LED-722A بسیار مناسب کمپینگ و کوه نوردی بوده و هر کجا که نیاز به نور اضطراری داشته باشید و نتوانید چراغ قوه معمولی در دست بگیرید به راحتی با نصب این چراغ قوه کوچک اما پر نور بر روی سر و پیشانی دید کافی پیدا خواهید کرد.

 

چراغ پیشانی

 

بند های کشی همراه این محصول امکان نصب سریع و آسان چراغ قوه بر روی سر و قابلیت تنظیم کش ها متناسب با سایز دور سر را فراهم کرده است. 

 

چراغ پیشانی

 

از ویژگی های این محصول می توان به چراغ LED با توان 1 وات، ظرفیت باتری 800 میلی آمپر، قابلیت شارژ تا 12 ساعت و قابلیت استفاده تا 8 ساعت به بالا، بند های کشی قابل تنظیم، کابل شارژ همراه محصول، ولتاژ AC 100-240V~50/60Hz، قابلیت چرخش سری چراغ تا 90 درجه، کلید 3 حالته روشن/خاموش و تنظیم شدت نور، چراغ نشانگر شارژ دستگاه، جنس بدنه پلاستیک درجه یک اشاره نمود.

 

چراغ قوه پیشانی

 

این محصول ضد آب نبوده و ممکن است در اثر رطوبت یا حرارت بسیار بالا دچار آسیب شود. رنگ بنده محصول قرمز بوده و رنگ بندی دیگری ندارد. رنگ نور چراغ قوه آن سفید یا مهتابی می باشد که در انواع شرایط محیطی بیشترین روشنایی را فراهم می سازد. زاویه تابش نور چراغ قوه 60 درجه بوده و دارای قابلیت تنظیم زاویه سری چراغ قوه تا 90 درجه قابل تغییر نیز وجود دارد.

 

چراغ قوه قابل نصب روی سر

 

برد نوری این محصول بسیار بالا می باشد زیرا لامپ LED استفاده شده در آن بسیار پرقدرت و پرنور می باشد و تا مسافتی حدود 10 متر جلوتر را به راحتی روشن می کند. به همراه این محصول یک کابل برق ارسال می گردد که از آن برای شارژ باتری داخلی دستگاه استفاده کنید و به منظور شارژ نمودن نیز از برق شهری باید استفاده کنید. درگاه مخصوص شارژ در قسمت کناری پایه چراغ قوه تعبیه شده است.

 

چراغ پیشانی DP

 

در زمان شارژ و متصل بودن به برق چراغ نشانگر قرمز رنگ کوچکی که در کنار سوکت شارژ است روشن و به رنگ قرمز می شود و از آن جهت اطمینان از فعال بودن جریان برق استفاده کنید. دکمه تعبیه شده به منظور روشن / خاموش کردن دستگاه نیز 3 حالته بوده و حالت های خاموش - روشن در حالت کم نور - روشن در حالت پر نور را ایجاد می کند. بند های کشی که همراه محصول ارسال می گردند به منظور نصب چراغ بر روی سر و پیشانی است که البته قابلیت تنظیم اندازه بند ها بر اساس سایز دور سر افراد و حتی کودکان نیز به راحتی توسط سگک های روی بند فراهم شده است.

 

DP LED-722A

 

جنس بدنه این محصول از پلاستیک درجه یک ، مقاوم و مستحکم تولید شده که به راحتی می توانید در هر کجا آن را با خود به همراه داشته باشید. اصلی ترین کاربرد این محصول برای کوه نوردی ، شرایط نوری کم که نیاز به دقت فراوان در راه رفتن داشته و کمپینگ های شبانه است. این محصول به راحتی روی سر قرار گرفته و محیط پیش رو را روشن می کند. بنابر این هیچ لازم نیست چراغ قوه ای بزرگ را در دست گرفته و در حمل وسایل و ... هیچ مشکلی نخواهید داشت.وزن چراغ قوه به همراه بند های کشی آن فقط 207 گرم بوده که بسیار سبک و راحت است. علاوه بر آن یک فوم نرم در کمی پایه تعبیه شده که خود باعث می شود بر روی کلاه به راحتی چسبانده شود

 

چراغ پیشانی DP LED-722A

در مورد این محصول نظردهید