attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :6511176

FOLDABLE CAMPING CHAIR

پیک نیک و سفر به مناطق بکر و زیبا واقعا دوست داشتنی و دلپذیر است، والبته وسایل رفاهی در این مناطق بسیار کم بوده و شما نیاز به وسایل مناسب سفری برای آسایش بیشتر دارید. صندلی سفری سپاهان مشبک از نوع پایه و تکیه گاه دار بوده و می تواند همراهی عالی برای سفرهای تفریحی شما باشد.

فریم و اسکلت این صندلی از آلومینیوم ضخیم و مقاوم تشکیل شده و می تواند وزن بسیار بالایی را تحمل نماید. پارچه استفاده شده در نشیمنگاه و تکیه گاه از جنس برزنت بسیار محکم بوده و در قسمت نشیمنگاه دارای لایه نرم و آستر کشی است. به دلیل تا شو بودن، فضای بسیار کمی را اشغال نموده و می توانید به راحتی در هر جایی همراه خود برده و یا داخل اتومبیل خود قرار دهید.

مشخصات کلی

برند سپاهان مشبک
نوع پایه دار و تکیه گاه دار
ابعاد در حالت بسته 46*55 سانتی متر، در حالت باز 46*50*82 سانتی متر
وزن 1780 گرم
جنس فریم آلومینیوم
جنس پارچه برزنت بسیار مقاوم
تجهیزات همراه -
سایر توضیحات بسیار محکم و مقاوم، تولید شده از بهترین مواد اولیه

مشخصات کلی صندلی تاشو پیک نیک:

وزن این صندلی 1780 گرم بوده و به راحتی می توانید آن را به صورت دستی حمل نموده و در هر جایی همراه خود ببرید.

تا شو بودن یکی از مهم ترین خصوصیات لازم برای صندلی های پیک نیک و مسافرتی است، تا فضای کمی را اشغال کرده و بتوانید به راحتی داخل وسایل قرار دهید. صندلی مسافرتی سپاهان مشبک نیز از نوع تا شو بوده و به راحتی می توانید آن را در خودرو و کنار سایر وسایل جای دهید.

 

صندلی-تاشو-مسافرتی

 

فریم و اسکلت فلزی صندلی پیک نیک حاضر از جنس آلومینیوم و از نوع ضخیم و بسیار مقاوم است تا حتی وزن های بسیار بالا را به راحتی تحمل نموده و آسیب نبیند.

داشتن تکیه گاه یکی از خصوصیات مهم این صندلی است تا به راحتی تکیه داده و احساس خستگی نداشته باشید. وضعیت قرار گرفتن تعکیه گاه نسبت به محل نشستن کاملا درست و با زاویه مناسب طراحی شده و نباید هیچ نگرانی از بابت سلامتی و ایجاد صدمه به بدن داشته باشید.

 

صندلی-پیک-نیک-تاشو

 

 

پارچه استفاده شده در این صندلی نیز از نوع مقاوم ترین و با کیفیت ترین پارچه های برزنتی مناسب است تا در استفاده های طولانی مدت و زیاد، آسیب ندیده و دوام و طول عمر بالایی داشته باشد.

در قسمت نشیمنگاه برای احساس راحتی بیشتر، قسمت برزنتی دارای لایه اسفنجی و آستر کشی است. قسمت های پارچه ای با استفاده از دور دوزی به قسمت های آلومینیومی متصل شده است.

 

صندلی-مسافرتی

 

 همه این خصوصیات به این معنی است که صندلی پیک نیک تا شو سپاهان مشبک، یک گزینه عالی و استثنایی برای صندلی مسافرتی است که با قیمت بسیار مناسبی نیز عرضه شده است.

از این محصول می توانید در محل های گوناگونی مانند فضای باز خانگی، پارک، مسافرت و کمپینگ استفاده نمایید.

در مورد این محصول نظردهید