attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : کالا موجود و قیمت به روز است.
کد کالا :1511129

SEPAHAN MOSHABAK COMFORT CHAIR

همه ما برای راحتی بیشتر سعی میکنیم در جاهایی بنشینیم که امکان تکیه دادن وجود داشته باشد، اما البته همیشه این امکان وجود ندارد و به خصوص در اماکن شلوغ، اردو، سفر و کمپینگ احساس نیاز به یک تکیه گاه احساس می شود. صندلی های راحت نشین این روزها از پر طرفدارترین صندلی های همراه هستند که در هر جایی قابل استفاده بوده و به دلیل تا شو بودن حمل آن بسیار آسان است.

صندلی راحت نشین سپاهان مشبک دارای اسکلت از جنس فلز محکم و رویه برزنتی مقاوم است که می توان در سه زاویه مختلف تکیه گاهی تنظیم نمود و بدون وخستگی از نشستن طولانی مدت، از تفریح و گردش خود لذت ببرید.کاور همراه آن به صورتی طراحی شده که صندلی به راحتی درون آن قرار گرفته و با زیپ بسته می شود، محلی نیز برای گرفتن و حمل آن وجود دارد تا راحت ترین نوع استفاده را در اختیار شما قرار دهد. ( دقت داشته باشید که این کالا دارای رنگ بندی متنوع از جمله مشکی،طوسی، قرمز و... بوده و برای شما به صورت رندوم ارسال می گردد).

مشخصات کلی صندلی راحت نشین سپاهان مشبک:

وزن مناسب

قابل استفاده در هر زمان و مکانی

قابل حمل

اسکلت فلزی بسیار محکم

امکان تنظیم تکیه گاه در 3 زاویه مختلف

 

صندلی تاشو

 

رویه برزنتی محکم

دارای یک لایه نرم در داخل برای احساس راحتی بیشترپ

ابعاد صندلی 42*87 سانتی متر

تا شو

کم حجم

بدون پایه

 

صندلی-مسافرتی-آسان-نشین

 

تحمل وزن تا 110 کیلوگرم

دارای کیف دسته دار همراه

عدم احساس خستگی

جنس تکیه گاه و نشمین گاه از برزنت بسیار محکم و مقاوم

دارای فوم در قسمت نشیمن گاه

قابل استفاده در مسافرت

مناسب برای استفاده در مراسم های مذهبی و تفرجگاه ها

سبک و حمل آسان

قابل شستشو

دارای کاور دسته دار حهت حمل آسان تر

ساخت سپاهان مشبک اصفهان

ارسال رنگ به صورت رندوم

 

 

صندلی-راحت-نشین

 

 

راحتی چیزی است که همه‌ی افراد در هر شرایطی به دنبال آن هستند و فرقی ندارد در سفر باشند یا در محیط خانه. راحتی برای هر کس تعاریف متفاوت و جداگانه‌ای دارد؛ ولی درعین‌حال، برای افراد مختلف با تعاریف مختلف از راحتی، وسایلی ساخته می‌شود که بتوانند تضمین‌کننده‌ی آسایش بیشتر باشند. صندلی راحت‌نشین «سپاهان مشبک» نیز از جمله وسایلی است که به قصد راحتی بیشتر مصرف‌کنندگان ساخته و طراحی شده است.

 

 

صندلی-آسان-نشین

 

صندلی راحت نشین برای تکیه دادن ولذت بردن به هنگام سفر تولید شده است. این صندلی علاوه بر حمایت از پشت و کمر شما، قابلیت تنظیم زاویه نشیمن را دارا می باشد. بدنه اصلی این صندلی از جنس فلز است تا بتواند فشار وارده را تحمل کند. شما می توانید این صندلی را در مسافرت، خانه و محل کار استفاده کنید.

 

 

صندلی-سفری-راحت-نشین

 

با توجه به اصول و شیوه‌ی درست‌نشستن، این صندلی به گونه‌ای طراحی شده است که به شما امکان می‌دهد تا در دو حالت چهارزانو یا دراز‌کردن پا از آن استفاده کنید. از نکات بسیار مهم در هنگام نشستن، زاویه‌ی قرارگرفتن کمر به نشیمن‌گاه است. در چنین حالتی بهتر است کمر به صورت عمود بر نشیمن‌گاه قرار نگیرد؛ زیرا نشستن در این حالت، باعث افزایش فشار به کمر و ستون فقرات خواهد شد. همچنین برخی افراد در زمان درازکردن پا از تکیه‌گاه استفاده نمی‌کنند که همین امر در درازمدت، در ستون فقرات، قوس و انحنا ایجاد خواهد کرد. صندلی راحت‌نشین اف آی تی با توجه به این مطلب، به گونه‌ای ساخته شده است که با تنظیم زاویه‌ی پشتی، بتوانید به شکلی راحت بر آن بنشینید و استراحت کنید.

 

 

در مورد این محصول نظردهید