به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1000001144

Mugga Mug Criminal Coffee Mug with Cup Warmer Mask

ماگ نوعی ظرف سرو برای نوشیدنی های گرم از جمله قهوه، شیر کاکائو، چایی و... می باشد که دارای حجم و گنجایش بالایی بوده و به منظور سهولت در استفاده بر روی بدنه آنها یک دسته تعبیه شده است. محصول حاضر نمونه ای از یک ماگ فانتزی زیبا با طراحی خاص و متفاوت می باشد. ابعاد این ماگ سرامیکی فانتزی 12*10.8*8.8 سانتی متر و وزنی در حدود 367 گرم دارد.

ابن ماگ سرامیکی دارای یک کاور پارچه ای بوده که ظاهری متفاوت به ماگ داده و دارای قابلیت جدا شدن نیز می باشد. این کاور ظاهری متفاوت و جذاب به لیوان نوشیدنی شما می دهد و در عین حال کمک می کند نوشیدنی داخل ماگ مدت زمان بیشتری گرم بماند. این ماگ علاوه بر قابلیت شستشوی دستی امکان شستشو با ماشین ظرفشویی را نیز دارد.

مشخصات فنی محصول

برند Mugga Mug
مدل خشن
ابعاد 12*10.8*8.8 سانتی متر
وزن 367 گرم
رنگ سفید با کاور مشکی
جنس سرامیکی
متعلقات کاور ماگ
سایر توضیحات فانتزی و مناسب برای هدیه دادن

 یکی از انواع ظرف های سرو نوشیدنی های داغ که این روزها طرفداران خاص خود را دارد، ماگ ها می باشند. ماگ ها نسبت به فنجان ها دارای ظرفیت بالاتری بوده و معمولا از جنس سرامیکی می باشند. با توجه به اینکه ماگ ها علاوه بر گنجایش بالاتر، دارای طراحی فانتزی می باشند می توانند به عنوان یک وسیله تزئینی بر روی میز نیز مورد استفاده قرار گیرند.

 

خرید ماگ مرد خشن

 

ماگ ها معمولا دارای ظرفیتی در حدود دو برابر لیوان های معمولی بوده و به عنوان یک وسیله شخصی در طول روز برای سرو انواع نوشیدنی های گرم مورد استفاده قرار می گیرند.

 

ماگ مرد خشن با کاور پارچه ای

 

معمولا برای سهولت در استفاده از ماگ ها، یک دسته بر روی بدنه آنها تعبیه می شود که به نظر می رسد به دلیل سرو نوشیدنی های گرم در این نوع ظروف این دسته به منظور جلوگیری از آسیب دست در اثر حرارت مایعات داخل ظرف می باشد. ماگ مرد خشن نمونه ای زیبا با طراحی متفاوت و دوست داشتنی از یک ماگ سرامیکی با کیفیت می باشد که می تواند مورد پسند همه قرار گیرد.

 

 

ماگ مرد خشن ارزان قیمت

 

از ویژگی های این ماگ می توان به طراحی متفاوت آن اشاره کرد، یک لیوان سرامیکی با طرح مردی خشمگین که بدین منظور از یک کاور پارچه ای در اطراف ماگ استفاده شده است.

 

خرید ماگ خشن با کاور پارچه ای

 

 

این کاور نه تنها کمک کرده تا ظاهر خشمگین ماگ کامل شود، بلکه مدت زمان بیشتری نوشیدنی داخل ظرف را گرم نگه می دارد. این ماگ دارای ابعاد 12*10.8*8.8 سانتی متر است و از جنس سرامیکی بوده و علاوه بر قابلیت شستشو با دست، امکان استفاده در ماشین ظرفشویی را نیز دارد.

 

ماگ فانتزی جدید

 

ماسک پارچه ای استفاده شده دور این ماگ فانتزی خشن یا همان موگا ماگ دارای قابلیت جدا شدن و شستشو دارد. ماگ ها یکی از پرطرفدار ترین و قدیمی ترین محصولات سرامیکی می باشند که دارای تنوع بالایی بوده و بیشتر به منظور استفاده های شخصی و روزانه خریداری می شوند و برای مهمانی های رسمی کمتر بکار می روند.

 

قیمت ماگ مرد خشن

 

در مورد این محصول نظردهید