attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1001599

happy home BDZ-155-A portable gas camping stove burner

دیگر با پیک نیک های قدیمی و مشکلات و خطرات آن ها خداحافظی کنید. اجاق گاز هپی هوم یک اجاق سفری بسیار عالی و کار آمد با ویژگی های منحصر به فرد است تا همه نیاز های شما را بر آورده سازد. این اجاق بسیار زیبا دارای ابعاد جمع و جور 8*26*34 سانتی متر، حجم کم و کیف حمل سامسونتی بوده که جابجایی و همراه بردن آن را بسیار ساده می نماید.

بدنه فلزی آن با روکش سرامیکی زیبا، در برابر ضربه مقاوم بوده و دارای محفظه مخصوص برای قرار دادن کپسول های گاز مایع کوچکی است که به وفور در بازار و سوپری ها وجود دارد ، یکی از مزایای خاص آن، امکان اتصال به گاز شهری است تا در خانه، سفر، کمپینگ، محل کار و .. بتوانید از آن به سادگی استفاده نمایید، لبه محافظ شعله در برابر باد، تنظیم میزان شعله، فندک اتوماتیک سرخود، عدم نیاز به کبریت، ایمنی بالا و سر شعله آلومینیومی از دیگر مشخصات اجاق گازی سفری هپی هوم happy home می باشد. توجه: کپسول همراه محصول نمی باشد.

مشخصات کلی اجاق گاز مسافرتی هپی هوم مدل BDZ-155-A :

همه ما در تفریح، مسافرت، پیک نیک و .. نیاز به ابزار برای گرم کردن یا پختن غذا داریم، قبلا از گاز پیک نیک استفاده می شد که جدا از خطاتی که داشت بسیار سنگین و بد بار بود. در حال حاضر اجاق های گاز مسافرتی بسیار کار آمدی طراحی شده اند که استفاده از آن ها بسیار ساده است.

اجاق گاز هپی هوم یکی از انواع اجاق گازی است که دوکاره بوده و هم می توان به صورت سفری استفاده نمود و هم می توان در خانه استفاده کرد و دارای یک شیر مخصوص برای اتصال به گاز شهری است.

 

 

اجاق-گازی-هپی-هوم

 

 

اگر می خواهید در سفر استفاده نمایید و یا در خانه و یا محل کار استفاده کنید بدون اینکه به برق شهری وصل شود و فقط با قرار دادن کپسول گاز مایع کوچک که در همه جا فروخته کمی شود می توانید از آن استفاده نمایید.

مهم ترین ویژگی ای اجاق ابعاد جمع و جور و وزن سبک است تا حتی در پیاده روی های طولانی نیز در دست بگیرید و به راحتی در میان وسایل سفر خود قرار دهید.

 

اجاق-گاز-مسافرتی

 

 

کیف سامسونتی آن یک خصوصیت بسیار عالی است که هم از اجاق محافظت می نماید و هم جابجایی آن را بسیار ساده می سازد.

بدنه آن از جنس فلز استیل با استحکام بسیار بالاست که با روکش مخصوص پوشانده شده است.

طراحی این اجاق واقعا زیباست و همچنین از ایمنی بسیار بالایی برخور دار می باشد.

 

 

اجاق-مسافرتی-هپی-هوم

 

 

جنس شعله پخش کن آن از جنس آلومینیوم بوده و بر روی آن یک سر شعله فلزی نچسب قرار گرفته که دارای یک دیواره دو سه سانتی متری در اطراف شعله دارد تا از شعله در برابر باد محافظت نماید.

از لحاظ ایمینی و بی خطر بودن نیز بسیار خوب طراحی شده است و همانند پیک نیک های قدیمی خط ساز نیست.

پیچ چرخشی موجود بر روی دستگاه اجازه می دهد که شدت شعله خود را تعیین نموده و قابلیت تنظیم دارد.

 

 

اجاق-گازی-دو-کاره-هپی-هوم

 

 

فندک روشن کننده این دستگاه با تاباندن دکمه چرخشی زده شده و بدون نیاز به کبریت آن را روشن می نمایید.

یک اهرم فشاری نیز در کنار پیچ تنظیم شعله وجود دارد که برای فیکس کردن کپسول درون محل مخصوص به کار می رود.

یک رابط مخصوص نیز همراه این اجاق گازی وجود دارد که بتوانید آن را به گاز شهری متصل نموده و مورد استفاده قرار دهید.

 

اجاق-مسافرتی-مدل-BDZ-155-A

 

 

در مورد این محصول نظردهید