اجاق سفری PR

اجاق سفری PR

4 امتیاز / 80 رأی
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1000001110

اجاق مسافرتی PR

اجاق مسافرتی یکی از مهم ترین تجهیزات لازم برای رفتن به سفر، تفریح یا کمپینگ بوده که بدون آن واقعا سخت بوده و یا حتی گاهی امکان پذیر نیست. مدل حاضر یکی از بهترین مدل های سفری است که تمام مشخصات لازم برای یک اجاق عالی و استثنایی را دارد.

از مهم ترین ویژگی های اجاق گاز مسافرتی PR می توان به موارد ذیل اشاره نمود: طراحی بسیار زیبا، بدنه فلزی مقاوم، روکش رنگی نسوز، سر شعله آلومینیومی، محل قرار دادن کپسول کوچک، قفل کپسول، قابل اتصال به گاز شهری، مقاوم در برابر ضربه و حرارت، سبک و کم وزن، اشغال فضای اندک، فندک اتوماتیک سر خود، پیچ تنظیم شعله، ایمنی بالا و کیف مخصوص سامسونتی برای نگهداری و حمل ساده اجاق. رنگ این کالا مشکی، قرمز ، نارنجی است که به صورت رندوم ارسال می گردد. توجه: کپسول همراه محصول نمی باشد.

مشخصات

مدل و برند پرتابل و سفری PR
ابعاد خود اجاق8*25.5*34 سانتی متر و کیف دارای ابعاد 9*30*35 سانتی متر
جنس بدنه فلزی و سر شعله آلومینیومی
وزن 1510 گرم
منبع سوخت کپسول کوچک سوخت و امکان اتصال به گاز شهری
فندک دارد
تنظیم شعله دارد
کیف دارد
مناسب برای سفر، کمپینگ، خانه، محل کار و ...
سایر بسیار زیبا و تمیز، دارای لبه ضد باد، مقاوم در برابر ضربه و حرارت، روکش رنگی نسوز

زمانی که در سفر هستید و یا برای تفریح و کمپینگ به اطراف شهر یا پارک ها رفته اید، حتما نیاز به آبجوش، گرم کردن غذا و یا حتی طبخ غدا دارید. و به همین دلیل باید با خود وسیله مخصوص را بیاورید.

گاز پیک نیکی و نمونه های قبلی مشکلات بسیار فراوانی داشتند که مهم ترین آن ها وزن زیاد، حمل سخت و اشغال فضای زیاد می باشد، اما نمونه های جدید دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده و هیچ کدام از مشکلات قبلی را ندارد.

اجاق مسافرتی PR یکی از مدل های جدید و مدرن است که از لحاظ ساختار ظاهری نیز بسیار زیبا و با کیفیت است. جنس بدنه از فلز محکم و مقاوم بوده و دارای روکش رنگی تمیز و با کیفیتی می باشد.

این اجاق مستطیلی شکل دارای محفظه مخصوص کپسول های بوتان کوچک است که در سوپر مارکت ها به وفور یافت می شود. کافی است شعله گاز بسته باشد تا اهرم مخصوص کپسول آزاد گردد، بعد از قرار دادن کپسول، اهرم مخصوص را در حالت قفل قرار دهید تا در جای خود محکم شده و نشت گاز نداشته باشید.

یکی دیگر از مزایای این اجاق، امکان اتصال به گاز شهری است تا بتوانید در جاهایی مثل حیاط خلوت و یا محل کار نیز استفاده نمایید. دقت داشته باشد که از این اجاق، در محل هایی که هوا تهویه دارد استفاده نموده و از استفاده در فضاهای در بسته خودداری نمایید.

سر شعله این محصول دارای جنس آلومینیومی بوده و در اطراف شعله یک لبه فلزی وجود دارد که می تواند از شعله در برابر باد محافظت نموده و از خاموش شدن آن جلوگیری نماید.

به دلیل فندک اتوماتیک، برای روشن کردن اجاق نیاز به کبریت نیست و به راحتی از طریق فندک روشن می گردد.

یکی از محاسن عالی این اجاق، داشتن یک کیف سامسونتی از جنس پلاستیک است که حمل و نگهداری از آن را بسیار ساده نموده و در عین حال وزن اندکی دارد.

در مورد این محصول نظردهید