به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :2001113

PUZZLE 1000 pcs

پازل 1000 تکه همانطور که از اسمش پیداست تشکیل شده از 1000 قطعه کوچک که شما می توانید با کنار هم گذاشتن قطعات پازل تصویر مورد نظر را درست کنید.

این بازی می تواند مشارکتی و توسط چندین نفر انجام شود شما می توانید به کمک همدیگر قطعات مناسب پازل را کنار هم بچینید و پازل خود را تکمیل نماید.

به وسیله پازل ،کودک مفهوم نظم را درک می کند و تفکر منطقی در او ایجاد می شود. حس کنجکاوی کودک را تحریک می کند.

نام محصول PUZZLE 1000 PCS
مدل A1-707
ابعاد 68*48 سانتی متر
وزن 258 گرم
جنس مقوایی
تعداد قطعات 1000 تکه
رده سنی کودک-نوجوان-بزرگسال
سایر توضیحات  
 
 
فواید بازی:
  • مهارت های شناختی
  • ادراک بصری
  • هماهنگی
  • تفکر انتقادی
  • حافظه

 

مهارت های شناختی: چیدن پازل ها کنار هم مهارت های شناختی را فراخوانی می کند و شرایطی برای مغز شما فراهم می کند تا مغزتان بتواند مسائل زیادی را حل کند.

ادراک بصری: وقتی در تلاش برای مطابقت اشکال، رنگ ها و طرح های پازل هستید، در واقع تمرین هایی را به قسمت لوب پس سری خود می دهید تا حل کند. وقتی در صدد پیدا کردن قطعه مناسب پازل از بین قطعات دیگر هستید در واقع در حال تقویت توانایی اسکن بصری خود هستید که در حقیقت برای تقویت استدلال فضایی هم مفید است.

هماهنگی: چیدن قطعات پازل باعث ایجاد هماهنگی عملکرد چشم و دست می شود و مهارت های حرکتی و چابکی را در افراد جوان و پیر تقویت کرده و بهبود می بخشد .

تفکر انتقادی: گام هایی که برای درست کردن و تکمیل پازل برداشته می شود باعث ایجاد هماهنگی و ترکیب توالی عناصر، برنامه ریزی، منطق، استراتژی، مهارت حل مساله می شود. این مهارت ها نیاز به فعالیت قشر جلویی مغز دارد که در لوب جلویی است.

حافظه: ممکن است درک نکرده باشید اما پازل ها در واقع تمرینی برای حافظه کوتاه مدت وحافظه بصری شما هستند. این قطعات حافظه بطور منظم  هنگامی که در صدد درست کردن و تکمیل پازل هستید، مورد استفاده قرار می گیرند.

در مورد این محصول نظردهید