attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :2001282

Air Hover Hockey

اسباب بازی هاور هاکی Hover Hockey یک بازی هیجان انگیز برای دختر ها و پسر ها بوده و هم کودکان و هم نوجوانان می توانند از آن استفاده کنند. این بازی یک نوع بازی دو نفره می باشد که دارای یک زمین بازی مشابه هاور هاکی واقعی می باشد. دو نفر مقابل هم به مبارزه پرداخته و با دسته ها به توپ فن دار وسط زمین ضربه می زنند. توپ هاور هاکی دارای فن بوده و پس از روشن شدن حرکت بسیار روان تری روی سطوح پیدا می کند.

در این پکیج شما یک بند بلند برای تعیین کردن مرز زمین بازی، تعدادی چسبانک برای نصب کردن قطعات بر روی میز، دو عدد دروازه، دو عدد دسته بازی و یک توپ هاور هاکی خواهید داشت. ابتدا باید بند را از بین شیار روی چسبانک ها رد کنید و آن ها را روی سطح میز بچسبانید سپس سایر قطعات را نصب کنید. ابعاد زمین می تواند به طور دلخواه بزرگ یا کوچک و به اشکال مختلف باشد. 

مشخصات فنی

برند و مدل هاور هاکی قابل حمل
نوع بازی دو نفره
تعداد قطعات بازی یک بند بلند برای تعیین کردن مرز زمین بازی، تعدادی چسبانک برای نصب کردن قطعات بر روی میز، دو عدد دروازه، دو عدد دسته بازی و یک توپ هاور هاکی
نوع عملکرد باتری خور و دستی
مناسب برای دختران و پسران
رده سنی 6 تا 20 سال

بازی های تیمی یا دو نفره از محبوبیت بیشتری بین کودکان و نوجوانان برخوردار می باشند چرا که ایجاد حس رقابت و مبارزه می تواند هیجان بیشتری به بازی داده و لذت بازی را دو چندان کند.

 

اسباب بازی هاور هاکی

 

یکی از بهترین سرگرمی ها برای کودکان خانواده و یا حتی در میهمانی ها برای کودکان اینگونه بازی ها می باشد زیرا حتی برای تماشاگران بازی نیز لذت بخش می باشد.

 

بازی هاور هاکی

 

هاور هاکی از بازی های محبوب می باشد که امکان بازی آن در هر کجا و برای همه وجود ندارد. بازی هاور هاکی موجود به دلیل اینکه قابل حمل می باشد و بر روی هر نوع میزی قابل نصب می باشد برای استفاده در مسافرت ها، یا میهمانی ها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است چرا که میز هاورهاکی بسیار بزرگ و دستو پا گیر بوده و قابلیت حمل نیز ندارد.

 

بازی دونفره

 

اسباب بازی هاور هاکی Hover Hockey یک بازی هیجان انگیز برای دختر ها و پسر ها بوده و هم کودکان و هم نوجوانان می توانند از آن استفاده کنند. این بازی یک نوع بازی دو نفره می باشد که دارای یک زمین بازی مشابه هاور هاکی واقعی می باشد.

 

بازی هاور هاکی دو نفره

 

دو نفر مقابل هم به مبارزه پرداخته و با دسته ها به توپ فن دار وسط زمین ضربه می زنند. توپ هاور هاکی دارای فن بوده و پس از روشن شدن حرکت بسیار روان تری روی سطوح پیدا می کند.

 

هاورهاکی کودکانه

 

در این پکیج شما یک بند بلند برای تعیین کردن مرز زمین بازی، تعدادی چسبانک برای نصب کردن قطعات بر روی میز، دو عدد دروازه، دو عدد دسته بازی و یک توپ هاور هاکی خواهید داشت.

 

بازی hover hockey

 

ابتدا باید بند را ازبین شیار روی چسبانک ها رد کنید و آن ها را روی سطح میز بچسبانید سپس سایر قطعات را نصب کنید. ابعاد زمین می تواند به طور دلخواه بزرگ یا کوچک و به اشکال مختلف باشد. 

 

بازی دو نفره hover hockey

در مورد این محصول نظردهید