به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :103000334

Barrel Pirate

بشکه دزدان دریایی مدل Barrel Pirate، از آن دسته بازی های جذاب و هیجان انگیز گروهی می باشد که می تواند ساعت ها بچه ها و حتی بزرگتر ها را سرگرم کند و از در کنار یکدیگر بودن لذت ببرند. این محصول دارای یک بشکه می باشد که عروسک دزد دریایی در آن قرار می گیرد و افراد توسط شمشیرهایی که در اختیار دارند شانس خود را برای برنده شدن امتحان می کنند.

یکی از دلایل محبوبیت این بازی، هیجان غیر قابل پیش بینی بودن نتیجه بازی می باشد، در صورتی که بخت با فرد بازی کننده یار باشد و با وارد کردن شمشیر در داخل شیار های روی بدنه بشکه و برخورد با هدف و آزاد شدن عروسک، وی برنده می شود. این بازی را می توانید دو تا چهارنفره انجام دهید و از هیجان بالای آن لذت ببرید. ابعاد بشکه 13*13*15 سانتی متراست و به دلیل وزن کم و ابعاد کوچک می توانید آنرا با خود به دورهمی ها و پیک نیک برده و از بازی کردن با آن لذت ببرید.

مشخصات فنی

برند Barrel Pirate
مدل دزد دریایی
هدف بازی سرگرمی و هیجان
رده سنی افراد بالای سه سال
ابعاد 13*13*15 سانتی متر
وزن 180 گرم
سایر توضیحات مناسب برای تمام سنین بالای 3 سال، بازی 2 الی 4 نفره، دارای 16 عدد شمشیر در 4 رنگ، دارای گردونک شانس جهت مجازات در زیر بشکه ، کارکرد بصورت تمام مکانیکی

این روزها شاهد تنوع زیادی از اسباب بازی های در مراکز فروش هستیم که گاهی ما را در انتخاب دچار سردرگمی می کند، زیرا ی اسباب بازی علاوه بر ظاهر زیبا باید هیجان لازم را نیز برای بچه ها داشته باشد و سریعا بچه ها از بازی کردن با آن خسته نشود، در این راستا بازی های گروهی خوب عمل می کنند، زیرا می توانند ساعت ها بچه ها را ه چالش بکشانند و بعد هیجانی و اجتماعی آنها را تقویت کنند.

 

 بازی بشکه دزد دریایی قیمت

 

بشکه دزدان دریایی مدل Barrel Pirate، نمونه ای از یک بازی چند نفره و مهیج می باشد که در آن همه چیز به شانس بستگی دارد. این بازی می تواند از 2 تا چهار نفر انجام دهند و هر چه تعداد افراد در این یازی بیشتر باشد، هیجان بازی بیشتر خواهد بود.

 

خرید ساباب بازی جدید

 

این اسباب بازی از یک بشکه با ابعاد 13*15 سانتی متر، 16 عدد شمشیر در چهار رنگ مختلف و یک عروسک دزد دریایی تشکیل شده.  حالا کافی یک نفر با دست بشکه را نگه دارد و عروسک را در قسمت تعبیه شده قرار دهد و بچرخاند تا عروسک سر جای خود قرار گیرد. حال اگر دو تا چهار نفر این بازی را انجام می دهند، شمشیر ها را در دست گرفته و به نوبت در داخل شیرهای در نظر گرفته شده بر روی بدنه بشکه می کنند تا فرد خوش شانس یازی به هدف بزند و عروسک از جای خود به بیرون بپرد و اینجاست که این بازی به اوج هیجان خود می رسد.

 

 بازی بشکه دزد دریایی ارزان

 

شما می توانید قبل از بازی مشخص کنید برنده بازی کسی است که با فرو بردن شمشیر موجب بیرون پریدن عروسک می شود یا بالعکس و با هر بار تغییر دادن شرایط بازی، هیجان این بازی دسته جمعی را بالا ببرید و از کنار هم بودن لذت ببرید. نکته حائز اهمیت در رابطه با این بازی، گردونک شانسی می باشد که در زیر بشکه تعبیه شده و نشان می دهد هنوز بازی تمام نشده و بر اساس این گردونه شانس فرد برنده یا بازنده بسته به قرار قبل از بازی تشویق یا مجازات می شود.

 

 قیمت  بازی بشکه دزد دریایی

 

اما یک نکته مهم در رابطه با این بازی، عوض شدن محل شیار می باشد که شمشیر در اثر قرار گیری در آن با هدف برخورد می کند، با هر بار جا زدن عروسک در بشکه این شیار به صورت رندوم عوض می شود و برای هیچ کدام از بازیکنان قابل تشخیص وپیش بینی نمی باشد و همین امر هیجان بازی را بیشتر می کند.

 

خرید اسباب بازی ارزان

 

این اسباب بازی سرگرم کننده به دلیل ابعاد جمع و جور و همچنین وزن کمی که دارد می تواند در مهمانی ها، سفر و گردش همراه شما و افراد خانواده باشد تا دورهمی هیجان انگیزی داشته باشید. این محصول به دلیل دارا بودن قطعات کوچک قابل بلع مناسب برای گروه سنی زیر سه سال نمی باشد و باید از دسترس آنها دور نگه داشته شود.

 

 خرید اسباب بازی جدید و گروهی

 

این بازی ساده اما هیجان انگیز می تواند لحظات شادی را برای خانواده ها رقم بزند، پس برای دورهمی، شادی و لذت هیجان نیاز به هزینه های زیادی نیست. شما می توانید با خرید بشکه دزدان دریایی با اندک هزینه ای لذت هیجان بازی گروهی را بچشید. بچه ها عاشق بازی های غافلگیر کننده می باشند و با این اسباب بازی می توانند ساعت ها سرگرم شوند و لذت کودکی را مزه کنند.

 

خرید اسباب بازی ارزان

 

در مورد این محصول نظردهید