به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :hand-knock

Hand Knock Xylophone

سنتور بلز یکی از سازهایی می باشد که برای شروع آموزش موسیقی به کودکان مورد استفاده قرار میگرد، این ساز در واقع نمونه ساده شده از ساز های زایلافون و متالافون می باشد که دارای ساختار ساده اما زیبایی می باشد که با ایجاد صدای شعر گونه در بیان ساده به منظور آموزش ابتدایی موسیقی برای کودکان بالای 3.5 سال مورد استفاده قرار می گیرد.

این ساز زیبا متشکل از 8 تیغه فلزی با اندازه های مختلف می باشد که در کنار یکدیگر قرار گرفته اند، ظول این ساز 23.5 و عرض آن 12 سانتی متر می باشد و دارای دو عدد مضراب به طول 18 سانتی متر می باشد. این ساز به گونه ای طراحی شده است که کودکان به راحتی با آن ارتباط برقرارمی کنند و با زدن ضربه بر روی هر کدام از تیغه ها صدای یک نت موسیقی تولید می شود. 

مشخصات فنی

برند سنتور بلز اسباب بازی
مدل Hand Knocks
هدف بازی آلات موسیقی
رده سنی خردسال , کودک , نوجوان
ابعاد 25*125*240 میلی‌متر
وزن 240 گرم
سایر توضیحات دارای 8 نت فلزی، دارای 2 عدد چکش چوبی

یکی از راه های جذب کودکان به دنیای موسیقی آموزش دادن موسیقی با استفاده از وسایل نه چندان پیچیده به آنها می باشد، یکی از سازهایی که برای آموزش ایتدایی موسیقی به کودکان مورد استفاده قرار می گیرد، سنتور بلز می باشد. این ساز به گونه ای طراحی شده است که دست های کوچک کودکان شما براحتی بتواند مضراب ها را در دست بگیرد و با ضربه زدن بر روی تیغه های فلزی این ساز، صداهای دلپذیری را ایجاد کرده که کودکان از شنیدن آن لذت می برند. شما با این ساز ساده می توانید کودکان خود را با دنیای موسیقی آشنا کنید.

 

بازی آموزشی بلز  قیمت

 

این ساز نمونه ی ساده شده از ساز زایلافون می باشد، این ساز از یکسری تیغه فلزی در ابعاد و اندازه های مختلف ساخته شده است که بر روی یک پایه چوبی تعبیه شده است. این پایه چوبی دارای طول 23.5 سانتی متر می باشد و دارای سطح صاف و صیقلی بوده و هیچ گونه زائده ای ندارد و هیچ گونه نگرانی برای ایجاد جراحت برای کودکان خود نداشته باشید. این ساز که جزء سازهای کوبه ای می باشد معمولا در ابتدای آموزش موسیقی به کودکان و در دوره آموزش ارف کودکان مورد استفاده قرار می گیرد. این ساز کمک بسزایی در تقویت هماهنگی چشم و دست در کودکان شما می کند.

 

خرید بازی آموزشی بلز

 

این ساز دارای دو عدد مضراب چوبی به طول 18 سانتی متر می باشد و دارای وزن اندکی بوده و کودک شما براحتی می تواند آن را در دست گرفته و با ضربه زدن بر روی قطعه های فلزی روی ساز، صداهایی دلپذیر ایجاد می کند و در تقویت هوش موسیقیایی کودکان شما بسیار موثر می باشد. با این ساز کودکان شما براحتی با ریتم و نت خوانی آشنا می شوند.

 

خرید اینترنتی بازی آموزشی بلز

 

سنتور بلز علاوه بر آنکه کودک شما را با دنیای موسیقی آَشنا می کند در شناخت و بهبود حس لامسه کودکان شما در تفکیک بافت و جنس اشیاء بسیار موثر می باشد. این ساز دارای 8 تیغه فلزی در رنگ های متنوع می باشد که به مانند کلیدهای پیانو در کنار یکدیگر قرار گرفته است که با نواخته شدن مضراب ها بر روی هر کدام از این تیغه ها صدای یک نت موسیقی تولید می شود، این ساز بهترین روش برای آشنایی کودکان با نت های موسیقی می باشد. شما می توانید از این ساز برای تقویت مهارت های حل مسئله و تقویت حافظه کودکان استفاده کنید و هوش منطقی و ریاضی آنها را پرورش دهید.

 

اسباب بازی بلز

 

اختلاف صدای تولید شده توسط تیغه ها بستگی به ابعاد تیغه ها دارد و هر چه تیغه ها بزرگتر باشد دارای صدای واضح تری می باشد. ساز های بلز موجود در بازار دارای تعداد تیغه های متفاوتی بوده که نمونه حاضر دارای 8 تیغه می باشد، لازم بذکر می باشد تعداد تیغه ها هیچ ارتباطی با سن استفاده کننده از این ساز ندارد. هر کدام از این تیغه ها برای نت خاصی در نظر گرفته شده است و به همین دلیل می باشد که با ضربه زدن بر روی هر کدام از تیغه ها صدای متفاوتی تولید می شود که کمک بسزایی در تقویت و تربیت شنوایی کودکان خواهد داشت. در دست گرفتن مضراب ها و نواختن ریتمیک آنها بر روی ساز باعث تقویت مهارت های حرکتی در آنها بخصوص دست و انگشتان آنها می شود.

 

قیمت اسباب بازی بلز

 

یکی از ویژگی های این ساز عدم نیاز به کوک کردن ساز می باشد که در نهایت به دلیل بهم خوردن کوک ساز، امکان تغییر صدا در حین نواختن ساز نمی باشد و فهم و یادگیری موسیقی را برای کودک شما مشکل نمی سازد. این ساز به دلیل طراحی ساده و کاربردی به عنوان اولین سازهایی می باشد که برای آموزش موسیقی به کودکان از آن استفاده می کنند. سنتور بلز از جمله ساز هایی می باشد که بدلیل داشتن ساختمانی ساده و زیبا و به دلیل ایجاد صداهایی شعر گونه برای کودکان بسیار دلپذیر می باشد. این ساز به دلیل رنگبندی متنوعی که در تیغه ها استفاده شده است کمک بسزایی در شناخت شکل ها و رنگ های گوناگون خواهد داشت.

 

 اسباب بازی بلز قیمت

 

از دلایل محبوبیت این ساز کوبه ای می توان به سادگی تکنیک نوازندگی  که امکان نواختن ساز توسط کودک و خردسالان را فراهم می سازد. با ضربه زدن مضراب های این ساز کوبه ای صدای زیبایی را تولید کرده که جذابیت صدا برای کودکانبه همراه امکان اجرای همراه با خواندن شعربرای کودکان جذابیت ویژه ای داشته و کودکان به آن علاقه فراوانی نشان می دهند.

 

فروش اسباب بازی بلز

 

در مورد این محصول نظردهید