attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :103000225-103000224-103000223-103000222

multifunctional spider shaker bottle with protein cup

شیکر اسپایدر مدل نیم لیتری یک ظرف همه کاره عالی برای انواع ورزش و بدنسازی است که شما را از حمل چندین ظرف مختلف بی نیاز می سازد.شیکر اسپایدر سه تکه شامل بدنه اصلی برای انواع مایعات و دو طبقه کوچکتر برای قرار دادن قرص و پودر می باشد.

در داخل بدنه اصلی یک قطعه فنری فلزی موجود است که عملیات شیک و مخلوط کردن را سرعت و کیفیت می بخشد، کافی است پودر را داخل مایع ریخته، قطعه فنری را در جای خود قرار داده و تکان دهید، با تکان دادن فنر به سمت بالا و پایین حرکت کرده و خیلی سریع مخلوط مورد نظر شما را آماده می سازد. از مهم ترین خصوصیات این شیکر می توان به موارد فوق اشاره کرد: ضد نشت، گنجایش 500 میلی لیتر، دارای سه تکه مجزا، خروجی لوله ای، وزن سبک، کار آمد و ...بدنه اصلی مشکی و دارای رنگ بندی در طبقه و سری شیکر است که به صورت رندوم ارسال می گردد.

مشخصات

برند و مدل شیکر اسپایدر سه طبقه multifunctional spider shaker
جنس ساخته شده از مواد پلاستیکی درجه یک غیر سمی
ابعاد بدون طبقات 10*17 سانتی متر، دو طبقه 10*20.5 سانتی متر و سه طبقه 10*25 سانتی متر
وزن 186
ظرفیت 500 میلی لیتر
نوع خروجی لوله ای با درب مخصوص ضامنی
قطعات بدنه اصلی، دو محفظه کوچک برای پودر و قرص، فنر مخصوص برای همزن، درب ضد نشت
سایر کیفیت عالی، پیچ شدن محفظه های کوچکتر در زیر محفظه اصلی، فنر مخصوص ضد زنگ، طول عمر بالا

مشخصات کلی شیکر اسپایدر:

همه ورزشکاران حرفه ای و بدنسازان نیاز به مصرف انواع پودر و قرص های مکمل در حین ورزش هستند و بنا براین همواره باید این مکمل ها و ظرف های مخصوص برای استفاده از این مکمل ها را همراه داشته باشند.

شیکر اسپایدر مدل سه طبقه یکی از مدل های پر طرفدار در بین ورزشکاران است که مکمل ها و مایع مورد نظر را در یک جا جمع نموده و دیگر نیازی به چند ظرف مختلف نخواهد بود.

 

این مدل دارای سه طبقه مجزا بوده که شامل بدنه اصلی و دو محفظه کوچکتر می باشد که برای قرار دادن قرص و یا پودر مورد استفاده قرار می گیرد. محفظه های کوچکتر در زیر بدنه اصلی پیچ شده و کاملا فیکس می گردند، در زمان نیاز ، محفظه های کوچکتر را باز نموده و از محتویات داخل آن استفاده می گردد.

 

علت نام گذاری این محصول به نام اسپایدر، فنر مخصوصی است که در دهانه بدنه اصلی قرار گرفته و به شکل تار عنکبوت طراحی شده است. زمانی که پودر را داخل آب یا آبمیوه های مختلف بریزید و درب بدنه اصلی را ببندید، باید شیکر را محکم تکان دهید، در حین تکان دادن، فنر به سمت بالا و پایین حرکت نموده و عملیات شیک به صورت موثر و سریع انجام می گردد.

 

جنس بدنه از مواد پلاستیکی بدون سم و مناسب برای استفاده های غذایی ساخته شده است و هیچ ضرری به سلامتی وارد نمی نماید.

نوع خروجی مواد از شیکر به صورت لوله ای بوده و بر روی درب، یک ضامن برای بستن خروجی لوله وجود دارد که کاملا فیکس شده و از نشت مواد به بیرون از شیکر جلوگیری می کند.

 

جنس بدنه مقاوم، عمر طولانی، ظرفیت نیم لیتری، ابعاد 10*17 سانتی متری بدون طبقات و قیمت مناسب از دیگر ویژگی های شیکر بدنسازی حرفه ای اسپایدر می باشد.

در مورد این محصول نظردهید