به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :2001190

کفش کانگو جامپز

کفش ورزشی کانگو جامپز kango jumps هم یک وسیله سرگرمی عالی و هم یک ابزار ورزشی بی نظیر برای همه و به خصوص برای ورزشکاران آسیب دیده یا کسانی که می خواهند فشار زیادی به پاها، زانو و بقیه اندام ها نیاید، میباشد.

این کفش از پلی اورتان ساخته شده و طراحی کمانی بی نظیر در زیر کفش اجازه حرکت و پرش بسیار آسان تا 90 سانتی متر را به شما می دهد.این کفش دارای سایز بندی بوده و برای انجام حرکات تناسب اندام بسیار مناسب است.در حال حاضر سایز یک موجود است که برای افرادی با سایز کفش 30 تا 32 مناسب است.

استفاده از کفش کانگو جامپز دارای محاسن زیادی است که به تعدادی از آن ا اشاره میکنیم:

مزایای استفاده از کفش کانگو جامپ علاوه بر کاهش وزن و لاغری،فرم دادن ماهیچه هاست
برای انجام حرکات ورزشی در کلاس‌های ایروبیک نیز مناسب است
همچنین ورزشکارانی که به دلیل آسیب‌های ورزشی در دوران نقاهت بسر می‌برند، می‌توانند از این کفش برای انجام پیاده روی‌های سبک استفاده کنند.
بخش زیرین از پلی اورتان ساخته شده و دو کمان نیز در زیر کفش قرار دارد و لایه کششی تعبیه شده در این بخش باعث تعدیل وزن بر روی کفش می‌شود.
استفاده از کفش کانگورویی به مدت 30 تا 40 دقیقه و دو بار در هفته می‌تواند با حذف مواد سمی از بدن، باعث تقویت سیستم لنفاوی شود. این کفش به گونه‌ای طراحی شده است که از زانو، ران و دیگر مفاصل محافظت می‌کند و باعث کاهش وزن فرد در هنگام راه رفتن می‌شود.

 

 کفش کانگورویی

 

سایز بندی کفش کانگو جامپ در 3 سایز می باشد.
سایز 1- سایزهای بین 30-32
سایز 2- سایزهای بین 33-35
سایز 3- سایزهای بین 36-38

شما  می توانید کفش کانگو جامپ را با توجه با سایز پای خود سفارش دهید.

ماشااله فریدون

سلام و خسته نباشید ... من قصد خرید محصول بی نظیر کفش کانگو را برای خواهر کوچکم دارم ... در روند خرید این محصول قسمتی برای تعیین سایز کفش وجود ندارد ... اگر امکان دارد راهنمایی کنید تا بتوانم ان را بخرم

95/08/20 21:40

در مورد این محصول نظردهید